Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Level vs. Score

Zdravím.
K narozeninám si mohu vybrat nějaký větší dárek a tak jsem se rozhodl si předplatit nějaký z těchto časopisů. Ted k otázce. Jaký? Osobně bych to asi viděl na Score, protože k tomu dávájí hry(žádné AAA ale hry se hodí). Né že bych si to kupoval pouze kvůli hrám,ale přijde mi, že za 100 Kč/číslo,bych měl dostat nějaký dárešek. Proto bych asi viděl Score. Level to donedávna také dával ale pak přestali kvůli "tomu že nejsou finance". Ovšem,ten časopis si nechci kupovat pouze kvůli hrám ale aby si něco početl a nenudil se. V tomto ohledu prý píše lépe Level(nevím co je na tom pravdy). Takže bych rád věděl váš názor,pokud možno normální. Nezajímají mě typy "kup si něco jiného,Level/Score jsou na h*vno..." Chci vědět objektivní názor. Díkes

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dnes som si v márkete krátil dlhú chvíľu, listoval Levelom a je to vážne bieda. A upozornenie pre os… poslední
blue5 28.10.2014 10:04
blue5

Dnes som si v márkete krátil dlhú chvíľu, listoval Levelom a je to vážne bieda. A upozornenie pre ostatných, tých niekoľko málo recenzií nie je iba o PC hrách ale aj o konzolových hrách. Čakal by som, že to bude nejak rozdelené alebo aspoň rozlíšené - nestalo sa tak. Nekonzolový hráč bude s časopisom kompletne "hotový" za dve hodiny a môže ho dať do zberu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru