Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem To uz je fakt sila, cela Francie pod kamerou, jednu jsem nasel i usebe doma, podivejte se jak ..

Ty blaho, ve francii je v prubehu 'LEGALNI' instalace spionu jménem "LINKY" do bytu za zady obcanu, firem, kancelari, nebo pracovist celkove !!

# Nejak jsem nevenoval kolujici informaci o instalaci spionu do bytu ale nedalo mi to a dnes rano, rikam podivam se co je na tom pravdy a "HOP", kurva šnek jednoho my tam pichli taky !!
• V Ceské Republice vam montuje hodiny kdo ? Nebo jaké pouzivaji nejvic, dejme tomu jako takovy [STANDART] ?

[569-linky-png]

A vo co tam de volé ?

# Francouzka elektricka spolecnost "ERDF" (Elektricka zasobovaci spolecnost) , zacala menit ELEKTRICKE HODINY za presnejsi hodiny, ktere maji umoznit pres svuj EL ucet videt svou spotrebu online, faktury etc blablabla, az sem, vlastne nic zvlastniho.
• Jenze tyto hodiny jméném "LINKY" toho umi trosicku vic, tak jako INTEGROVANA 'THERMO' KAMERA' se kterou jde videt i pres zed s FOV@Pozorovaci uhel nejakych 100°, nebo ma slavne 'LINKY' vyzarovat i skodlivé uvadi "vlny" !! Ktera maji mit skodlivy dopad na lidské zdarvi , dle mne tedy i na zvirata ?
* Jako milovnik domacich mazlicku me tato zprava opravdu znepokojuje.

• Jelikoz uz byly nejaké akce proti tomu, byla nabidnuta moznost, nebo je mozné si nechat poslat specialni stinici pasku na prelepeni tusim dvou mist na pocitadlu k znemozneni kamere snimat.
* Dejme tomu, ze by paska stacila, ale neni to uz trosku moc ? Rozumim ze zijeme v nasilé spolecnesti plné terorismu (at Amerického, Rukého ci Radikalniho Islamského nebo Politického) , lidi si vzdy nechali a nechavaji srat nahlavu, je demokracie, muzes si rikat co chces, ale nidko neni povinen te poslouchat, ale toto uz je opravdu trosku moc ?

• Docela by me zajimal vas nazor, na to, co VY by jste delaly nebo co BUDETE delat, az vam neco podobného nainstaluji k vam do bytu ? Nevic, mnozi z vas jsou rodicové, byly by jste opravdu lhostejni k skodlivému zareni na vase deti ?
Osobne se nad tim pousmivam a rikam "Ty blaho, to uz snad neni mozny taky ojeb !!", nevim no..

Vice na "LINKY V AKCI" :

[YouTube] : https://www.youtube.com/watch?v=u2YRoO0kZPE
* Pozor ve francoustine, kliknete v pravo dole pro 'Titulky' => 'Prelozit' = 'Cestina'/*Slovenstina pro kluky slovensky usaty ;-).

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
A carove kody preskrtavas taky? Ty jsou taky hrozne nebezpecne. http://karolinaloskotova.blog.cz/111…
merlouska 11.03.2017 15:30
merlouska
Na az247.cz jsem narazil až dneska. Tak vidíš co děláš, když to tady nečtu soustavně! nový
IQ37 09.04.2017 14:45
IQ37
Koko sorry, keby toto napisal niekto kto ani nevie, co skratka IT znamena nepoviem...ale ze na toto…
fleg 11.03.2017 18:51
fleg
# Co do toho tahas IT jsme na debatach. * Nikde neuvadim ze se v IT vyznam, jsem jen obycejny navste…
XoXoChanel 11.03.2017 19:00
XoXoChanel
IT sem taham, preto, zeby si mohol vediet, ze to, co tam naznacujes je technicky nemozne a neprevedi…
fleg 11.03.2017 19:07
fleg
Btw ak si doteraz nepochopil, ze je to fake tak mi ta je luto. # Ach jo, vyjadroval se ktomu i pres…
XoXoChanel 11.03.2017 22:06
XoXoChanel
Tak preco mas taky problem ukazat rozobraty merak, kde je jasne vidiet optiku kamery? Mozme sa potom…
fleg 11.03.2017 22:27
fleg
Flegu, ty jsi někdy rozebral připojený elektroměr a distributor s tím potom fakt neměl problém?
Zarniwúp 11.03.2017 22:39
Zarniwúp
Zarni nie, a preto predpokladam, ze koko ho rozobral, kedze tvrdi, ze on tam kameru ma. To sa da tot…
fleg 11.03.2017 22:45
fleg
Ok. Řekněme, že to zvenku nejde poznat, že to je kamera a pro zákazníka je nemožné přesvědčit se o o… nový
Zarniwúp 11.03.2017 23:00
Zarniwúp
A prave tu nastupuje zdravy rozum a teoria pravdepodobnosti. Preco by tam kamera mala byt? - merace… nový
fleg 11.03.2017 23:11
fleg
Radiace je nesmysl (souhlas), infra skrz zeď nesmysl (souhlas), přenos videa online nesmysl (souhlas… nový
Zarniwúp 11.03.2017 23:30
Zarniwúp
Na druhou stranu: kamerka jako "zabezpečení" taky moc smysl nedává, když ji před zásahem přelepím ne… nový
touchwood 11.03.2017 23:46
touchwood
Když to zvládneš přelepit skrz zavřený dveře... Kdybyste koukli na to video na začátku, otevřu dveře… nový
Zarniwúp 11.03.2017 23:58
Zarniwúp
Zase si si vybral hrozienka a zabudas, ze drviva vacsina elektromerov je umiestnena tak, ze nemozu s… nový
fleg 11.03.2017 23:50
fleg
Kameru na noťasu mám přelepenou, čelní na mobilu taky. Tu žvejkačku na el.měr. a dál na to hodit...… nový
Zarniwúp 12.03.2017 00:00
Zarniwúp
Se zájmem a pobavením jsem si to celé přečetl a dávám za pravdu Flegovi (sorry XoXo). Jen body k úv…
touchwood 11.03.2017 22:51
touchwood
Kurňa ale to jsem psal už na začátku, že jde o dvě věci. a) nějaká kamera b) online údaje o spotřebě… nový
Zarniwúp 11.03.2017 23:08
Zarniwúp
A preco by nebola? Co je zle, ked merak odosle udaje o spotrebe pocas noci? Ze ich niekto odchyti po… nový
fleg 11.03.2017 23:15
fleg
Spi dál. nový
Zarniwúp 11.03.2017 23:20
Zarniwúp
Zarni zřejmě poukazuje na systematické zneužívání takových dat, tj. ne to, že by někdo dekódoval (pr… nový
touchwood 11.03.2017 23:40
touchwood
Asi tak. Podotýkám, že dodavatel není jeden imaginární velikej člověk, ale spousta zaměstnanců s růz… nový
Zarniwúp 12.03.2017 00:02
Zarniwúp
Btw tieto webove hysterie mi zacinaju trosku liezt na nervy. Prave v dnesnych dnoch sa k nam zacina… nový
fleg 11.03.2017 23:22
fleg
Jinak predpokladam, ze ze vsech tech, kdo panikari kvuli kamere v ty zluty kastli, nikdo nepouziva m… nový
merlouska 11.03.2017 23:36
merlouska
Koneckonců, mobily, tablety ani notebooky používat nemusí. S elektroměrem to bude trochu jinak, mám… nový
Zarniwúp 12.03.2017 00:26
Zarniwúp
No, nemusi, ale tipla bych si, ze vetsina je pouziva a ze kamery vetsinou prelepene nemaji. Jako ta… nový
merlouska 12.03.2017 03:07
merlouska
No jo, možná přeháním. :-) nový
Zarniwúp 12.03.2017 11:48
Zarniwúp
(a nezapomente na ty carove kody, to je taky hrozny zlo :-?) :-D nový
touchwood 12.03.2017 14:06
touchwood
Nějaké sledování domácností bez upozornění uživatelů by asi neprošlo ani FBI nebo u vás DGSE či co t… nový
Karel04 11.03.2017 23:38
Karel04
Jsi si jist, že se jedná o kameru? Zakup sobě odolnou botu, rozkopej onen bazmek, vyfoť zevnitř. nový
mif 12.03.2017 15:56
mif
Ono nejde o kameru, ale o celek, clanek jsem napsal jako otazku na bazy : "Jak by jste reagovali na… nový
XoXoChanel 12.03.2017 16:12
XoXoChanel
Jasne, takze ty nakoniec netvrdis, ze tam tu kameru mas, ze;o)? Skus po sebe obcas citat, hned v dot… nový
fleg 12.03.2017 16:20
fleg
Furt ta kamera, nepsal jsem jen o té kamere, chytas se toho jak malé dite. *Nakym detinskym slovicka… nový
XoXoChanel 12.03.2017 16:22
XoXoChanel
::) Nevím co piješ, ale už to nepij. Francie? Napadá mě zelená víla. Baudelaire byl dost šílený... nový
mif 12.03.2017 17:43
mif
Koko cely tento thread je o tom, ze fr vlada sleduje ludi cez energeticke spolocnosti, konkretne cez… nový
fleg 12.03.2017 19:07
fleg
Jsem si po přečtení tohoto tématu představil, jak energetická společnost snímá termokamerou přes zeď… nový
Araneus84 15.03.2017 14:33
Araneus84
To uz je fakt sila, cela Francie pod kamerou, jednu jsem nasel i usebe doma, podivejte se jak .. Po… poslední
fleg 11.04.2017 08:53
fleg

Koko sorry, keby toto napisal niekto kto ani nevie, co skratka IT znamena nepoviem...ale ze na toto skocis ty.
Ano zly goverment, zla vlada chce nas sledovat.
Mna uplne polozilo to video, ako v nejakej centrale sleduju ludi v bytoch, potom zabery z thermo kamery a potom ma dostal typek elektrika ako prisiel pri stlp a kliestovymi merakmi si zobrazil beziace video pri elektrickom stlpe...proste bomba hodna Mission Impossible X;o),
Este raz diky za pobavenie a zaroven sa nad sebou trosku zamysli vole.

# Co do toho tahas IT jsme na debatach.
* Nikde neuvadim ze se v IT vyznam, jsem jen obycejny navstevnik, tvé pripomince ani vlastne nerozumim, osobne nikde nevidim, ze bych reagoval na nekdy az hloupé a exesivni vase politické clanky, kde kazdy z vas ma na vse tu nejlepsi odpoved a plan na zachranu celého sveta, sel jsem k pocitadlu overit jestli ma integrovanou kameru, "MA", ted jsem za IT Lamu, protoze ty jsi jednim pohledem pochopil jak to funguje a jak to tu zde je, v jistém smeru rozumim, proc na debaty chodi jen jedni a ti samy, zamysli se..

IT sem taham, preto, zeby si mohol vediet, ze to, co tam naznacujes je technicky nemozne a nepreveditelne. A co som prebehol YT je uz okolo toho pekna hysteria, len skoda, ze nerozumiem francuzstine, pretoze niektore videa su evidentne podla komentarov silne parodicke.
Btw ak si doteraz nepochopil, ze je to fake tak mi ta je luto.

Btw ak si doteraz nepochopil, ze je to fake tak mi ta je luto.

# Ach jo, vyjadroval se ktomu i president francie, byly kvuli tomu i protesty, jestli jsi to stale nepochopil, ze clanek neni o tom JESTLI VERIS nebo NE, tak naopak " me mi ta je luto", clanek jsem pokladal za ucel kuriozity, jak by se zachoval kuprikladu nekdo na mém miste = jak by jsi treba reagoval ty, uz opravdu nevim jak jeste primitivneji to vysvetlit, ze nejde o FUCK, zde je to jiz znama vec, vi se o tom, jen jsem tomu nevenoval pozornost, protoze jsem mel predtim jiné pocitadlo.
* Uz me to opravdu unavuje, neco merit, fotit, dokazovat, nevim mezi jakyma lidima se pohybujes ty, ale kdyz reknu ze mam v ruce ZELENOU KOSTKU tak vim ze je zelena, ze ty si myslis ze mam v ruce CERVENY TROJUHELNIK je uz jina.
Muj zdroj : DOMA, tvuj zdroj : 10 minut na Google translate, ale jiste mas pravdu.. Sroubovat ti to nebudu, dokazovat ti neco potrebu ani nutkani nemam, na takové PRIMITVNI chovani nemam cas, ani naladu.

Tak preco mas taky problem ukazat rozobraty merak, kde je jasne vidiet optiku kamery? Mozme sa potom bavit o tom, preco to tam dali, ci to posiela data on demand, alebo ci to foti/toci na lokalne ulozisko, takto sa mozme bavit len o tom, ze ty a nejake videa (ktore sa tvaria ako parodie) .
Mna to tiez uz unavuje, na nete je kopec nezmyslov, napriklad niekto napise rano, ze ockovanie deti je skodlive a vecer ma na FB skupinu s tisickami priaznivcov a o par mesiacov rokov tu mame choroby, ktore sme desiatky rokov nepoznali.
Sorry, ale pokial neuvidim vo vnutri kameru tak nevidim dovod preco by som mal verit takymto bachorkam o online sledovani, infra kamerach, mikrofonoch a pod.
Toto si cital?
http://materiaux-bio.fr/2016/08/compteur-linky-le-vrai-et-le-faux/
Zaujima ma preco chlapik v predposlednom odstavci tvrdi, ze tam ziadna kamera nie je. Zeby on mal starsi typ zariadenia doma a ty uz mas novsi upgradnuty o kameru;o)?

Zarni nie, a preto predpokladam, ze koko ho rozobral, kedze tvrdi, ze on tam kameru ma. To sa da totizto tvrdit s takou istotou iba vtedy ak si videl elektromer zvnutra. A on si je svojim postojom isty.
Pokial si prezrel elektromer len zvonka a domnieva sa, ze videl kameru povazujem jeho tvrdenie za rovnako nedoveryhodne ako tvrdenia ostatnych.
Proste chcem dokaz. Ja si myslim, ze tam kamera nie je a nikto mi nedokazal zatial opak.

A prave tu nastupuje zdravy rozum a teoria pravdepodobnosti.
Preco by tam kamera mala byt?
- merace su vacsinou na miestach, kde nie je nic vidiet, takze sledovanie cez tuto kameru by bolo v drvivej vacsine pripadov nemozne
- je tu velky problem prenasat datovo narocny audio alebo dokonca video prenos cez existujucu infrastrukturu, je to proste technicky nemozne
- ak by merak obsahoval kameru bol by velmi drahy, pretoze by potreboval na obsluhu pomerne vykonny procesor, dostatok RAM a pod, takze jeho realne nasadenie v milionoch domacnosti by bolo financne velmi narocne
- bachorky o infra kamere, co dokonca vidi cez stenu to uz je na mna moc
- radiacia...preboha, co je tam atomovy reaktor? Ze kazdy elektromer vyzaruje elektromagneticke ziarenie je snad jasne kazdemu kto daval pozor na fyzike na ZS, elektromagnetizmus vyzaruju aj vodice a je vsade okolo nas
- atd

Nepotrebujem dokaz, aby som mal na to vec pomerne jasny nazor.

Radiace je nesmysl (souhlas), infra skrz zeď nesmysl (souhlas), přenos videa online nesmysl (souhlas), ale ty z toho dojdeš k závěru, že tam ta kamera není, - ani jedno s tím ale nemusí mít nic společného.
Kdyby do těch hoaxů napsali, že v noci z těch kamer kopírují data zelený mužíci, tak budeš argumentovat, že tam není kamera, protože zelení mužíci neexistují.
Samotná kamera se smyčkou spouštěná jen při otevření dveří je za pár šupů, v ceně zařízení se to lehce ztratí. Tohle prostě reálné je a jako černá skříňka pro neoprávněné zásahy do elektroměru by to smysl dávalo.
Ale ne, protože radiace, tak je kamera nesmysl.

Když to zvládneš přelepit skrz zavřený dveře... Kdybyste koukli na to video na začátku, otevřu dveře a tam šest elektroměrů. Už vidím, jak to stíháš. :-)
Ničím záznamy na šesti zařízeních... Jo, je to překonatelný, ale přestože fleg tvrdí, ža zapnutí záznamu "na pohyb" (von teda natáhnul dráty do dveří) je drahé, tak to není pravda. Tohle se v ceně toho nového elektoměru ztratí a obtíž při manipulaci z elektroměrem to je.

Zase si si vybral hrozienka a zabudas, ze drviva vacsina elektromerov je umiestnena tak, ze nemozu sledovat nikoho (tych pavukov ako pise dole Karel04), takze pripadna kamera je tam na dve veci.
Kamera spustena pri otvoreni dveri znamena, ze do dveri musis dat snimac, ktory musi komunikovat s kamerou a to uz sa nam kanapek ta montaz kamery nejaky komplikuje nie?
Kamera je nezmysel nie preto, ze radiacia, ale preto, ze je to jednoducho nezmysel z praktickych dovodov.
Ako pisala dole Merlosuka ovela lahsie je plosne sledovat ludi cez mobil ako cez nejaky elektromer zavrety v skrini.

Se zájmem a pobavením jsem si to celé přečetl a dávám za pravdu Flegovi (sorry XoXo).

Jen body k úvaze:
1. (právní) Jak má elektrická společnost smluvně ošetřeno případné získávání audiovizuálních nahrávek ze soukromí svých abonentů? Pokud nemá, je cokoli takového ilegální a žalovatelné - nikdo si to nedovolí, protože by z něj zákazníci sedřeli kůži.

2. (technický) Podle toho schématu jsou data získávána pomocí komunikace po el. vedení a následně pomocí GSM sítě - to lze akceptovat pro multiplex telemetrických dat spotřeby domácností, ale prakticky ne pro audiovizuální data.

V dnešní době plné chemtrails, haarp, CDS2 a podobných ptákovin je třeba zachovat chladnou hlavu a hlavně kriticky zhodnotit veškeré informace.

Kurňa ale to jsem psal už na začátku, že jde o dvě věci. a) nějaká kamera b) online údaje o spotřebě (tedy telemetrie). Jenže ani ta telemetrie jednotlivých odběratelů není košer, což už dávno empiricky dokázali bytoví tipaři.
I u nás jsou dnes tato data zneužitelná, jak neustále dokazují ̶a̶g̶e̶n̶t̶i̶ ̶s̶ ̶h̶o̶r̶k̶o̶u̶ ̶v̶o̶d̶o̶u̶ ty voblejzáci co choděj po panelákách ve čtyřech a první, na co se ptaj, je vyúčtování za elektřinu.
Distributor tahle data online nepotřebuje, může potřebovat data z větších celků a tak, ale ne od jednotlivců.

A preco by nebola? Co je zle, ked merak odosle udaje o spotrebe pocas noci? Ze ich niekto odchyti po ceste? Pomerne scifi, ale ok pokial niekto detailne pozna ako funguje telemetria tohoto zariadenia a ma takmer scifi vybavu je mozne, ze to odchyti.
Ale snad mi nechces povedat, ze nejaki bytoci tipari niecim takymto disponuju.
Naopak ja tam vidim prinos, s elektromerom nie je mozne manipulovat, nie je mozne falsovat udaje a udaje mozem mat dokonca online na webe, pretoze dalsim logickym krokom je napriklad ukazka spotreby v zakaznickom konte mojho dodavatela a pod.

Zarni zřejmě poukazuje na systematické zneužívání takových dat, tj. ne to, že by někdo dekódoval (pravděpodobně) šifrovaná data během přenosu, ale to, že dodavatel energií bude znát tvou typickou denní rutinu, může si tě zaškatulkovat (workoholik/nezaměstnaný/rentiér/...) a může na tebe cílit své komerční aktivity, nebo tyto informace přeprodat, aby si někdo jiný i na jejich základě vytvořil třeba určitý identikit.

Nezapomínal bych ani na nelegální přeprodej (tipařství), jak Zarni rověž uvádí.

Asi tak. Podotýkám, že dodavatel není jeden imaginární velikej člověk, ale spousta zaměstnanců s různými přistupovými právy a samozřejmě spousta šmejdů s různě distribuovanou odpovědností. Tak jak je to v životě.
Jsou mi samozřejmě známy (aspoň teoreticky) zásady o ochraně dat, ale jediná zásada, která funguje 100%, je data neposkytnout vůbec. To je známé u nás, ale ve Francii to jiné nebude.

edit: Já ausgerechnet netvrdím, že tam ta kamera je. Ovšem nepožaduji důkaz, že tam je. Rozumné je to předpokládat.

Btw tieto webove hysterie mi zacinaju trosku liezt na nervy. Prave v dnesnych dnoch sa k nam zacina drbat z juhu epidemia osypok len preto, ze v dobe internetu a roznych teorii a spiknuti sa drbnute matky coraz castejsie rozhoduju deti neockovat, takze na tu po desatrociach hrozi, ze nam aj zaockovane deti zacnu umierat na infekcne choroby, ktore sme tu dlho nepoznali.-
Staci si vsimnut ako to sem koko drbol (kurva co si to ti zmrdi dovoluju, mam doma spionaznu kameru) a staci sa pozriet na hlasovanie, ci reakcie....nikto sa tu velmi neobtazoval zamysliet sa nad tym, ci to nie je totalna <> a vsetci tu proste veria nejakemu kokovi, ze on tam tu kameru ma.
Cely web je jeden velky hnoj dezinformacii, stare zlate casy, ked bolo takmer vsetko co bolo na webe pravda. Dnes je tu pravdu problem uz najst cez tu stoku dezinformacii.

Jinak predpokladam, ze ze vsech tech, kdo panikari kvuli kamere v ty zluty kastli, nikdo nepouziva mobily, tablety a notebooky, protoze tahle zarizeni uz maji dneska kameru zabudovanou taky. Nebo maji aspon ty kamery deaktivovane - pokud to teda i tak nedokaze CIA, NSA apod. stejne hacknout a zapnout :-D A urcite je vetsi sance, ze se budou lidi smirovat prave pres tahle zarizeni, nez pres nejakou elektro krabici, ktera je furt na jednom miste a s nejvetsi pravdepodobnosti i zavrena v nejaky skrini.

Koneckonců, mobily, tablety ani notebooky používat nemusí. S elektroměrem to bude trochu jinak, mám dojem, že u nás bez něj nejde ani zkolaudovat dům.
Samsung měl svého času potíže s nějakými chytrými televizemi, záplatovali firmware. Wikileaks akorát před pár dny pustili v téhle souvislosti něco o CIA....o telefonech s Androidem se tam mluví taky. Třeba je to hoax, nevím.

No, nemusi, ale tipla bych si, ze vetsina je pouziva a ze kamery vetsinou prelepene nemaji.

Jako takhle, co se tyce kamer, tak ja bych spis verila, ze nas sledujou prostrednictvim mobilu, nez prostrednictvim elektromeru. Ted uz je jen otazka, jestli nas teda sleduji, nebo ne...

(a nezapomente na ty carove kody, to je taky hrozny zlo :-?)

Nějaké sledování domácností bez upozornění uživatelů by asi neprošlo ani FBI nebo u vás DGSE či co tam máte.Z toho už by dávno byl velký skandál.Takže všemu nevěř.Nebo poskytni informaci nějakému bulvárnímu plátku,ti už to odhalí a ten skandál vytvoří.
Jak Ti už radili ostatní,zalep to žvýkačkou nebo páskou.Jestli Tě sledují,hned druhý den do bytu vpadne ozbrojené komando,aby to odlepili.:))
Pokud to máš přímo v bytě,není přeci zakázáno si na tu pikslu legálně pověsit obrázek nebo fotku oblíbené manželky,milenky,herečky,psa apod.Není určitě povinné se koukat v interiéru na hnusnou plastovou bednu.
A u nás máme elektroměry bez kamer,navíc ve skřínce na chodbě za plechovými dvířky,takže se to nevyplatí těmi kamerami osazovat,muselo by tam být i infra osvětlení a špionovalo by to jen občas pavouky v tom rozvaděči.Dobrou noc a hezky se učeš a ohol,kamery nespí ani v noci.

Ono nejde o kameru, ale o celek, clanek jsem napsal jako otazku na bazy : "Jak by jste reagovali na pristroj 'smirak' jako takovy", coz zde pochopili jen 2 lidé, zdali jsem to cetl spravne.
Byly tady protesty, kde se melo zverejnit, kde jsou informace ukladany, kdo je muze pouzivat atd, , vyjadroval se k tomu i prezident republiky, CNIL jim naridil, ze pri snimani nebo foceni musi blikat, ale to je jedno, nekteri jedinci si z toho uz udelali clanek o zcela necem jiném, tak napiste prezidentovy francie co to placa, ze vy vite za 5 minut jak to celé funguje nebo nefunguje ..
* Potkal jsem hodne lidi, co byly presvedceni svou pravdou, kolik takovych proroku jako mohamend uz zde bilo, ale debaty jsou stale perlicka.

Jasne, takze ty nakoniec netvrdis, ze tam tu kameru mas, ze;o)?
Skus po sebe obcas citat, hned v dotaze mas jasne boldom napisene, ze vam montuju siponazne zariadenia a pridal si este aj vykricniky a neskor tvrdis vreakcii, ze ty tam kameru mas....tak si neser do huby toto urcite nie je vlakno v style "vraj nam montuju nieco zle, co by ste pripadne povedali na to vy?", ja tam proste vidim napisane tie spiny nam monutuju spionazne kamery do bytov, ja ju tam mam a so preto nasraty,
Tak, co rozotnime to....mas ju tam namontovanu, ci nie;o)?

Koko cely tento thread je o tom, ze fr vlada sleduje ludi cez energeticke spolocnosti, konkretne cez nove elektromery. Na fr forach je okolo toho hysteria, spomina sa tam okrem kamery, thermo kamera, radiacia, moznost sledovat ake spotrebice mas zapnute a podobne kraviny.
Vsetko su to samozrejme fabulacie a ty tu trepes, ze sa k tomu uz vyjadroval aj fr prezident a neviem kto este.
Na neslovickarim, ty si jasne napisal toto:

Ostrejs jsem to bohuzel nevyfotill, kdyz na tu cocku posvitim baterkou tak jde poznat ze jde o foto cocku, takze kamera v tom je, napisu ti to jako diteti "I Pan prezident se k tomu vyjadroval, i spolecnost co se jmenuje CNIL, ktera jim naridila, ze pri aktivaci kamery to musi blikat, aktivace kamery = ze je tam kamera..

Takze Holand, ty a CNIl ste sa vyjadrovali ku kamere, ktora tam nie je. A teraz to bagatelizujes, ze ved o to ani nejde, ci tam je alebo nie je. Vlastne v tvojom odkaze je napisane, ze CNIL sa vyjadroval k telemetrii, cize ukladaniu udajov o spotrebe,nie k aktivacii kamery...jaaaj to je len detail, ze;o)?

# Ta LEDka je k tomu, aby te informovala ze je kamera v provozu, protoze to tak prikazal CNIL..
* Kamera tam je, dival jsem se na to, mam to doma.

Kamera tam nie je a CNIL nic neprikazal, ale to je detail, ze;o).

Co tak to cele uzavriet, ze si jednoducho skocil na fr hoax, ze tam ziadna kamera nie je a mozme sa bavit o tom, naco je dodavatelovi telemetria...z mojho pohladu je pre dodavatela velmi uzitocna

To uz je fakt sila, cela Francie pod kamerou, jednu jsem nasel i usebe doma, podivejte se jak ..

Podme to uzavriet, je tam ta kamera, ci nie je?

# Nejak jsem nevenoval kolujici informaci o instalaci spionu do bytu ale nedalo mi to a dnes rano, rikam podivam se co je na tom pravdy a "HOP", kurva šnek jednoho my tam pichli taky !!

Tak vazne, stale si myslis, ze ho tam mas, ci uz ani nie?

Niekde na poradni si pisal, ze si vies uznat chybu, takze ma zaujima, ci si naozaj myslis, ze tam tu kameru mas alebo si naopak myslis, ze nie.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru