Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tiez ma vytaca Babis, ale nie kvoli vlakom

Nechcel som to davat do tej vlakovej temy, ale moze mi niekto vysvetlit o co ide tandemu Babis-Zeman? Mate uz par mesiacov po volbach a vlada podporovana parlamentom nikde.
Nerozumiem preco dal Zeman Babisovu druhu sanc, lebo logiku to nema.
Nerozumiem, co Babis skusa, ked sa nevie dohodnut evidentne s nikym, logiku to nema.
Nerozumiem preco, ked chce vladnut sa nestiahne do uzadia (pokial je toto hlavny problem na zostavenia vlady), ved tahat za nitky moze aj z pozicie vodcu hnutia, nemusi byt premierom. To fakt je taky sebstredny, ze len on musi byt premierom a nikto iny?
Naco natahuje cas a preco nesiel do predcasnych volieb, ked podla vsetkeho zase vyhra?
Nechapem ako moze byt mozne v demokracii vladnut bez vacsiny v parlamente, ved samotni vykladaci ustavy tvrdia, ze tento stav moze kludne trvat roky az do dalsich regulernych volieb ak sa dohodne s prezidentom.
Ako by to malo podla mna fungovat?
Babis vyhral volby, prezident mu da mesiac na zostavenie koalicie na vladnutie, ak nezostavi tak prezident vyzve nech sa prihlasi niekto kto to vie (aspon si to mysli, ze to dokaze), vacsinou najvacsia opozicna strana, dostane mesiac, nedokaze to a vypisujem predcasne volby.
Tieto tanecky okolo, ktorych zmysel nechapem ma trosku vytacaju.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
[]
vlk56 02.05.2018 23:29
vlk56
Má toto snad dojmout 80% národa, že ten pražský bordel padá místním na hlavu? Sud od píva + prkno,…
M-Pol 03.05.2018 07:14
M-Pol
Výborný nápad. Na akce Z si pamatuji z dob, kdy mě tam posílal taťka místo sebe, když celý týden dře…
hynajs 03.05.2018 23:57
hynajs
Akorát nevím, jak to tam bude s tím filozofováním - po pár panácích jsou někteří neuvědomělí, což by… nový
L-Core 06.05.2018 15:34
L-Core
Aby bylo jasno. Novým režimem rozumím oligarchii dokonalého protikorupčního Soudruha . Evropská unie… nový
hynajs 06.05.2018 17:08
hynajs
Za to dvě stě rozhádaných kašparů, kterým trvá půl roku nežli se dohodnou na sebe menší blbosti, to… nový
M-Pol 06.05.2018 22:42
M-Pol
To je ale v pořádku. Jsi byl asi zvyklý na "ústřední" správný názor,který tehdy mělo Federální shrom… nový
kozakl 07.05.2018 07:54
kozakl
Že by nám to tehdy přineslo nějaké plusy,to odmítám. Jo... A proto kopeš za šíbra, který by tam byl… nový
Roker 09.05.2018 15:23
Roker
Je jen dobře, že ten blob v Praze nestraší. A je mi jedno, zda za tím stojí komunista, odsák, babiš,… nový
L-Core 06.05.2018 15:22
L-Core
No, já ti nevím, ale zrovna ten blob je něco, co má určitou kvalitu. Jistě můžeš postavit klasickou… nový
touchwood 08.05.2018 15:50
touchwood
Ty skleněný kanclbaráky jsou naprosto všude. Jo, má to výhodu, najebeš do nich paravány a máš unifik… nový
Prasak 08.05.2018 18:34
Prasak
Skleněný, to celkem ještě ujde. Horší je, když to omotaj folií. Dejvický prezervativ. kontroverzni-b… nový
jirka44 08.05.2018 20:30
jirka44
Kdo jinej by měl zkusit kdejakou hovadinu, než výzkumný ústav? Někdo musí do uličky vlézt, aby zjist… nový
Prasak 08.05.2018 20:58
Prasak
nojo, ale to nejni Výzkumný ústav obalových materiálů nýbrž informatiky a kybernetiky :-) nový
jirka44 09.05.2018 16:10
jirka44
No tak jsou to pokusní králíci. Trochu pomůžou kolegům z jinýho oboru. nový
Prasak 09.05.2018 19:57
Prasak
jirka44, 08.05.2018 20:30 Skleněný, to celkem ještě ujde. Horší je, když to omotaj folií. Dejvický p… nový
Yarda 14.05.2018 14:34
Yarda
jj, to jsem si myslel původně taky:-D poslední
jirka44 14.05.2018 15:14
jirka44

Má toto snad dojmout 80% národa, že ten pražský bordel padá místním na hlavu?

Sud od píva + prkno, jakýsi zelený chrchel ....... Prahu opravdu nezachrání, snad místo vyřvávání na demonstracích a utrácení za "umělecké" nesmysly by bylo lepe vyhlásit "akci Z", vyhrnout rukávy, natáhnout to sprosté slovo montérky a začít konečně pracovat, místo žvanění a filozofování.

Výborný nápad.
Na akce Z si pamatuji z dob, kdy mě tam posílal taťka místo sebe, když celý týden dřel ve fabrice.
Chlastalo se tam rozhodně víc než na demonstracích.
Já už tedy radši doma vínko, ale mládež rozhodně akce Z přivítá, jako tenkrát já.
Též dokonalý protikorupční Soudruh Vůdce návrh nadšeně schválí, neboť zase se odvede pozornost od nastolování oligarchie a absolutismu.
Akorát nevím, jak to tam bude s tím filozofováním - po pár panácích jsou někteří neuvědomělí, což by nemuselo být bezpečné, až přijde nový režim v plné parádě.

Akorát nevím, jak to tam bude s tím filozofováním - po pár panácích jsou někteří neuvědomělí, což by nemuselo být bezpečné, až přijde nový režim v plné parádě.

Tohle (ten nový režim) bohužel neovlivní to, zda bude u lízu Babiš, ODS, ČSSD, kdokoliv. Xenofob či sluníčkář. Pravičák či levičák. Zemanovec či pražský kavárník. Tohle prostě dostaneme poručeno z moudré brusele a nikdo se nás na názor ptát nebude. Stejně, jako sem nám nakonec naeexpedují ty doktory a přinutí platit jim totéž co v Reichu - i kdyby se Okamura a Vandas s ústavní většinou na hlavu stavěl.

Přál bych si, aby na tuto mou předpověď nedošlo, ale nevěřím… :x:

Že by nám to tehdy přineslo nějaké plusy,to odmítám.

Jo... A proto kopeš za šíbra, který by tam byl nejraději sám, vůbec se tím netají a to tvoje "parlare" nazývá zbytečnou "žvanírnou", která ho zdržuje od "makání"... To má logiku! :-D

Jen přemýšlím, jestli to je z tvé strany provokování, nebo to vážně nevidíš...

No, já ti nevím, ale zrovna ten blob je něco, co má určitou kvalitu. Jistě můžeš postavit klasickou krabici. Ale ta nebude nikdy tím, čím se stala např. Eiffelovka nebo bruselské Atomium.

Osobně vidím daleko větší architektonická zvěrstva, např. kancelářské komplexy ve stylu glass'n'steel, protkané vyumělkovaným trávníčkem, umělým jezírkem a nikdy nedospělými stromy.

jirka44, 08.05.2018 20:30
Skleněný, to celkem ještě ujde. Horší je, když to omotaj folií. Dejvický prezervativ.
kontroverzni-budova-obalena-folii-otevrena-vyzkumny-ustav-stal-1-5-miliardy.html

To tam takhle zůstane nafurt? Když jsem to tam viděl (moc často se tam nepohybuji), tak jsem myslel, že je to něco takového jako třeba na budově Národního Muzea,
https://goo.gl/maps/uq5oG4jQ2fu
aby se neprášilo než tam něco dodělají a pak to sundají.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru