Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zdraví, kondice, kvasinka Candida Albicans

Zažil jsem v životě o něco víc stresů, než abych to přežil v plném zdraví. Trochu jsem si to zobecnil a začal jsem tomu říkat "Syndrom stromu přešlého mrazem". Možná je to hodně podobné výrazu "snížená imunita". Krom častých zánětů horních cest dýchacích v mládí jsem na vojně dostal plíseň do nehtů palců na nohou.
Prakticky 30 let jsem to neléčil. Teprve po přečtení jedné knihy a později s využitím internetu v devadesátých letech jsem s tím začal něco dělat. Bohužel, bez pomoci lékařů.
Léčím se sám změnou stravy ale ne až tak přísně. A užíváním kyseliny Kaprylové. K Nystatinu přístup nemám.
Mám dojem, že čeští lékaři kvasinku Candida Albicans podceňují. Tedy aspoň v mém okolí - (okres Strakonice).
Pro nezasvěcené uvedu stránky, kde o problému Kandidózy píší:
www.celostnimedicina.cz/acidophilus-bojuje-proti-candide.htm
www.candida.cz/candidoza-onemocneni/
www.health-truth.com/
A trochu zkušenosti. Před asi osmi lety jsem přišel o veškeré ochlupení. Lidi mě měli za skina, do očí mě tekl slaný pot, ale také jsem ušetřil za holiče. Na kožním si s tím po mnoha i laboratorních vyšetřeních nevěděli rady. Lékařská diagnostika byla - problém autoimunity.
A zhruba v době, kdy jsem začal víc se bránit kvasince, tak najednou začalo znovu růst obočí, vousy a další. Mohlo v tom být i něco jiného.
Asi před dvěma roky mi začaly růst nové nehty bez plísně, nebo aspoň s nižším poškozením.
Rád bych se ještě dostal do lepší kondice, proto to sem píši, jestli s tím má někdo další má zkušenosti.
A pro neinformované, aby se o to aspoň trochu zajímali.
Ještě dodám, že si ještě pomáhám jogurty. Poslední dobou občas piju kozí mléko.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ještě, že už mám po obědě. poslední
Chocholoušek 28.09.2014 14:21
Chocholoušek

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru