Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pomoc s výběrem oboru na VŠ - Anketa

Ahoj, jsem student gymnázia a tento rok se budu hlásit na vysokou školu. Momentálně mám ve výčtu obory jako Ekonomie, geografie, anglický jazyk a literatura, historie, herectví, psychologie. Zajímá mě všechno, co jsem zde napsal. V ekonomii mě zajímá hlavně mezinárodní obchod a finančnictví, historii mám jako můj nejoblíbenější předmět na základní škole, gymnáziu a vždy za 1, anglický jazyk a literatura - mám rád angličtinu, anglickou literaturu, kterou čtu pokaždé v originále a celkově mě zajímá Amerika a Velká Británie, a z té literatury taky čerpám poznatky, které využívám v herectví a taky rád píšu příběhy, se kterými bych chtěl taky psát knihy a z těch knih scénář, kterým bych pak natočil film ve kterém budu hrát. Herectví mě zajímá hlavně film a to prakticky odmalička, navíc jsem v divadelním souboru a hrozně mě baví hrát nějaké postavy, psychologie, protože chci poznat jak lidé myslí, jak je ovládat, řídit, což se dá využít v tom obchodě a finančnictví a taky chci poznat sám sebe, to mě psychologie umožní - má velký potenciál, navíc by mě bavilo dělat s lidmi, poslouchat jejich příběhy a snažit se jim pomoci. Geografie, protože mám rád přírodu jako celek, rád cestuji a poznávám nové kultury, památky a mám rád mapy. Poradíte mi, co si mám vybrat, s ohledem na peníze, možnostech uplatnění oboru v budoucnosti? Pokud možno se účastněte ankety každý, kdo přijde sem, pomůže mi to udělat si dobrou představu o tom, co chci v budoucnu dělat. Přeci jen mi je 19 let a nejsem tak zkušený jako starší. Nechtěl bych udělat chybu při výběru oboru a za rok si dávat znovu přihlášku. Pokud bych si měl zvolit něco jiného, napište co? Není vyloučeno, že bych mohl studovat více než jeden obor, samozřejmě vždy 1 studium a pak další, tak bych si rozšířil pole působnosti a byl na trhu žádanější. Děkuji

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Hledal jsem něco jiného a padnul jsem na tuhle debatu. Nathanieli. Co jsi nakonec zvolil a jak jsi…
Yarda 16.10.2019 22:46
Yarda
Ak si kliknes na jeho konto uvidis, kedy bol naposledy prihlaseny...v 2017. Takze sa nedozvies, co s…
fleg 16.10.2019 23:27
fleg
A není to spíš datum registrace? Nebo toho tam vidíš víc, než obyčejní smrtelníci.
Wikan 17.10.2019 11:19
Wikan
To neviem, ale datum registracie nevidim, u teba som videl dnesny datum.
fleg 17.10.2019 11:52
fleg
Jak to, že nevidíš datum registrace? ::) Hned nahoře, vpravo od nicku, šedým písmem - a je tam i ča…
L-Core 17.10.2019 12:44
L-Core
Dakujem ti za otvorenie oci, uz to vidim;o). poslední
fleg 17.10.2019 18:11
fleg
Jo, "A" a "M" toho vidí víc. nový
L-Core 17.10.2019 12:45
L-Core

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru