
Zabudate?
Chcem vediet, ci je to vseobecny jav, alebo sa to deje len v mojom okoli.
S pribudajucimi rokmi zabudam, zabudam pomerne rychlo a obcas je to uz take tragicke, ze si neviem na druhy den spomenut, co som robil vcera, ci predvcerom. Spomenut si v pondelok, co sa robilo vo stvrtok a piatok byva obcas az nemozne.
Povodne som si myslel, ze ide o moju poruchu mozgu, ale vsimol som si vo svojom okoli, ze sa to deje inym. Za posledny mesiac na montazach zabudli moji pracovnici mnozstvo veci u zakaznika (predlzovacku, naradie, dokonca celu nevybalenu kameru) a minuly tyzden som odovzdal jednemu kluce od auta, nech poschovava veci na fajront a on za 3-4min prisiel za mnou, ze potrebuje kluce od auta a vobec nevedel, ze ich ma.
Je to normalne, ci ja debilniem a navyse obklopujem blbcami;o)?
Jak co a jak kdy.
Nedůležité věci je dobré zapomínat. Zapomenout věc, která proběhla by mi vadila méně než zapomenout na něco, co mám udělat, proto si důležité věci píšu do Outlooku a do budíku v mobilu (abych nezapomněl na tabletky).
Že zaměstnanci zapomenou něco někde, to je o jejich přístupu k práci (serou na to, není to jejich). Neboj se, že kdyby kamera byla jejich, že by si nevzpomněli.
Já si třeba nepamatuji jména mnoha spolužáků ze ZDŠ, gymplu, VŠ. Kontakty neudržuji, tak se prostě vypařili. Z vojny si pamatuji snad jen 2, 3 (a u dvou jen "nick"). Lampasáka jen jednoho, svého velitele praporu, kterému jsem dělal písaře, ten byl nedávno na Slovensku jedním z nejvyšších vojenských představitelů.
Občas se mi stává, že se vracím, zda jsem zamknul nebo zhasl :)
Ty si uz stara choroba, u teba je to to prirodzene, ale ja robim s ludmi medzi 30-40 a mne sa zda, ze vacsina je pekne vypatlana, co sa tyka zabudania.
Ze zabudam ja podla mna sposobene tym, ze riesim milion veci naraz a navyse sa prekryvaju,
Napriklad v nedelu som ti chcel poslat darcek, ale kedze spadol server musel som ist do BA a prisiel az vecer a to sme hned este do 22:00 riesili synchro servera s tw a s losmi.
A dnes, ked som ta tu videl som si spomenul, ze si mi posielal PMku....takze snad dnes vecer az nezabudnem;o).
Stará choroba, no fuj.
A dáreček pořád nikde
V lepším případě je to evoluce, bo všechny informace jsou na netu a v mobilu :)
No a v horším případě technický pokrok.
Jak dlouho žijí lidé ve vysílání všemožných vln?
Chemie v potravinách?
A nebo také je těch informací moc a mozek je filtruje?