Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zabudate?

Chcem vediet, ci je to vseobecny jav, alebo sa to deje len v mojom okoli.
S pribudajucimi rokmi zabudam, zabudam pomerne rychlo a obcas je to uz take tragicke, ze si neviem na druhy den spomenut, co som robil vcera, ci predvcerom. Spomenut si v pondelok, co sa robilo vo stvrtok a piatok byva obcas az nemozne.
Povodne som si myslel, ze ide o moju poruchu mozgu, ale vsimol som si vo svojom okoli, ze sa to deje inym. Za posledny mesiac na montazach zabudli moji pracovnici mnozstvo veci u zakaznika (predlzovacku, naradie, dokonca celu nevybalenu kameru) a minuly tyzden som odovzdal jednemu kluce od auta, nech poschovava veci na fajront a on za 3-4min prisiel za mnou, ze potrebuje kluce od auta a vobec nevedel, ze ich ma.
Je to normalne, ci ja debilniem a navyse obklopujem blbcami;o)?

Předmět Autor Datum
Jak co a jak kdy. Nedůležité věci je dobré zapomínat. Zapomenout věc, která proběhla by mi vadila m…
L-Core 13.03.2017 09:47
L-Core
Ty si uz stara choroba, u teba je to to prirodzene, ale ja robim s ludmi medzi 30-40 a mne sa zda, z…
fleg 13.03.2017 10:50
fleg
Stará choroba, no fuj. A dáreček pořád nikde ;-) nový
L-Core 14.03.2017 17:07
L-Core
Na krátkodobou paměť má významný negativní vliv THC, třeba to nějak souvisí ;-)
jirka44 13.03.2017 11:33
jirka44
Tym to nebude, myslim, ze pri 20 zhuleniach za 25 rokov by som musel mat extra smolu, aby som sa sta… nový
fleg 13.03.2017 13:28
fleg
Je to normalne, ci ja debilniem a navyse obklopujem blbcami? Třeba je to nakažlivé! Já jsem už asi… nový
IQ37 13.03.2017 17:36
IQ37
Je to více-méně běžné s přibývajícím věkem to máš sice pravdu, ale až tak po šedesátce. Já sám jsem… nový
jirka44 13.03.2017 17:50
jirka44
No, já už pravdu mám... :-) nový
IQ37 13.03.2017 18:06
IQ37
V lepším případě je to evoluce, bo všechny informace jsou na netu a v mobilu :) No a v horším případ… poslední
Stefran 15.04.2017 22:17
Stefran

Jak co a jak kdy.

Nedůležité věci je dobré zapomínat. Zapomenout věc, která proběhla by mi vadila méně než zapomenout na něco, co mám udělat, proto si důležité věci píšu do Outlooku a do budíku v mobilu (abych nezapomněl na tabletky).

Že zaměstnanci zapomenou něco někde, to je o jejich přístupu k práci (serou na to, není to jejich). Neboj se, že kdyby kamera byla jejich, že by si nevzpomněli.

Já si třeba nepamatuji jména mnoha spolužáků ze ZDŠ, gymplu, VŠ. Kontakty neudržuji, tak se prostě vypařili. Z vojny si pamatuji snad jen 2, 3 (a u dvou jen "nick"). Lampasáka jen jednoho, svého velitele praporu, kterému jsem dělal písaře, ten byl nedávno na Slovensku jedním z nejvyšších vojenských představitelů.

Občas se mi stává, že se vracím, zda jsem zamknul nebo zhasl :)

Ty si uz stara choroba, u teba je to to prirodzene, ale ja robim s ludmi medzi 30-40 a mne sa zda, ze vacsina je pekne vypatlana, co sa tyka zabudania.
Ze zabudam ja podla mna sposobene tym, ze riesim milion veci naraz a navyse sa prekryvaju,
Napriklad v nedelu som ti chcel poslat darcek, ale kedze spadol server musel som ist do BA a prisiel az vecer a to sme hned este do 22:00 riesili synchro servera s tw a s losmi.
A dnes, ked som ta tu videl som si spomenul, ze si mi posielal PMku....takze snad dnes vecer az nezabudnem;o).

V lepším případě je to evoluce, bo všechny informace jsou na netu a v mobilu :)
No a v horším případě technický pokrok.
Jak dlouho žijí lidé ve vysílání všemožných vln?
Chemie v potravinách?

A nebo také je těch informací moc a mozek je filtruje?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru