Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tloustnu...

Tak jsem po delší době zase hopsnul na váhu... 86 kilo! To při mém vzrůstu značí, že už mám podvýšku. Nechlastám, poslední dobou se skoro celý den hýbu... bílej sex taky neprovozuju. Asi musim změnit jídelníček.

Co vy? Snažíte se dbát o figuru a nebo jste to už vzdali?

loading...
Předmět Autor Datum
Dřív jsem na to kašlal. Poslední 3 měsíce se už snažím jíst tak nějak normálně(míň, zdravějc) a posl…
GTS 12.10.2014 19:12
GTS
Seru na figuru. Metr osmdesát rovných a 91 kilo (čort ví, kde to je - nepřipadám si tlustý a nemám v…
mif 12.10.2014 19:13
mif
hmm 185 / 62
šamponek 12.10.2014 19:21
šamponek
Už pár let se držím na stejným, 186cm a 100 - 104 kg, podle toho, na jakou váhu vlezu, měří každá ji…
Prasak 12.10.2014 19:23
Prasak
180/70. Ale měl jsem míň, poslední dobou to začalo lézt plíživě nahoru. Po těch stoletích, kdy jsem…
Zarniwúp 12.10.2014 19:33
Zarniwúp
Můžu se zeptat kolik Ti je? Ono to dost souvisi s vekem, samozrejme hraji prim fyzické dispozice (ne…
Roker 12.10.2014 19:36
Roker
190/110. od září jsem začal chodit do posilovny a trochu méně jíst. edit: chtěl bych to držet okolo…
Niko Bellic 12.10.2014 21:13
Niko Bellic
Já. Poslední rok +8 kg. [334-3d-sken-jpg] poslední
IQ37 12.10.2014 21:42
IQ37

Dřív jsem na to kašlal. Poslední 3 měsíce se už snažím jíst tak nějak normálně(míň, zdravějc) a posledních 6 týdnů běhám a posiluju, na konci června jsem vážil asi 85,5 kilo, teď jsem na 80, měřím 185cm. Jsem se sebou už docela spokojenej a ostatní mi tu změnu docela chválí(ne že bych byl předtím tlustej, jen jsem teď svalnatější), konečně to trochu vypadá, ale hodlám to ještě trochu zlepšit, pořádně se nabušit :-)

Můžu se zeptat kolik Ti je? Ono to dost souvisi s vekem, samozrejme hraji prim fyzické dispozice (nekdo je silnejsi a moc toho nepoji, jiny je vizle a může zrat jak kyselina), ale obecne po tricitce je tezsi si udrzet figuru a s kazdou dekadou se to nasobi (ta obtiznost). Ale da se to. Ja delam ruzne sporty od 15ti, nejdyl asi posilovnu (12let) a jeden bojovy sport (asi 5 let, nyni uz neni moc cas) a samozrejme vaha sla o cosi nahoru. Nedavno jsem ale absolvoval jedny fyzicke proverky a dopadlo to nad me ocekavani, takze pokud se clovek o sebe trochu stara, tak i v ne idealni postave jde udrzet dobra fyzicka a o to jde. Ne ani tak o vzhled ale o zdravi telesne schranky a jeji fyzičku.
Bylo-li by treba, chtel bys se sebou neco delat a nevedel kde a jak nejlepe zacit, klidne pisni zpravu, nebude to prvni ani posledni jidelnicek a plan co bych delal (samozřejmě gratis).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...