Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Hudební skladatel je v podstatě programátor

Niekedy mam fakt pocit, ze sa asi neviem vyjadrovat, respektive, ze ludia nachadzaju v mojich vetach to, co tam nikdy nebolo.
Ty si nepochopil, ze to cele bola ironia?
Ze som bol "hudobnik" a nie hudobnik, ze som bol "metalista" a nie metalista? Ze hram dobre, ze to pripadalo len mne? Myslis si, ze keby nemam sebareflexiu, zeby som nehral dalej?
Ano rad si 'zahram", trebars s kamosom sme na ointraku mali ohromnu zabavk, ze sme sa na dvoch pc pustali simulator bubenika a kombinovali navzajom rozne sample. Nas to bavilo, vznikala pre nas hudba, ale neotravovali sme s tym nikoho (snad okrem izieb okolo;o)) a netvarili sme sa, ze vieme hrat.
Takze nerozumiem preco tocis o ramenach a porovnavas ma s nejaky profesionalnymi hudobnikmi.
Ano moj metal bol zadarmo prave preto, ze som si ho hral sam pre seba. Bavilo ma to a to je to hlavne nie?
Ja sa nechvalim, ja proste spominam na moje hudobne zazitky a trosku lutujem, ze som toho talentu nedostal do vienka viac, ze nemam viac chuti a energie sa naucit na nieco hrat.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat