Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jaký máte rádi víno?

Jaký víno preferujete? Nemám na mysli červený, nebo bílý, nebo žádný, bo glgám pivo, ale opravdu jaký víno.
Já už jsem postupně ustálil na Rulandským, je jedno, jestli modrý, bílý, nebo šedý, všechny tři mám rád.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Zdravím všechny "vinaře" , no nechci tady zakládat novej trejd, tak to písnu sem. Prostě a jasně - s…
Alfi 09.01.2015 07:15
Alfi
No ono by to ten thread asi chtělo protože nic ve zlém, ale tohle je debata o víně a ne o "kozím chc… poslední
sHpy00n 09.01.2015 12:50
sHpy00n

Zdravím všechny "vinaře" , no nechci tady zakládat novej trejd, tak to písnu sem. Prostě a jasně - scháním dodavatele, velkododavatele vína Cheers 2L v pet flašce do 25,-Kč. Hodně s mladou jedeme na víně, navíc tu na rekonstrukci areálu mám nějaké zedníky,co také "doplňují tekutiny", a kupujeme u číňanců (čína/vietna - nec), ale za draho. Vloni nám zachutnalo Sklepní Tajemství, tak se mi podařilo vygooglit velkoobchod a tam objednat paletu (po25,-/2L pet) s dopravou zdrama - směšná cena, kdybych to nalil do odparky(destiláku) a chtělo se mi tím zabývat, tak z toho vyprodukuju hóóódně moc dobrý pálenky za hubičku..., jenže než na to došlo, tak jsme to přes léto zkalili... Napodzim nám zachutnalo Cheers - 2L pet, za 39 - 48,-Kč, cena podle číňance - v Praze, Žatci, Chrudimi. Je mi jasný, že to kupujou někde v českým velkoobchodu taky do 25,- , ale nemůžu ten velkoobchod nijakým způsobem (Net, Z.Stránky,reklamy...) najít.
Přeci nebudu stát s dodávkou celej den před jejich krámkem (co má navíc "nad sebou nukleární zář" - rockeři vědí...) a čekat až pojedou někam pro zboží.... To mě dost nebaví... Nevíte prosím někdo o velkoobchodu s tímto vínem Cheers 2 L pet , kde by se to dalo objednat? Mám ŽL, sice na výrobu speciální elektroniky, ale dosud to žádnému dodavateli masa nebo vína nevadilo. Děkuji za každý typ, Alfi.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru