Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Máte nějaké fóbie/strach z něčeho?

Již delší dobu trpím nějakou poruchou nebo fóbií a to konkrétně z mytí nádobí. Přitom mytí nádobí je každodenní činnost, ale já to prostě nedokáži, vždy když mam mít nádobí udělá se mi špatně a bojím se sáhnout do vody. Vždy musí nádobí umýt někdo jiný, rukavice nepomáhají a myčku nemáme. Připadám si trapně, když se mě třeba někdo zeptá co jestli myji nádobí a já řeknu ne, bojím se toho. Co Vy, máte něco ať nejsem sám.

loading...
Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já mám třeba strach z otevřený vody. Myslím zejména oceán, kde prostě nedohlédnete nikam na pevninu.…
LeBron23 03.02.2015 10:12
LeBron23
Hm tak si vyskúšaj hru stranded deep, je to taká zohrievacia terapia na začiatok, budeš tam mať možn… poslední
kingdomcome1 03.02.2015 18:57
kingdomcome1

Já mám třeba strach z otevřený vody. Myslím zejména oceán, kde prostě nedohlédnete nikam na pevninu. Taková ta nejistota, co je pod váma. A celkově mám takový zvláštní pocit z vodních příšer :D. Takových těch co jsou obrovský. Ale stačí mi i velký bílý žralok. Potkat ho na otevřený vodě, tak se asi podělám. Ale na druhou stranu to není vyloženě strach, spíš mi stačí vidět to v TV a je to takový vzrušení (ne sexuální :D). Filmy s takovýma příšerama popř. obrovskejma žralokama a otevřenou vodou miluju. Krom těch typu Megažralok vs. Obří oliheň, to je tak špatně udělaný, že si to prostě člověk těžko představuje.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...