Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Level vs. Score

Score mi nikdy nebolo sympaticke, ale dnes je to asi lepsia volba. Za jedno stavka na istotu (najvacsi herny casopis padne "posledny") za druhe obsahuje plne hry na lisovanom DVD (ale je iba otazka casu, kym prejde kompletne na Steam). A cena za cislo je pomerne vysoka.

Level po rokoch (v davnych dobach som mal par rokov predplatne) podstatne stratil na obsahu aj na kvalite clankov (ale napr. aj papiera). Minuly rok skoncil a "new Level"? Idea jednej Steam hry sa mi nepacila, najnovsie pre istotu prilohu zrusili uplne. Mne by to vobec nevadilo, ale cena za obycajny casopis bez prilohy je teraz privysoka. 50€ rocne za zvyhodnene predplatne nie je moc, ale treba sa zamysliet za co. Pozeram sa na obsah aktualneho cisla, niekolko recenzii, jeden rozhovor, zaujimava rubrika RETRO a Rybka. Stare vedenie ma plno nostalgickych kecov - stavaju sa do pozicie "spasitelov davneho Levelu", ale hraci chcu hry a to je pre platok bez hernej prilohy problem. Nedivil by som sa, ak do polroka chcipne uplne.

A teraz si vyber. Jebal by som na to...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat