Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem USA vs Cina - kauza Huawei

Zdravim vsechny predem se omlouvam ze nepisu carky hacky tecky (ani diakritiku ani carky ve vetach pise se mi rychleji a z cestiny jsem mel dobre znamky) zajimal by me kazdeho nazor co si o tom mysli? A myslite ze koupit si Honor 10 Lite pred pul rokem (kdy jsem ani nevedel ze Trump ma s nimi nejake problemy,...) a ano Huawei a Honor je rozdil ale i presto je Honor mensi "bratr" ktery spada pod Huawei bude pro me za rok muj Honor zbytecne tezitko a nebo ho budu moct normalne vyuzivat? Ne neberu to nejak vazne ja se nad tim pousmivam jak se Trump snazi "poskodit" velmi dobrou ekonomiku Ciny a firmy Huawei podle me je Donald Trump "horka hlava" jak se rika :-D (pro nektere co neznaji-rychle kona bez premysleni) ale fakt by me zajimalo co by mi v alze rekli kdybych jim tak za rok prinesl Honor 10 Lite ze chci vratit penize protoze nefunguje Android/Google play nebo jine pro me "dulezite" (ne nezbytne dulezite ale k cemu by mi takovy telefon byl ze jo?) funkce :-D :-D neberte tuto debatu nejak vazne staci v pohode nemusi se tu nikdo rozcilovat nad mou gramatikou ani nad tim ze my mladi vsemu verime je mi 22let a zpravy jsem nevidel asi 4 roky a ani nechci hned se lepe usina kdyz nevim o ruznych hrozbach,koncich sveta a ruznych chytrych a nebo velmi hloupych lidi mejte hezky zbytek vecera :-)

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat