Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Las Vegas

Čo si myslíte o tomto meste? Ja si myslím že je to mesto hazardu alebo ešte lepšie mesto hriechov a buď tam zbohatneš alebo sa z teba stane holiganec :-) Ale každopádne veľmi rád by som sa tam išiel pozrieť a hlavne zahrať si poker :-)

[1396038490000-ETAB-hotel-Las-Vegas.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Velká blikavá města mě děsí. Líbilo se mi v jižních Čechách a ve Skotsku (i když tam byla kosa). Loc…
mif 09.11.2014 21:36
mif
Líbilo se mi v jižních Čechách Taky tak. Včera jsem navštívil Třeboň (tam jsem pojedl rybu a popil…
Dale Cooper 09.11.2014 21:40
Dale Cooper
Třeboňsko nemá chybu. Mám tam kamarády, uvažuju, že si u nich lajznu vánoce. Lochnesku v zrcadle vid…
mif 09.11.2014 21:57
mif
V zimě (a ono nejen v zimě) tam může být krásně! Včera jsem nasál krásnou podzimní atmosféru. No a k…
Dale Cooper 09.11.2014 22:10
Dale Cooper
Zimu jsem tam nezažil, podzim /věřím/ může být hezký. Dík za destinace.
mif 09.11.2014 22:36
mif
Zažil jsem tam i léto, myslím tedy okolí Nové Bystřice a je tam fakt nádherně. Za shlédnutí stojí i…
Dale Cooper 09.11.2014 22:42
Dale Cooper
Jaro i léto v Třeboňsku znám. Nikoliv zimu či podzim. Ty tam někde poblíž bydlíš?
mif 09.11.2014 22:53
mif
Ty tam někde poblíž bydlíš? Mno, v dnešní době lze i 170-190 km považovat za "poblíž" :-) Jsem rodi…
Dale Cooper 10.11.2014 19:05
Dale Cooper
Já si jižní Čechy projel dvakrát na kole (asi pětisetkilometrová štreka, spaní pod širákem, bezvadná…
mif 11.11.2014 12:17
mif
K tomu stáří jedna povzbuzující písnička :-) https://www.youtube.com/watch?v=8JN9IvbufiQ Stručně ř…
JR_Ewing 11.11.2014 12:31
JR_Ewing
Ale ne, páprda (snad) nejsem. Já jen, že bych asi už nedal ten širák :-). poslední
mif 11.11.2014 12:38
mif

Třeboňsko nemá chybu. Mám tam kamarády, uvažuju, že si u nich lajznu vánoce. Lochnesku v zrcadle vidím každé ráno - neznám toho tvora, ale vždy jej umyju :puff:. Náhodou jsem si dovezl pravý ručně dělaný vlněný kilt - paní v penzionu uvěřila, že jsem nefalšovaný Valach ze střední Evropy a odměnila mne suknicí (pánskou) v barvách jejího klanu (modrá, fialová, zelená).

V zimě (a ono nejen v zimě) tam může být krásně! Včera jsem nasál krásnou podzimní atmosféru. No a když tam budeš, vydej se do kraje zvaného Česká Kanada. Nová Bystřice, úzkokolejky, Klášter, Slavonice a podobně. Byl jsem tam loni v zimě (bylo asi mínus deset) a paráda. V létě je tam na můj vkus moc lidí a cyklistů...
Taky se divím, co za osobu na mě po ránu kouká tím okénkem nad umyvadlem. Přemýšlím, jestli jsem někoho takového vůbec zval do domu :-)

Zažil jsem tam i léto, myslím tedy okolí Nové Bystřice a je tam fakt nádherně. Za shlédnutí stojí i kdysi mocný hrad Landštejn a určitě nevynechej restauraci pod hradem. Široko daleko vyhlášená rybími specialitami. No a Slavonice? Krásné, leč malé město s nebývale zachovalým koloritem. Jen se tedy vymyká označení "jižní Čechy", neboť patří již do země Moravské.

Ty tam někde poblíž bydlíš?

Mno, v dnešní době lze i 170-190 km považovat za "poblíž" :-) Jsem rodilý (nebudu zde vypisovat další adjektiva, kterými mé spoluobyvatele jistý jedinec počastoval) Pražák. Jihočechy jsou dobře dosažitelné, buď autem (2,5-3 hod.) nebo i vlakem přes Benešov, Tábor a Veselí; časově to vyjde třeba zrovna do Třeboně stejně, v sobotu jsem tam byl s kamarádkou vlakmo, byla opětovně akce v Lidlu - jednodenní síťová jízdenka za 199,- Kč.
Loni jsme se na takovou jízdenku mrkli do Mariánských Lázní a už kujeme pikle, kam pojedeme až bude akce příště :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru