Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem moli teroristi

Vítejte, všude v mém pokoji sou moli. Prolezl jsem snad všechno oblečení a knihy, ve skříních absolutně nic není. I tak každé ráno najdu na každé stěně aspoň 4 moli, každej den jich pobijem třeba 20. Zdi už mám vymalováné flekama od molu všude. Už mi z nich hrabe, jdu po venku a dívám se po domovních zdech jestli neuvidím nějakého mola...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
tak sem převrátil celej pokoj naruby a nic moc úlovky ale pár kukel a taky naky larvy se našly zezad… poslední
Mojmír 29.04.2014 16:59
Mojmír

tak sem převrátil celej pokoj naruby a nic moc úlovky ale pár kukel a taky naky larvy se našly zezadu postele v odkladovém prostoru + ale to by jste nevěřili kde jsem den na to nasel líhniste..! Obsypane kuklama a i zivym vylihnutym molem uprostred lampicky z optickych vlaken. V tom trsu dole sem cumel jako to bych nikdy nerekl, nahodou sem se tam podival ze tam vidim neco hnedy naky bordel a jak tam lezl sem se uplne ulekl. Nechapu jak mezi to nalezli a proc vzdyt odsud jde svetlo, ikdyz pravda moc casto to nezapinam... kdo nevi co mam na mysli prikladam lampu [Fiber-Optic-Lighting-Returns.jpg]

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru