Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Las Vegas

Čo si myslíte o tomto meste? Ja si myslím že je to mesto hazardu alebo ešte lepšie mesto hriechov a buď tam zbohatneš alebo sa z teba stane holiganec :-) Ale každopádne veľmi rád by som sa tam išiel pozrieť a hlavne zahrať si poker :-)

[1396038490000-ETAB-hotel-Las-Vegas.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Bohužel, má mnoho kasín, heren, barů apod. Není se tedy čemu divit když je tam větší míra zločinu a… nový
Eryo 09.11.2014 21:24
Eryo
Chocholoušek zřejmě ano Ten byl všude. Jen tam (bohužel) nezůstal. nový
Dale Cooper 09.11.2014 21:30
Dale Cooper
Co zítra? Plánuješ přesčas? nový
Chocholoušek 09.11.2014 21:32
Chocholoušek
Velká blikavá města mě děsí. Líbilo se mi v jižních Čechách a ve Skotsku (i když tam byla kosa). Loc… nový
mif 09.11.2014 21:36
mif
Líbilo se mi v jižních Čechách Taky tak. Včera jsem navštívil Třeboň (tam jsem pojedl rybu a popil… nový
Dale Cooper 09.11.2014 21:40
Dale Cooper
Třeboňsko nemá chybu. Mám tam kamarády, uvažuju, že si u nich lajznu vánoce. Lochnesku v zrcadle vid… nový
mif 09.11.2014 21:57
mif
V zimě (a ono nejen v zimě) tam může být krásně! Včera jsem nasál krásnou podzimní atmosféru. No a k… nový
Dale Cooper 09.11.2014 22:10
Dale Cooper
Zimu jsem tam nezažil, podzim /věřím/ může být hezký. Dík za destinace. nový
mif 09.11.2014 22:36
mif
Zažil jsem tam i léto, myslím tedy okolí Nové Bystřice a je tam fakt nádherně. Za shlédnutí stojí i… nový
Dale Cooper 09.11.2014 22:42
Dale Cooper
Jaro i léto v Třeboňsku znám. Nikoliv zimu či podzim. Ty tam někde poblíž bydlíš? nový
mif 09.11.2014 22:53
mif
Ty tam někde poblíž bydlíš? Mno, v dnešní době lze i 170-190 km považovat za "poblíž" :-) Jsem rodi… nový
Dale Cooper 10.11.2014 19:05
Dale Cooper
Já si jižní Čechy projel dvakrát na kole (asi pětisetkilometrová štreka, spaní pod širákem, bezvadná… nový
mif 11.11.2014 12:17
mif
K tomu stáří jedna povzbuzující písnička :-) https://www.youtube.com/watch?v=8JN9IvbufiQ Stručně ř… nový
JR_Ewing 11.11.2014 12:31
JR_Ewing
Ale ne, páprda (snad) nejsem. Já jen, že bych asi už nedal ten širák :-). poslední
mif 11.11.2014 12:38
mif

Bohužel, má mnoho kasín, heren, barů apod. Není se tedy čemu divit když je tam větší míra zločinu a mafiánství. Nelze to ale soudit,v životě jsem tam nebyl (Chocholoušek zřejmě ano, když ví o mafii-jako by si myslel že v Česku není.)

Třeboňsko nemá chybu. Mám tam kamarády, uvažuju, že si u nich lajznu vánoce. Lochnesku v zrcadle vidím každé ráno - neznám toho tvora, ale vždy jej umyju :puff:. Náhodou jsem si dovezl pravý ručně dělaný vlněný kilt - paní v penzionu uvěřila, že jsem nefalšovaný Valach ze střední Evropy a odměnila mne suknicí (pánskou) v barvách jejího klanu (modrá, fialová, zelená).

V zimě (a ono nejen v zimě) tam může být krásně! Včera jsem nasál krásnou podzimní atmosféru. No a když tam budeš, vydej se do kraje zvaného Česká Kanada. Nová Bystřice, úzkokolejky, Klášter, Slavonice a podobně. Byl jsem tam loni v zimě (bylo asi mínus deset) a paráda. V létě je tam na můj vkus moc lidí a cyklistů...
Taky se divím, co za osobu na mě po ránu kouká tím okénkem nad umyvadlem. Přemýšlím, jestli jsem někoho takového vůbec zval do domu :-)

Zažil jsem tam i léto, myslím tedy okolí Nové Bystřice a je tam fakt nádherně. Za shlédnutí stojí i kdysi mocný hrad Landštejn a určitě nevynechej restauraci pod hradem. Široko daleko vyhlášená rybími specialitami. No a Slavonice? Krásné, leč malé město s nebývale zachovalým koloritem. Jen se tedy vymyká označení "jižní Čechy", neboť patří již do země Moravské.

Ty tam někde poblíž bydlíš?

Mno, v dnešní době lze i 170-190 km považovat za "poblíž" :-) Jsem rodilý (nebudu zde vypisovat další adjektiva, kterými mé spoluobyvatele jistý jedinec počastoval) Pražák. Jihočechy jsou dobře dosažitelné, buď autem (2,5-3 hod.) nebo i vlakem přes Benešov, Tábor a Veselí; časově to vyjde třeba zrovna do Třeboně stejně, v sobotu jsem tam byl s kamarádkou vlakmo, byla opětovně akce v Lidlu - jednodenní síťová jízdenka za 199,- Kč.
Loni jsme se na takovou jízdenku mrkli do Mariánských Lázní a už kujeme pikle, kam pojedeme až bude akce příště :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru