Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Putin

tak prostě musí stačit k jeho neobjektivnosti to, že byl za své názory perzekuován... Promiň, laciné

Tak ona i ta jeho současná kritika poměrů v rusku není zdaleka objektivní. Vesměs jsou to jeho subjektivní názory. Asi jako ty naše tady.

Nicméně vypovídající hodnota je nula... Je to asi to samé, jako bych já řekl, že neznám nikoho kdo o práci kvůli svým politickým (to slovo je sakra důležité,

Tak snad si trochu věříme. Klidně tě s tím seznámím trochu blíž při osobním setkání. Sem to fakt nebudu psát. Že jde o názory politický je důležitý, ale myslel jsem, že nám je to oboum jasný, že myslím politiku.
To, že je někdo komunista, nebo má vytetovanou svastiku, neznamená, že se někde politicky projevuje. Nicméně, i ta svastika na těle stačí k výpovědi z armády ČR. A znám vlastbě i takový případy. Ale o těch jsem před tím nepsal.

U nás je takovéto jednání nezákonné!, narozdíl od ruska, kde je zákon Putin (a to mi snad nevyvrátíš, v podstatě ani nemůžeš, když už jsi přiznal, že je autoritářský vůdce... :-) ). Takže pokud se to tady děje, dělo, je možné se proti tomu bránit,

asi tě to překvapí, ale bránit se proti tomu efektivně u nás není možný.

můžeš mi tedy vyjmenovat, pro představu, nějaké putinovo kroky, které jsou ti proti srsti?

Třeba účelová kriminalizace některých politických oponentů.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat