Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Komunita kolem PC PORADNA atd.. - co takhle profilové statistiky?

Ahoj,

předem říkám, že znám ten pocit že něco dlouhá léta funguje a není důvod do toho šahat a upravovat to, ale rád bych..

Navrhnul určité vylepšení webu, co třeba nějaký profilové statistiky?
Třeba hodnocení uživatele dle určitých, např.: plus body za to že mi poradil, mínus body za to že radí kravinu, mínus body za to že se ptá na kravinu.

Nebo.. celkový počet dotazů, odpovědí, hodnocení dotazů/odpovědí dle zajímavosti? Něco takového? Proč by ne?

Také jsem před pár měsíci četl že bude něco pro andriod? Bude?

Rád bych proto založil anketu a optal se dlouhodobých návštěvníků na jejich názor.

Na konec říkám, že jsem jen běžný návštěvník a jen jsem zvědavej.
Také chápu že napsat ten kód něco stojí - čas. A čas jsou peníze.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
nemám rád fízlování lidí, bonzování na ně co kdy, za co. někdo třeba jo, ten pak takové statistiky o…
lední brtník 04.10.2015 13:46
lední brtník
A prohlížení IP u odpovědí je co? - Bonzování :-) nový
MašinkaTomáš 05.10.2015 12:41
MašinkaTomáš
Nesmysl. Uvědom si, že se nacházíš na /ač moderovaném/ velmi benevolentním fóru typu "pokecu". Co ta…
mif 04.10.2015 16:58
mif
On mife myslel PC větev.
Dale Cooper 04.10.2015 18:32
Dale Cooper
Ano, třeba PC větev, nebo i jiné, ačkoliv lezu nejvíce na PC. nový
MašinkaTomáš 05.10.2015 12:42
MašinkaTomáš
Občas bývá rádcům za správné odpovědi i vyhubováno. Takže by dostávali mínusy i za dobře míněné a už…
Prasak 04.10.2015 17:17
Prasak
A proč vyhubovánó? :-) Chodím třeba na http://forum.matematika.cz/ (NENÍ TO REKLAMA) a tam jednoduc… nový
MašinkaTomáš 05.10.2015 12:43
MašinkaTomáš
Zkus porovnat sortu lidí, která chodí na fórum o matematice a sortu lidí, která chodí na pc poradnu. nový
Niko Bellic 06.10.2015 12:49
Niko Bellic
V skratke...preberali sme to uz niekolkokrat, nielen na valnych zhromazdeniach, ale aj so sirsim pro… nový
fleg 05.10.2015 18:20
fleg
Než hodnocení kvality přispěvatelů si myslím že by bylo užitečnější připojit cosi jako bonzovací tla… nový
Jack 06.10.2015 08:45
Jack
no když se tu objevoval kdys spam (subj1), tak jsem nelenil se odlogovat a usera jsem si napsal kmoc… poslední
kmochna 06.10.2015 18:47
kmochna

nemám rád fízlování lidí, bonzování na ně co kdy, za co. někdo třeba jo, ten pak takové statistiky opakovaně vyžaduje, takový návrh je tu každý rok.
nedokážu si totiž představit, jak může bfu hodnotit něco, čemu nerozumí. co vidím na jiných webech, k ničemu toto hodnocení není. velká část tazatelů nemá iq na to, pochopit karlovy odpovědi, přitom stačí jen číst. jak může něco takového vůbec klikat na tlačítko s body?
já se sem chodím bavit, pokud se zadaří. až to nepude, budu chodit jinam, svět se nezboří.

mínus body za to že se ptá na kravinu.

ty bych rovnou <censored>. dobře, tak aspoň chytal do medvědích pastí.

Nesmysl. Uvědom si, že se nacházíš na /ač moderovaném/ velmi benevolentním fóru typu "pokecu". Co tady radit? Zajímavost je taktéž silně subjektivní proprieta. Android je co :-D? A proč? Abys mohl slinit své nesmysly skrz telefén po cestě do práce/školy?

Občas bývá rádcům za správné odpovědi i vyhubováno. Takže by dostávali mínusy i za dobře míněné a užitečné odpovědi. A funguje to i naopak.
Počítadlo příspěvků uživatele je taky k ničemu, někteří přijdou a poradí v jediným příspěvku, jiní si přijdou vykecávat bez užitku.
Takže porovnávání pindiků jsme tu už dávno zavrhli.

V skratke...preberali sme to uz niekolkokrat, nielen na valnych zhromazdeniach, ale aj so sirsim protfoliom uzivatelov a vysledok bol vzdy rovnaky.
Negativa prevladaju nad pozitivami. Preto mame status radcov, mozno sa v buducnosti zavedie hodnotenie best answer, ale to je tak asi vsetko.

Než hodnocení kvality přispěvatelů si myslím že by bylo užitečnější připojit cosi jako bonzovací tlačítko. Pokud se bude jednat o nějaký vydařeně štvavý či opravdu zavádějící příspěvek či komentář, byla by možnost jej moderátorům vypíchnout. Mohlo by to přispět k jejich menší zátěži při prolézání poraden (nevidím do zázemí enginu Poradny, třeba něco obdobného už zavedeno je).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru