Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Level vs. Score

Zdravím.
K narozeninám si mohu vybrat nějaký větší dárek a tak jsem se rozhodl si předplatit nějaký z těchto časopisů. Ted k otázce. Jaký? Osobně bych to asi viděl na Score, protože k tomu dávájí hry(žádné AAA ale hry se hodí). Né že bych si to kupoval pouze kvůli hrám,ale přijde mi, že za 100 Kč/číslo,bych měl dostat nějaký dárešek. Proto bych asi viděl Score. Level to donedávna také dával ale pak přestali kvůli "tomu že nejsou finance". Ovšem,ten časopis si nechci kupovat pouze kvůli hrám ale aby si něco početl a nenudil se. V tomto ohledu prý píše lépe Level(nevím co je na tom pravdy). Takže bych rád věděl váš názor,pokud možno normální. Nezajímají mě typy "kup si něco jiného,Level/Score jsou na h*vno..." Chci vědět objektivní názor. Díkes

Předmět Autor Datum
Ani jedno. Na internetu máš všechny recenze, články, diskuze a další věci. Hry taktéž, bud si je kou…
Mnauik 18.10.2014 14:13
Mnauik
Myslím si, že zlaté časy papírových časopisů o PC hrách jsou dávno pryč. Plné hry (pokud tam dávají)…
L-Core 18.10.2014 14:51
L-Core
Já jsem naopak preferoval Level, kupoval to bratranec a já si to od něj půjčoval. V té době byl Leve…
Prasak 18.10.2014 19:59
Prasak
Tak 15,ale možná i o něco málo více let jsem měl jeden z nich předplacený,ale to už je tak dávno,že…
wlk 22.10.2014 00:06
wlk
To uz si radsi nech predplatit National Geographic nebo neco podobneho :-)
merlouska 18.10.2014 18:24
merlouska
Score mi nikdy nebolo sympaticke, ale dnes je to asi lepsia volba. Za jedno stavka na istotu (najvac…
blue5 18.10.2014 18:43
blue5
Já bych si nepředplácel nic. Já si občas kupuju Score když jsou tam zajímavé hry, ale většinou to st…
manas 18.10.2014 19:41
manas
Dobre. Score ani Level si kupovat nebudu,dam na vasi radu. Misto toho si koupim tohle a bude to. S t…
Eryo 25.10.2014 11:54
Eryo
Joo kobereček :-D S tím jsem si užili jako děcka, i s další pyrotechnikou. Hlavně petardy. Obyčejné…
Niko Bellic 25.10.2014 12:02
Niko Bellic
Pche... Zrovna jsem si z Madarska privezl 20 petard urovne tri. Jmenujou se La Bomba a na dalsich ra…
Eryo 25.10.2014 12:16
Eryo
http://www.colosus.cz/pyrotechnika-petardy-la-bomba-20ks/ Hele maji je i v Cesku :-D
Eryo 25.10.2014 12:17
Eryo
Zkus to na sídlišti mezi paneláky :-D Nebo radši ne možná by to vysklilo okna :-D
Niko Bellic 25.10.2014 12:18
Niko Bellic
Jen nevim kam to dat :-D Má to 15 metrů :-D Zrejme na silnici :-D
Eryo 25.10.2014 13:01
Eryo
Ted mám poslední číslo Levelu,není to špatný.Řekl bych,že Level je víc dospěláckej a Score je pubert…
tuta 25.10.2014 13:10
tuta
Dnes som si v márkete krátil dlhú chvíľu, listoval Levelom a je to vážne bieda. A upozornenie pre os… poslední
blue5 28.10.2014 10:04
blue5

Myslím si, že zlaté časy papírových časopisů o PC hrách jsou dávno pryč. Plné hry (pokud tam dávají) jsou brak nebo věci, které už vydali několikrát.

Docela bych se obával, že při předplatném na rok se nemusíš dočkat všech čísel. Že časopis může skončit kdykoliv, prostě vydavatel zavře krám.

Preferoval jsem Score. Dobrých 5 let jsem ale už žádný časopis nekoupil.

Já jsem naopak preferoval Level, kupoval to bratranec a já si to od něj půjčoval. V té době byl Level výrazně výše, než Score. Má to háček - bylo to před 15 lety.
Od doby, co je dostupný rychlý internet, papírové časopisy ztratily význam, recenze hardwaru a her jsou hned po vydání, nikoliv až vyjde nový číslo. A co se rozšířil mobilní internet, tak je to další hřebíček do rakve papírovýmu modelu. Recenzi si může každej pařan přečíst aj na zastávce při čekání na autobus na mobilu.

Score mi nikdy nebolo sympaticke, ale dnes je to asi lepsia volba. Za jedno stavka na istotu (najvacsi herny casopis padne "posledny") za druhe obsahuje plne hry na lisovanom DVD (ale je iba otazka casu, kym prejde kompletne na Steam). A cena za cislo je pomerne vysoka.

Level po rokoch (v davnych dobach som mal par rokov predplatne) podstatne stratil na obsahu aj na kvalite clankov (ale napr. aj papiera). Minuly rok skoncil a "new Level"? Idea jednej Steam hry sa mi nepacila, najnovsie pre istotu prilohu zrusili uplne. Mne by to vobec nevadilo, ale cena za obycajny casopis bez prilohy je teraz privysoka. 50€ rocne za zvyhodnene predplatne nie je moc, ale treba sa zamysliet za co. Pozeram sa na obsah aktualneho cisla, niekolko recenzii, jeden rozhovor, zaujimava rubrika RETRO a Rybka. Stare vedenie ma plno nostalgickych kecov - stavaju sa do pozicie "spasitelov davneho Levelu", ale hraci chcu hry a to je pre platok bez hernej prilohy problem. Nedivil by som sa, ak do polroka chcipne uplne.

A teraz si vyber. Jebal by som na to...

Pche... Zrovna jsem si z Madarska privezl 20 petard urovne tri. Jmenujou se La Bomba a na dalsich radsi jmeno ani neni. Reknu ti, ze takovy slupky jsem v zivote neslysel. Zkousel jsem to dat pod 3 kilovej kamen a ten kamen to zahodilo 3 metry pryc :-D Navic jsem to zkousel na poli-v kopcih byla ozvena jak hovado :-D

Dnes som si v márkete krátil dlhú chvíľu, listoval Levelom a je to vážne bieda. A upozornenie pre ostatných, tých niekoľko málo recenzií nie je iba o PC hrách ale aj o konzolových hrách. Čakal by som, že to bude nejak rozdelené alebo aspoň rozlíšené - nestalo sa tak. Nekonzolový hráč bude s časopisom kompletne "hotový" za dve hodiny a môže ho dať do zberu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru