Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ja tam nic zbabeleho nevidim. Co vidim je nezvladnuty policajny zasah, neprimerane pouzitie donucova…
fleg 01.10.2014 19:26
fleg
Ještě bych dodal pokus o vraždu, použitím policejního auta. Pokud sis nevšiml, narazili motorku aute…
IQ37 01.10.2014 19:35
IQ37
To uz je hystericke vyvolavanie viny. Nevies co bolo predtym, na videu vidiet len auto co tlacilo pr…
fleg 01.10.2014 19:40
fleg
No za tento zasah by policajti pochvalu urcite dostat nemali. To tedy rozhodně ne. Měli by jít tak…
Dale Cooper 01.10.2014 20:16
Dale Cooper
Takových je u policie plno. Dělají tu práci jen pro prachy a hlavně pro výsluhu.
Chocholoušek 01.10.2014 20:31
Chocholoušek
Chocholousku ty ses fakt poved. Pro PRACHY a VYSLUHU ?? Ses normalni masochista :-D Nejdriv si tu sl…
Schizo 02.10.2014 07:58
Schizo
Ryba ale smrdí od hlavy. Hlavně je na hovno systém, kdy jsou policajti hodnocení za čárky a vybrané…
Dale Cooper 02.10.2014 21:17
Dale Cooper
Samozřejmě je mi jasné, že ti u kriminálky jsou elita a tam se asi kdejaký blb nedostane. Ehm, mome… nový
fleg 03.10.2014 08:34
fleg
- Ten kluk byl na té motorce bez ridičského prukazu, nemēl není co dēlat, az vám náky podobny osel p…
CoCoChanel 02.10.2014 16:37
CoCoChanel
Tak pokusit se jako policista zabít někoho jenom proto, že nemá řidičák na motorku (ale na osobák mě…
IQ37 02.10.2014 19:50
IQ37
- Tvou otázku ti mohu vrátit, mám právo rídit automobil kdyz vlastním ridičsky prukaz na motorku? No… poslední
CoCoChanel 03.10.2014 09:08
CoCoChanel

Ja tam nic zbabeleho nevidim.
Co vidim je nezvladnuty policajny zasah, neprimerane pouzitie donucovacich prostriedkov a neposkytnutie prvej pomoci.
Takze si to zhrnme, policajti nezvladli riadenie, narazili do stlpu, ako ich poznam priputany neboli, takze sa museli dobre drbnut o airbagy. Z chodze vidiet, ze boli obaja dost rozsruseny a plni adrenalinu. Nevedeli sa upokojit, co nesvedci o ich profesionalite.
Nesmieme vsak zabudnut, ze celu akciu sposobil unikajuci motocyklista. Pokyny policie sa proste maju dodrziavat nech su ake su.

Ještě bych dodal pokus o vraždu, použitím policejního auta. Pokud sis nevšiml, narazili motorku autem na sloup... A honili ho prý za to, že neměl papíry na motorku, přestože měl papíry na osobák.
Zbabělé mi připadá kopat do spoutaného člověka, navíc ležícího na zemi.

To uz je hystericke vyvolavanie viny. Nevies co bolo predtym, na videu vidiet len auto co tlacilo pred sebou motorku a clovek co letel az k stene. Kludne to mohlo by tak, ze motorka pribrzdila a auto uz nestihlo zabrzdit a tak narazili spolu na stlp.
Ono to vidiet ak pri komentaroch pod videom, ze sa okamzite radikalizovali dva nazory. Jeden, ze nemal unikat pred policajnym autom a je si sam na vine (da sa s tym celkom suhlasit) a druhy, ze sa jedna az o pokus o vrazdu.
Oba nazory povazujem za radikalne a nespravne, pretoze ja vidim pravdu uprostred a hodnotim len to, co som videl.
No za tento zasah by policajti pochvalu urcite dostat nemali.

No za tento zasah by policajti pochvalu urcite dostat nemali.

To tedy rozhodně ne. Měli by jít tak na rok až dva do tepláků.
Hele, i kdyby se ten motorkář choval sebevíc blbě (před tím sražením) tak ty dva uniformované kretény NIC A NIKDO neopravňuje do něj na zemi kopat, obzvlášť za situace, kdy evidentně měl ten motorkář něco s hnátou a nemohl ani vstát. Spoutat, zjistit, zda není ozbrojen, OK. Hned zavolat sanitku. Ale kopat do něj?
Takovíto dementi nemají u policie co dělat.

Chocholousku ty ses fakt poved. Pro PRACHY a VYSLUHU ?? Ses normalni masochista :-D
Nejdriv si tu službu obcanum zkus a pak taky plkej tyhle blaboly. Nehodlam omlouvat tenhle zasah na "nebohého" motorkare , ale tyhle názory ma 80% lidi a přitom by nikdo z nich za ty PRACHY ani nevstaval, natoz se nechal denne buzerovat od nadrizeny a hlavne lidi jako ses TY .
Kecy typu, ze to delat nemusi, jsou naprosto liche, někdo to delat MUSI .

Nejsem policista, ale moc dobře vim kolik berou a jakou ze maji VYSLUHU . V dnesni zkurveny době je to pomerne trvale zamestnani s pravidelnym platem, coz my všichni kteří trpi syndromem hypotéka oceníme .
Vsude ve svete si policejni slozky stat hycka , jen u nas je policajt ten poslední, na kterého si kdokoliv stezuje a GIPSka si mne ruce, neustala buzerace a natlak ze všech stran .Nemaji respekt, uctu přirozenou autoritu, to se všechno posralo se sametovkou a tim satanem HAVLEM, kterej to tady dojebal jak cigansky hracky .
A výsluha, po 25-30ti letech u této tak " Lukrativni " slozky ses pro normalni život naprosto k nepouziti, pokud jsi umel nejake remeslo, mel jsi nejake odborne vzdelani, ses naprosta nula a pochybuju, ze te někdo v 55ti zamestna..za to a také za to, ze denne nastavuje krk a za to ze nosi zbran, kterou je lepsi házet, nez strilet., protože nase NEzakony jsou jednoznacne delane pro zmrdy a ne slusne lidi, za to všechno ji ma dostat..ALE dostane ji vůbec ? A pokud, jak velkou.
V roce 2008 zmenili sluzebni zákon a podmínky výsluhy jakbysmet. Zmrd Kalousku ji zdanil 15%, výsluha je az po 15ti odslouzenych letec a v duchodu, bude bud duchod, nebo výsluha. Podle starého zákona byla dozivotne a po 10ti !!!
Uz se do ni nezapocitava vojna a ani materska, ani dlouhodoba nemoc.
Apropos, to ze uz nemaji nemocenskou 100% jako byvalo je také jedna z vyhod sboru.

Takze ono to chce videt z obou stran, ale takovyhle vykriky do tmy me fakt serou.

Co by se mělo zakazat, je : Pokud někdo odejde od sboru a ma vysluhu, uz by ho NIKDY nemeli zaměstnat na stejnym flekuANEBO, by mel brat jen a pouze jedno, nebo druhé, TO JE VYSAVANI STATU, to se deje a to je do nebe volajici !!!!

Ryba ale smrdí od hlavy. Hlavně je na hovno systém, kdy jsou policajti hodnocení za čárky a vybrané pokuty... Pak je pro ně pochopitelně jednodušší kontrolovat lidem v autech lékárničky nebo jestli mají všechny potřebné žárovky. Jak potom někdo může chtít, aby takový sbor měl přirozený respekt? Mluvím o těch policistech, co jsou nejvíce vidět, ti na obvodních odděleních a co "šlapou chodník".
Samozřejmě je mi jasné, že ti u kriminálky jsou elita a tam se asi kdejaký blb nedostane. Práci odvádějí vesměs kvalitní a rychlou (např. vyšetřování vražd a podobně).
Kapitola sama pro sebe jsou pak tzv. obecní policie, to je nejčastěji odpad, co se ke státním nedostal a podle toho to pak vypadá.

Samozřejmě je mi jasné, že ti u kriminálky jsou elita a tam se asi kdejaký blb nedostane.

Ehm, momentalne na kriminalke pracuje u nas moj spoluziak zo skolky, ktory robil barmana predtym v podniku, kde som chodieval. Nikdy som si nevsimol nejake odchylky v spravani, nicmenej dostalo sa ku mne uz parkrat, ze na tom s IQ nie je az tak dobre a ze na kriminalku sa dostal az na 5x. Ale dostal sa a teraz tam pracuje.
Takze s tou elitou by som mozno brzdil, sme sice len mensie okresne mesto, ale mozne je, ze az taka elita tam nebude.
Inak mam zakaznika na nete, tiez pracuje na kriminalke, obcas posedime na pive a ten mi pride ok, co sa tyka IQ.

- Ten kluk byl na té motorce bez ridičského prukazu, nemēl není co dēlat, az vám náky podobny osel prejede nēkoho z rodiny nebo prátel, z 99% reknete, kde byla policie proč nic neudēlala, kdyz je to naopak, tak policajti jsou sv..nē, tak se rozmyslete co vlastnē chcete.
- Podle konce honičky, jde tēzko neco soudit....

- Tvou otázku ti mohu vrátit, mám právo rídit automobil kdyz vlastním ridičsky prukaz na motorku? Nomohu.
- Kdyby ten ridičák mēl, nikdy by se do takové situace nedostal.
- Ti policisté se zachovali neprofesionálnē, (chtel jsem to napsat bez nemístích slov).
- Policisté nejsou soudci, pachatele mají zadrzet a predat určitym orgánum.
- Jak bylo psáno víse, s čím souhlasím, mēli mu podat první pomoc nez ho tlouct do hlavy, to se nedá akceptovat.
- Ono, jesli nekdo z vás má známeho hasiče, tak vam určitē rekne, jaké to je vidēt následek nehody bez RP.
treba zde:nehoda__1__denik-380.jpg

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru