Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem moli teroristi

Vítejte, všude v mém pokoji sou moli. Prolezl jsem snad všechno oblečení a knihy, ve skříních absolutně nic není. I tak každé ráno najdu na každé stěně aspoň 4 moli, každej den jich pobijem třeba 20. Zdi už mám vymalováné flekama od molu všude. Už mi z nich hrabe, jdu po venku a dívám se po domovních zdech jestli neuvidím nějakého mola...

Předmět Autor Datum
Prolezl jsem snad všechno oblečení a knihy, ve skříních absolutně nic není. najdu na každé stěně asp…
IQ37 22.04.2014 21:11
IQ37
Nejsou to náhodou potravinoví moli? Zkontroluj ještě mouku, strouhanku, vyloupaná jádra ořechů... Mn…
Yarda 23.04.2014 14:32
Yarda
Kompletně celej špajz, vleze to i do těstovin.
Prasak 23.04.2014 17:03
Prasak
Na pažravé moli ve špajzu 100% funguje chmel. Stačí před sklizní utrhnout šlahoun se šiškami a někam…
M-Pol 23.04.2014 17:20
M-Pol
To je prevence, pokud to už naklade do potravin, pak všechno je nejlépe vyhodit. Také se mi povedlo…
ms 25.04.2014 20:10
ms
nenene par sme jich nasli v nakych starych hadrech a ponozkach v supletich a skrinich (larvy), potom…
Mojmír 25.04.2014 15:04
Mojmír
Levandule. Tu moli nenávidí.
L-Core 23.04.2014 20:00
L-Core
ted sem vyvesil jakousi mololapku, je to lepící pásek potřeny feromonama a maj se na to chytnout a c…
Mojmír 25.04.2014 15:10
Mojmír
Benzín jsi zkoušel?
Chocholoušek 23.04.2014 20:40
Chocholoušek
I se sirkou :-D pro jistotu
CreativanDevil 25.04.2014 00:45
CreativanDevil
Cérky to vidí takto. Osobně na moly seru, ve spíži mám akorát deset let starou čokoládu (kdysi jsem…
mif 25.04.2014 17:17
mif
Moli čokoládu asi taky nežerou... tak nevim na koho tam zbyde. :-) kdo se obětuje. :-)
jvdc 26.04.2014 21:54
jvdc
U nás doma nejsou moli teroristi, ale spíš malí teroristi. Naštěstí tam mám jen dva.
Prasak 25.04.2014 18:01
Prasak
tak sem převrátil celej pokoj naruby a nic moc úlovky ale pár kukel a taky naky larvy se našly zezad… poslední
Mojmír 29.04.2014 16:59
Mojmír

To je prevence, pokud to už naklade do potravin, pak všechno je nejlépe vyhodit. Také se mi povedlo přinést z krámu kontaminovanou mouku, likvidace je holt nejlepší řešení.
Pokud se nesežene chmel, pak níže zmíněná levandule je též klasika - dávalo se to do prádelníků, nebo se dávalo do prádla mýdlo.

Nebo pokus: Na stěny bytu obrázky Guantánama, Bushe a Obamy, moli ze strachu utečou sami.

tak sem převrátil celej pokoj naruby a nic moc úlovky ale pár kukel a taky naky larvy se našly zezadu postele v odkladovém prostoru + ale to by jste nevěřili kde jsem den na to nasel líhniste..! Obsypane kuklama a i zivym vylihnutym molem uprostred lampicky z optickych vlaken. V tom trsu dole sem cumel jako to bych nikdy nerekl, nahodou sem se tam podival ze tam vidim neco hnedy naky bordel a jak tam lezl sem se uplne ulekl. Nechapu jak mezi to nalezli a proc vzdyt odsud jde svetlo, ikdyz pravda moc casto to nezapinam... kdo nevi co mam na mysli prikladam lampu [Fiber-Optic-Lighting-Returns.jpg]

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru