Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zábavná pyrotechnika etc..

Co je na ní zábavného? A pro koho?

Jsou dva, Jouda a Nejouda. Jouda koupí za tisíc rachejtle, Nejouda je lakomější, chytřejší, chudší (dosaď cokoliv). O půlnoci vylezou před hospodu, Jouda odpaluje a kouká, Nejouda kouká. Kdo má větší zábavu?

Nikdy jsem nepochopil lidi, kteří jsou ochotni za tohle vyhodit byť stovku. Před chvíli v nějaké reportáži hlásil nějaký prodejce, že průměrný nákup je za 1500 ::)

Jestlipak by ti Nejoudové neměli být považováni za zloděje. Neplatili, vidí totéž co platiči a pohodlněji. Neriskují utržené paprče a slepeckou hůl. Taková analogie "zlodějů na Živě", jak jsou redakcí považováni useři s AdBlockem.

Šťastný rok 2015 všem. A přežijte Silvestra ve zdraví, pokud se budete účastnit.

:puff::beer:

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Koukám, tady by za to nikdo prachy nevyhodil, ale s parchantama vylepenýma za oknem na to čumět budo…
Redsnake 31.12.2014 10:22
Redsnake
Já bych to bral asi takto. Kdo si chce udělat radost, proč ne. Někdo si bouchne na střelnici, někdo… nový
ms 31.12.2014 13:31
ms
Tak já mám v tomhle jasno od té doby co v sedmé třídě přišel můj spolužák a nejlepší kamarád o oko. nový
jirka44 31.12.2014 14:09
jirka44
s parchantama vylepenýma za oknem na to čumět budou Příště zatáhneme žaluzie a nevytáhneme paty z d… nový
Dale Cooper 01.01.2015 18:52
Dale Cooper
Mohl by založit OSJ - Ochranný Svaz Joudů a vybírat poplatky za čumendu od všech, co budou vylepení… nový
Prasak 01.01.2015 19:53
Prasak
A taky zacpat uši !:-D Z toho máte taky požitek. nový
jvdc 01.01.2015 20:10
jvdc
Si čučte na co chcete, aspoň pak ale nekafrejte. Když je to na Silvestra, tak o nic nejde. Jindy se… nový
Redsnake 01.01.2015 20:11
Redsnake
Silvestra? Ti potrati bouchají už čtrnáct dnů. Doprdele, kde na to berou? Za mého mládí jsem měl kap… nový
mif 01.01.2015 20:20
mif
Snad ti nezvedá tlak, že ti na to někdo čučí zadarmo? :-P nový
Prasak 01.01.2015 20:21
Prasak
Já nepetarduju. Mě zvedaj tlak vaše důchodcovský řeči :-P Bydlím v Praze a už je tu klid. Bouchalo… nový
Redsnake 01.01.2015 20:24
Redsnake
Jaký důchodcovský řeči? Je mi u zadele, kolik za to kdo utratí. A že mě to na Silvestra sere? No, př… nový
Dale Cooper 01.01.2015 20:37
Dale Cooper
Pointa threadu je někde jinde než "důchodcovská zapčklost". Ve slově "zábavná". A o tom, že třeba s… nový
L-Core 02.01.2015 10:58
L-Core
No, já mám pocit, že prasknutí cévky z přehnaného rozčilování skutečně hrozí úplně někomu jinému, ne… nový
Redsnake 02.01.2015 12:05
Redsnake
Tak to jsem klidný. Já jen reagoval na tvé info o zvedajícím se tlaku :-D nový
L-Core 02.01.2015 12:31
L-Core
Ale jo, nejaky to kilo, kilo a pul slozi vzduchem prozenu, za chvili to jdu montovat dohromady. Me t…
bahno 31.12.2014 11:07
bahno
Hele, když už, tak pořádně... vVtgEih68wQ
jirka44 31.12.2014 12:51
jirka44
Ja vim - ale na kulovy pumy raze 1200mm opravdu nemam. watch nový
bahno 31.12.2014 14:47
bahno
Vdím to asi tak. Jako malí (13,14,15 let) jsme často v zimě bouchali petardy. Byla to prostě zábava… nový
Niko Bellic 31.12.2014 15:02
Niko Bellic
Když je na potoku led, tak do něj udělej díru, zapal petardu, hoď do vody a nech zajet pod led. Dělá… nový
Prasak 31.12.2014 15:47
Prasak
Skvělý nápad! Dobré taky bylo zahrabat do země plechovku od piva a do toho pak hodit petardu. Vznikl… nový
Dale Cooper 31.12.2014 15:56
Dale Cooper
Petardy už dlouho nevedu, už jsem z toho nějak vyrostl :-) nový
Niko Bellic 31.12.2014 16:15
Niko Bellic
Však to je taky vzpomínka skoro 20 let zpátky. nový
Prasak 31.12.2014 16:19
Prasak
Ukázka http://www.stream.cz/nicenipovoleno/10004609-bezne-dostupne-petardy#nejnovejsi nový
M-Pol 31.12.2014 15:53
M-Pol
Při pohledu na stream v odkazu jsem čekal hysterickou reportáž ala TV Hovna, ale toto se povedlo. Pě… nový
Niko Bellic 31.12.2014 16:17
Niko Bellic
Hlavne to nesplachovat ve skole do hajzlu, oprava pak stoji dost penez a vynese to reditelskou dutku… nový
MaSo 01.01.2015 20:34
MaSo
Pamatuju si na loňského Silvestra, kdy jsem přilezla v osm z práce utahaná jak borůvka, padla do pos… nový
ssimca 31.12.2014 15:08
ssimca
Na celé záložitosti je nejtragikomičtější, že my, kteří to považujeme za svinstvo a bezohlednost, mu… nový
hynajs 31.12.2014 18:37
hynajs
No to jsem měl těm exotům, kteří si vzpomněli se zasklíváním balkonu 28.12. (tedy v neděli) a v půl… nový
Zarniwúp 31.12.2014 18:44
Zarniwúp
Tak nějak... Proti novoročnímu ohňostroji nic nemám, ráda se podívám, líbí se mi to. Ale to denodenn… nový
Taria 31.12.2014 20:04
Taria
Buďte rádi, že nejste v Číně, tam bouchají stonásobně víc a psy tam žerou. nový
Prasak 31.12.2014 20:24
Prasak
Tento argument je tuze zábavný. Jako kdybych já někomu vytloukl okna a řekl mu: buď rád, že nejsi v… nový
hynajs 31.12.2014 20:51
hynajs
No dyť jo, no! Eskymáci mají baráky jen ze sněhu, zato my tu machrujeme s cihlama. nový
Prasak 31.12.2014 21:03
Prasak
Asi před hodinou jsem šel se psama ven.Z jedoucího auta hodil mím směrem nějakej zmrd dělobuch,dobře… nový
tuta 31.12.2014 20:09
tuta
Letos jsem koupil jen 25 metrový kobereček, mě to stačí. 40 000 ran :-) nový
Eryo 31.12.2014 21:22
Eryo
Natoč. nový
Niko Bellic 31.12.2014 22:42
Niko Bellic
Rád si něco odpálím a nevadí mi za to pustit nějaký chlup. Je to jednou za čas a k Silvestru to pros… nový
manas 01.01.2015 16:53
manas
Takové to šaškování před domem, kdy ožralý odpalovač vypustí do luftu nějakou sípající hrůzu, mi spí… nový
Moas 02.01.2015 06:50
Moas
To já se o lidi nestarám, ať bouchají co chtějí, pokud to má pěkné světelné efekty, tak se klidně i… nový
Mnauik 03.01.2015 10:54
Mnauik
Co-petarda-to-blbec.html poslední
hynajs 06.01.2015 10:30
hynajs

Koukám, tady by za to nikdo prachy nevyhodil, ale s parchantama vylepenýma za oknem na to čumět budou. Existuje na to krásnej termit : Freeloader... (něco jako vyžírka)

Já proti pyrotechnice nemám, bouchám teda rád jinak a jinde, na místech k tomu určených. A je pravda, že idioti co odpalují pyro na perónech a podobně patří do squadry debilů. Ale když si někdo bouchá venku, rozumně, v blízkosti vlastních paprčí, je mi to úplně u zadele. Kde berete sílu řešit cizí chujoviny? Jak babky na náměstí...

Já bych to bral asi takto. Kdo si chce udělat radost, proč ne. Někdo si bouchne na střelnici, někdo pyrotechniku na silvestra, bouchalové se klidně bouchnou mezi sebou...
Problém vidím, že jsou hovada, co to prodají i nezletilým a nejen hormonálním bombám, ale i mnohem mladším. Dále je (ne)kvalita a jiné nešvary. Problém je rozmnožený idiot, co se před svými mláďaty předvádí a nerespektuje bezpečnostní pokyny. "Vzorem" je debil, co odpaluje římskou svíci z pracky.

Silvestra? Ti potrati bouchají už čtrnáct dnů. Doprdele, kde na to berou? Za mého mládí jsem měl kapesné tak akorát na šumičák... Optické efekty nevadí - zatáhnu roletu. Ale ty bomby jak z děla do dvou ráno jsou značně otřesné (jo, kurvy mají prázdniny a nevstávají v pět do práce).

Já nepetarduju. Mě zvedaj tlak vaše důchodcovský řeči :-P

Bydlím v Praze a už je tu klid. Bouchalo to včera, teď občas něco menšího. Nic hroznýho. Jo, psů a zvířat je mi líto, ale holt je to jednou za rok.

Jak jsem psal výše, na perón, pod nohy lidem a podobně to nepatří, ale jináč mi přijde, že to trochu dramatizujete...

Vdím to asi tak. Jako malí (13,14,15 let) jsme často v zimě bouchali petardy. Byla to prostě zábava umísťovat na různé místa a sledovat co to udělá (pod kámen, do hliny, do sněhové koule, do kanálu atp.) Protože nám to ale nechtěli většinou nikde prodat, museli jsem oslovovat např. starší bratry kamarádů. Ti nám to pak koupili. Paradoxně jak nám bylo 18 let, už jsme to dávno dělat přestali. Jaksi se změnily priority..

edit: víte že ty petrady bouchnou i pod vodou? Když se nechá zahořet zápalnice a potom se to hodí do vody, tak to dam prohořívá dál a normálně bouchne. Otestováno několikrát (v tom dětském věku ) :-)

Skvělý nápad! Dobré taky bylo zahrabat do země plechovku od piva a do toho pak hodit petardu. Vznikl malý kráter. No a flaška - petarda do flašky a flaška na tisíc kousků. Pochopitelně - dementní nápad, to tříštěné sklo je pěkně nebezpečné. Ale vysvětluj to někomu, komu je třináct a ještě ho nezajímají zákoutí dívčích těl...

Pamatuju si na loňského Silvestra, kdy jsem přilezla v osm z práce utahaná jak borůvka, padla do postele a usnula. O půlnoci mě vzbudil kravál, tak jsem šla zjistit, jak na ten hluk reaguje kocour. Čekala jsem podobnou reakci jak u psů, ale ta mrcha seděla na parapetu a čučela, div si palici nevykroutila :-D No raz jak jsem jela dom, tak nějaký blbeček švihnul petardu do šaliny, to taky stálo za to.

Na celé záložitosti je nejtragikomičtější, že my, kteří to považujeme za svinstvo a bezohlednost, musíme přesvědčovat ostatní, že to opravdu záležitost blbců je.
Jaký bohulibý smysl má dělat randál a děsit staré, nemocné,zvířata a ostatní?
Já si přece nemohu vyvléct reprobedny na terasu a potěšit vyděšené spoluobčany pěkně hlasitým rockovým nářezem.
A tlupa magorů pro svoji perversní kratochvíli zkazí zbytku Vánoce i Nový rok. Diskutovat o jejich svobodě nebo pocitech nemá přece smysl. Já nemusím přece nikomu zdůvodňovat, proč práskání petardami nechci. Nemáme si před nimi kleknout na kolena?

Odpověď: v žádném případě. Pokud nám nepomůže policie, půjde to i ručně.

PF2015.

No to jsem měl těm exotům, kteří si vzpomněli se zasklíváním balkonu 28.12. (tedy v neděli) a v půl desátý dopoledne mě mezi dvěma nočními vzbudilo bourací kladivo, jít rovnou rozbít hubu, ne?
Zřejmě to v tomhle senzačním termínu měli v nějaké extra slevě, takže se jim to vyplatilo, mě to ale nenadchlo ani omylem.

Tak nějak... Proti novoročnímu ohňostroji nic nemám, ráda se podívám, líbí se mi to. Ale to denodenní dělání kraválu, pouštění rachejtlí, dělobuchů a petard už za bílého dne mi už vadí i jen pro to, že se náš pes polovinu dne bojí a člověk, aby ho uklidňoval. A taky to celkem ruší, když si člověk něco dělá a vedle na zahradě najednou rána jak z děla :-D

Rád si něco odpálím a nevadí mi za to pustit nějaký chlup. Je to jednou za čas a k Silvestru to proste patří. Já osobně to kupuji a odpaluji akorát když nemohu chlastat (práce, stávání do práce a nebo pohotovost). Jinak když chlastám, tak jsem nejouda.
Serou mi akorát kreténi co už to bouchají před novým rokem a po novém roce. Magorové co to odpalují a ohrožují sebe a své okolí. A taky prasata co si po sobě neuklidí, já mam barák přímo na návsi, takže bydlím u epicentra a to je pak u baráku neskutečnej bordel.

Takové to šaškování před domem, kdy ožralý odpalovač vypustí do luftu nějakou sípající hrůzu, mi spíš vadí než že bych z toho měl potěšení.
Ale ocenuji ohněstrůjce, kteří jsou schopni perfektně vyladit ohněstrůjnou podívanou s hudbou, vytvářet na obloze obrazce atp. Ale zase - musí to k něčemu vypadat. Ožralý odpalovač, kterému z mobilu pořvává "Adiemus" a do toho on pouští do vzduchu zběsile všechno, co se dá podpálit, to jaksi není ono.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru