Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem moli teroristi

Vítejte, všude v mém pokoji sou moli. Prolezl jsem snad všechno oblečení a knihy, ve skříních absolutně nic není. I tak každé ráno najdu na každé stěně aspoň 4 moli, každej den jich pobijem třeba 20. Zdi už mám vymalováné flekama od molu všude. Už mi z nich hrabe, jdu po venku a dívám se po domovních zdech jestli neuvidím nějakého mola...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nejsou to náhodou potravinoví moli? Zkontroluj ještě mouku, strouhanku, vyloupaná jádra ořechů... Mn… nový
Yarda 23.04.2014 14:32
Yarda
Kompletně celej špajz, vleze to i do těstovin. nový
Prasak 23.04.2014 17:03
Prasak
Na pažravé moli ve špajzu 100% funguje chmel. Stačí před sklizní utrhnout šlahoun se šiškami a někam… nový
M-Pol 23.04.2014 17:20
M-Pol
To je prevence, pokud to už naklade do potravin, pak všechno je nejlépe vyhodit. Také se mi povedlo… nový
ms 25.04.2014 20:10
ms
nenene par sme jich nasli v nakych starych hadrech a ponozkach v supletich a skrinich (larvy), potom… nový
Mojmír 25.04.2014 15:04
Mojmír
Levandule. Tu moli nenávidí. nový
L-Core 23.04.2014 20:00
L-Core
ted sem vyvesil jakousi mololapku, je to lepící pásek potřeny feromonama a maj se na to chytnout a c… nový
Mojmír 25.04.2014 15:10
Mojmír
Benzín jsi zkoušel? nový
Chocholoušek 23.04.2014 20:40
Chocholoušek
I se sirkou :-D pro jistotu nový
CreativanDevil 25.04.2014 00:45
CreativanDevil
Cérky to vidí takto. Osobně na moly seru, ve spíži mám akorát deset let starou čokoládu (kdysi jsem… nový
mif 25.04.2014 17:17
mif
Moli čokoládu asi taky nežerou... tak nevim na koho tam zbyde. :-) kdo se obětuje. :-) nový
jvdc 26.04.2014 21:54
jvdc
U nás doma nejsou moli teroristi, ale spíš malí teroristi. Naštěstí tam mám jen dva. nový
Prasak 25.04.2014 18:01
Prasak
tak sem převrátil celej pokoj naruby a nic moc úlovky ale pár kukel a taky naky larvy se našly zezad… poslední
Mojmír 29.04.2014 16:59
Mojmír

To je prevence, pokud to už naklade do potravin, pak všechno je nejlépe vyhodit. Také se mi povedlo přinést z krámu kontaminovanou mouku, likvidace je holt nejlepší řešení.
Pokud se nesežene chmel, pak níže zmíněná levandule je též klasika - dávalo se to do prádelníků, nebo se dávalo do prádla mýdlo.

Nebo pokus: Na stěny bytu obrázky Guantánama, Bushe a Obamy, moli ze strachu utečou sami.

U nás doma nejsou moli teroristi, ale spíš malí teroristi. Naštěstí tam mám jen dva.

tak sem převrátil celej pokoj naruby a nic moc úlovky ale pár kukel a taky naky larvy se našly zezadu postele v odkladovém prostoru + ale to by jste nevěřili kde jsem den na to nasel líhniste..! Obsypane kuklama a i zivym vylihnutym molem uprostred lampicky z optickych vlaken. V tom trsu dole sem cumel jako to bych nikdy nerekl, nahodou sem se tam podival ze tam vidim neco hnedy naky bordel a jak tam lezl sem se uplne ulekl. Nechapu jak mezi to nalezli a proc vzdyt odsud jde svetlo, ikdyz pravda moc casto to nezapinam... kdo nevi co mam na mysli prikladam lampu [Fiber-Optic-Lighting-Returns.jpg]

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru