Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Děvčátko z Oděsy

Děvčátko z Oděsy

„Tatínku,“ zeptala se malá Saročka z Oděsy, „dovolí mi Bůh poslat valentýnku někomu, kdo patří k jinému náboženství?“
„Myslím, že ano,“ řekl tatínek, Žid středního věku. „A komu bys chtěla poslat valentýnku?“
„Alexandru Turčinovi.“
„Alexandru Turčinovi??“, zeptal se šokovaný otec. „Ale proč?“
„No,“ řekla Saročka, „představ si to: Turčinov dostane valentýnku s vyjádřením lásky malé židovské dívky. Začne si myslet, že V Oděse není všechno tak špatné, a bude mít víc rád svět. A pak, když dostane ještě další „valentýnky“, uvědomí si, že je jihovýchod opravdu krásný, a nakonec přestane škodit a veřejně přizná své chyby.“
„Saročko,“ řekl otec hluboce dojat, „to je to nejkrásnější, co jsem kdy slyšel…“
„Já vím, tati“, řekla Saročka. „A když se přestane schovávat před lidmi, naše milice tu svini konečně zastřelí…“

Orig.
I o tomhle se dá debatovat.

Předmět Autor Datum
Jsem blbec - takže průměr. :-D
kingdomcome1 16.05.2014 21:30
kingdomcome1
Realita, které mnozí nevěří.
IQ37 16.05.2014 21:58
IQ37
Sice jsem si musel domyslet, kdo ze je ten Turcinov, az tak dalece me UKR nezajima, abych si pamatov…
RedMaX 16.05.2014 21:36
RedMaX
On je to sice vtip, ale asi odráží i kus reality (jak velký, ví Bůh). Já se sice o Ukrajinu taky něj…
IQ37 16.05.2014 21:56
IQ37
Zásoby na 3 měsíce jsou spočítané při úplném odříznutí od všech zdrojů ne? Když se náhodou přeruší t…
Niko Bellic 16.05.2014 22:38
Niko Bellic
Neví někdo kde? Našel jsem tohle: http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-ostrava/zpravy/243525-u…
Dale Cooper 16.05.2014 22:52
Dale Cooper
Díky. Fakt zajímavá technologie.
Niko Bellic 16.05.2014 22:55
Niko Bellic
Těch zásobníků je víc. Vyhledej si na Googlu "zásobníky na plyn ČR" a vyjede Ti spousta zajímavých o…
Zdenál 17.05.2014 10:02
Zdenál
Nepochopil jsem to jako vtip. Vlastně jsem to nepochopil vůbec. Asi jsem velký blbec, takže podprůmě…
Dale Cooper 16.05.2014 22:01
Dale Cooper
Neboj, časem se vypracuješ.
IQ37 17.05.2014 21:46
IQ37
Já naopak jo (jsa sarkastickým hovadem). Bezvadný černý fór.
mif 17.05.2014 22:08
mif
No, oděská děvčátka jsou holt rafinovaná. :-) Je to vlastně návod, jak se zbavít mocných parchantů.
IQ37 18.05.2014 23:28
IQ37
děsí mně, že jsem se tomu vtipu zasmál... poslední
kmochna 19.05.2014 09:55
kmochna

On je to sice vtip, ale asi odráží i kus reality (jak velký, ví Bůh). Já se sice o Ukrajinu taky nějak extra nezajímám, ale ty šoky-skoky, co se tam dějí, nejdou přehlídnout. Nejvíce mě pobaví, když naše (ČR) reakce na zastavení plynu je: No co, však máme zásoby na tři měsíce! Neuvěřitelné.

Zásoby na 3 měsíce jsou spočítané při úplném odříznutí od všech zdrojů ne? Když se náhodou přeruší ten ukrajinský plynovod, tak se zásobami + s dodávkami z ostatních zdrojů to bude imho mnohem víc než 3 měsíce.
Mimochodem někde v ČR je nějaký velký zásobník na plyn, pod zemí, že se tam ukládá přímo do hornin nebo tak nějak. Neví někdo kde? Rád bych si o tom přečetl.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru