Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Komunita kolem PC PORADNA atd.. - co takhle profilové statistiky?

Ahoj,

předem říkám, že znám ten pocit že něco dlouhá léta funguje a není důvod do toho šahat a upravovat to, ale rád bych..

Navrhnul určité vylepšení webu, co třeba nějaký profilové statistiky?
Třeba hodnocení uživatele dle určitých, např.: plus body za to že mi poradil, mínus body za to že radí kravinu, mínus body za to že se ptá na kravinu.

Nebo.. celkový počet dotazů, odpovědí, hodnocení dotazů/odpovědí dle zajímavosti? Něco takového? Proč by ne?

Také jsem před pár měsíci četl že bude něco pro andriod? Bude?

Rád bych proto založil anketu a optal se dlouhodobých návštěvníků na jejich názor.

Na konec říkám, že jsem jen běžný návštěvník a jen jsem zvědavej.
Také chápu že napsat ten kód něco stojí - čas. A čas jsou peníze.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nesmysl. Uvědom si, že se nacházíš na /ač moderovaném/ velmi benevolentním fóru typu "pokecu". Co ta…
mif 04.10.2015 16:58
mif
On mife myslel PC větev.
Dale Cooper 04.10.2015 18:32
Dale Cooper
Ano, třeba PC větev, nebo i jiné, ačkoliv lezu nejvíce na PC. nový
MašinkaTomáš 05.10.2015 12:42
MašinkaTomáš
Občas bývá rádcům za správné odpovědi i vyhubováno. Takže by dostávali mínusy i za dobře míněné a už…
Prasak 04.10.2015 17:17
Prasak
A proč vyhubovánó? :-) Chodím třeba na http://forum.matematika.cz/ (NENÍ TO REKLAMA) a tam jednoduc… nový
MašinkaTomáš 05.10.2015 12:43
MašinkaTomáš
Zkus porovnat sortu lidí, která chodí na fórum o matematice a sortu lidí, která chodí na pc poradnu. nový
Niko Bellic 06.10.2015 12:49
Niko Bellic
V skratke...preberali sme to uz niekolkokrat, nielen na valnych zhromazdeniach, ale aj so sirsim pro… nový
fleg 05.10.2015 18:20
fleg
Než hodnocení kvality přispěvatelů si myslím že by bylo užitečnější připojit cosi jako bonzovací tla… nový
Jack 06.10.2015 08:45
Jack
no když se tu objevoval kdys spam (subj1), tak jsem nelenil se odlogovat a usera jsem si napsal kmoc… poslední
kmochna 06.10.2015 18:47
kmochna

Nesmysl. Uvědom si, že se nacházíš na /ač moderovaném/ velmi benevolentním fóru typu "pokecu". Co tady radit? Zajímavost je taktéž silně subjektivní proprieta. Android je co :-D? A proč? Abys mohl slinit své nesmysly skrz telefén po cestě do práce/školy?

Občas bývá rádcům za správné odpovědi i vyhubováno. Takže by dostávali mínusy i za dobře míněné a užitečné odpovědi. A funguje to i naopak.
Počítadlo příspěvků uživatele je taky k ničemu, někteří přijdou a poradí v jediným příspěvku, jiní si přijdou vykecávat bez užitku.
Takže porovnávání pindiků jsme tu už dávno zavrhli.

V skratke...preberali sme to uz niekolkokrat, nielen na valnych zhromazdeniach, ale aj so sirsim protfoliom uzivatelov a vysledok bol vzdy rovnaky.
Negativa prevladaju nad pozitivami. Preto mame status radcov, mozno sa v buducnosti zavedie hodnotenie best answer, ale to je tak asi vsetko.

Než hodnocení kvality přispěvatelů si myslím že by bylo užitečnější připojit cosi jako bonzovací tlačítko. Pokud se bude jednat o nějaký vydařeně štvavý či opravdu zavádějící příspěvek či komentář, byla by možnost jej moderátorům vypíchnout. Mohlo by to přispět k jejich menší zátěži při prolézání poraden (nevidím do zázemí enginu Poradny, třeba něco obdobného už zavedeno je).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru