Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zdraví, kondice, kvasinka Candida Albicans

Zažil jsem v životě o něco víc stresů, než abych to přežil v plném zdraví. Trochu jsem si to zobecnil a začal jsem tomu říkat "Syndrom stromu přešlého mrazem". Možná je to hodně podobné výrazu "snížená imunita". Krom častých zánětů horních cest dýchacích v mládí jsem na vojně dostal plíseň do nehtů palců na nohou.
Prakticky 30 let jsem to neléčil. Teprve po přečtení jedné knihy a později s využitím internetu v devadesátých letech jsem s tím začal něco dělat. Bohužel, bez pomoci lékařů.
Léčím se sám změnou stravy ale ne až tak přísně. A užíváním kyseliny Kaprylové. K Nystatinu přístup nemám.
Mám dojem, že čeští lékaři kvasinku Candida Albicans podceňují. Tedy aspoň v mém okolí - (okres Strakonice).
Pro nezasvěcené uvedu stránky, kde o problému Kandidózy píší:
www.celostnimedicina.cz/acidophilus-bojuje-proti-candide.htm
www.candida.cz/candidoza-onemocneni/
www.health-truth.com/
A trochu zkušenosti. Před asi osmi lety jsem přišel o veškeré ochlupení. Lidi mě měli za skina, do očí mě tekl slaný pot, ale také jsem ušetřil za holiče. Na kožním si s tím po mnoha i laboratorních vyšetřeních nevěděli rady. Lékařská diagnostika byla - problém autoimunity.
A zhruba v době, kdy jsem začal víc se bránit kvasince, tak najednou začalo znovu růst obočí, vousy a další. Mohlo v tom být i něco jiného.
Asi před dvěma roky mi začaly růst nové nehty bez plísně, nebo aspoň s nižším poškozením.
Rád bych se ještě dostal do lepší kondice, proto to sem píši, jestli s tím má někdo další má zkušenosti.
A pro neinformované, aby se o to aspoň trochu zajímali.
Ještě dodám, že si ještě pomáhám jogurty. Poslední dobou občas piju kozí mléko.

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat