Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem jedálny lístok

Ahoj,

ide jar, tak sme sa rozhodli u nás urobiť nový jedálny lístok. Vec v kt., sa nevieme dohodnúť je:
majú mať jedlá prívlastky? Aký je váš názor?

štavnatý steak?
chrumkavý šalát?

čo napísať k jedlu typu: šošovicový šalát? nechutný by mi asi neprešlo...

za každý názor ďakujem

R.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ďakujem za vaše hlasovanie. Nový lístok bude bez obrázkov aj prívlastkov. Pri neznámejších jedlách…
Qet 05.03.2016 00:45
Qet
maličká pripomenka k malej pripomienke:myslím že nemýlime,slovné spojenie chutný alebo šťavnatý stea…
audax 06.03.2016 08:42
audax
aj preto som urobil tuto debatu, aby som mal argument NEMAT privlastky. Poslužilo, dakujem. Je uloha… nový
Qet 11.03.2016 08:12
Qet
Hlavně tam musí být Katův šleh. poslední
karel 11.03.2016 10:16
karel
co takhle "kočičák" nebo Klatovští rarášci" či snad Jizerští vepřoví dráčci" by vám nechutnali? eure…
jirka44 07.03.2016 17:57
jirka44
Mě tam zaujalo tohle, je to takové internacionální: VALAŠSKÝ TOČENEC, AMERICKÉ BRSMBORY
karel 07.03.2016 18:01
karel
Zejtra bude "kroupový greštl", Google na to dává pět odkazů, ani na jednom není vysvětleno, co to ja… nový
jirka44 07.03.2016 18:07
jirka44
U téhle polífky - KRÉMOVÁ BALATON - jsem si představil něco brčálově zelenýho. nový
Prasak 07.03.2016 18:29
Prasak

Ďakujem za vaše hlasovanie.

Nový lístok bude bez obrázkov aj prívlastkov. Pri neznámejších jedlách bude zloženie.

Malá pripomienka: pri steakoch/chilli si mýlite funkciu jedálneho lístka a čašníka. A nájsť dnes dobrého čašníka je dnes ťažšie ako si viete predstaviť...

maličká pripomenka k malej pripomienke:myslím že nemýlime,slovné spojenie chutný alebo šťavnatý steak v jedálnom lístku by si si Ty osobne napr. vysvetlil ako ? čo si má hosť predstaviť pod pojmom šťavnatý steak,chrumkavý šalát,veselý šalát s prekvapením a podobne....ano čašníkovi povieme,chceme ho prepečený,stredne prepečený,krvavý, ale podstatou steaku ako takého by malo byť to,že bude chutný a aj šťavnatý,nie nechutný a vysušený......zrejme sa na tom zhodnú aj ostatní,že ako potencionálni zákazníci nepožadujeme,aby tam bolo doslovne napísané hovädzí steak prepečený,pod tým znovu hovädzí steak stredne prepečený,a pod tým zasa znovu hovädzí steak krvavý,to si upresní každý pri objednávke s konkrétnym obsluhujúcim personálom ako ho chce mať,len niektorí proste sme upozornili na to,že je často úplne kontaproduktívne tam uvádzať názov "chutný steak zámockej pani v ružových obláčkoch",proste úplne stačí uviesť hovädzí steak/gramáž/cena,obvykle práve v jednoduchosti je krása.....a práve u chilli by nebolo od veci uviesť variabilitu-extra pálivé,pikantné,jemne pálivé etc,je obrovský rozdiel medzi jalapeňos,piri-piri,red-rawit,habaneros,habaneros-chilensitos,scotch bonnet,red-rawitt scorpio,fresno,padron,serenade...etc

aj preto som urobil tuto debatu, aby som mal argument NEMAT privlastky. Poslužilo, dakujem.
Je uloha čašníka sa hosťa opytať aky steak chce, rovnako aj pri chilli sa opýtať ako pikatne ho chce.
To je funkcia jedálneho lístku, ten ma informovať čo ponúkame..pri objednávke je čašník a ten má vedieť čoho je kuchyňa schopna/neschopna a ponuknuť riešenie.

Ďakujem za názor, snáď sa občas stretneme a bude vám chutiť... /variť nebudem ja, takže žiadny strach:) /

ak by bol veelky zaujem, tak kludne bez zverejnenia mena hotelu nejaky JL pripnem, je hotovy na 90%

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru