Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co je to žít si jak prase v žitě?

Nechci dale narusovat mifovu pesimistickou debatu o vyhoreni, tak zakladam debatu vlastni.

Myslim si, ze to je neco hodne nadstandardniho, nesouhlasim teda s nazory v te poddebate, ze to je nejaky skromny sen, ktery tam nekteri uvadeli.

No byl tam dotaz primo na me, jak bych to videl ja. Abych rekl pravdu nejakou definici dat nedokazu. Me sny jsou dle meho nazoru skromne a teda jejich realizaci, ikdyz je nemozna, nepovazuju stale za ziti si jako prase v zite.
Mam dva okruhy snu, jeden ciste soukromy - napriklad bych chtel mit kdekoli pristup k tekouci vode a splachovacimu zachodu, sice jsem spokojen i se studnou a kadibudkou, ale bylo by to lepsi. No postavit to je drahe, setrim na to, snad jednou. Druhy okruh by zasahl i me okoli, chtel bych nemuset u sebe nosit neustale zbran (kdysi jsem premyslel o porizeni pistole, nakonec si vystacim s peprakem), chtel bych nemuset byt neustale od rana do vecera ve strehu, aby me nekdo nepodvedl nebo neokradl. Obavam se dne, kdy se to nekomu podari a vzhledem k me povaze, kterou ale zmenit nehodlam, se dostanu do konfliktu se systemem, coz si uvedomuju ze proti systemu nemam sanci a tak jsem vlastne porad pripraven behem nekolika dni vsechno co mam opustit a utect, mam doma stale zbaleno, doufam teda, ze kdyz budu mit slabou chvili, ze boj o zivot vyhrat dokazu. Tohle vsechno, kdybych nemusel nebo mel, tak ale porad si nemyslim, ze je to o ziti jako prase v zite. Proste pokud mi nekdo rika, ze se mame jako prasata v zite, tak me leda nasere, mozna dotycny ano, ale ja rozhodne ne.

Co vy?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Co je to žít si jak prase v žitě? To je něco, co cca 90% občanů ČR nikdy nepozná :.(
Chocholoušek 28.03.2014 17:02
Chocholoušek
Tak když si nic v životě nedokázal a podle těhle komentů pracuješ tak možná u pásu za 50Kč na hodinu…
GTS 29.03.2014 08:19
GTS
To je ten estébáček, co si tu začal lustrovat diskutující.
Niko Bellic 29.03.2014 10:21
Niko Bellic
A ty musíš být ten mladý fašounek, co mě začal sprostě napadat a co rád rýpe a rozhádává, viď?
Chocholoušek 29.03.2014 10:25
Chocholoušek
V mých příspěvcích tam není ani jedno sprosté slovo. Měl by ses vrátit na ty novinky. Tam ti bude do…
Niko Bellic 29.03.2014 10:39
Niko Bellic
No, jestli se tady cítíš "mezi svými", tak ti sděluji, že se mýlíš. Tady nevychované arogantní a nam…
Chocholoušek 29.03.2014 10:52
Chocholoušek
Tady nevychované arogantní a namyšlené fracky v lásce nemají Přesně. Proto ani nemáš status rádce..…
Niko Bellic 29.03.2014 11:04
Niko Bellic
Opravdu? No, u tebe to byl očividně omyl s tím rádcem. Asi to proberu s některým moderátorem viz FAQ…
Chocholoušek 29.03.2014 11:12
Chocholoušek
lehce nabyl Lehce moc ne. Radím tu dlouhodobě ohledně videa, občas s programováním a obecně. Plus n…
Niko Bellic 29.03.2014 11:18
Niko Bellic
Aha, tak ty radíš? Jediné, co děláš, je ostudu této poradně. Myslel jsem si, že tento statut mají je…
Chocholoušek 29.03.2014 11:29
Chocholoušek
Každej normální(tím nemyslím nás, "nácky", ale ty, co mají IQ nad 80) si udělá o tobě sám obrázek. V…
GTS 29.03.2014 11:38
GTS
Od někoho, kdo považuje lidi u pásu s 50Kč/hod za debily to opravdu sedí. Podej si ruce s tím, komu…
Chocholoušek 29.03.2014 11:49
Chocholoušek
Já nenarážím na pás, ale na tvoje komentáře.
GTS 29.03.2014 12:04
GTS
Jo? A na který komentář konkrétně v tomhle vláknu? Ty budeš asi taky horkým adeptem na "rádce", viď?
Chocholoušek 29.03.2014 12:09
Chocholoušek
Třeba jednou bude. GTS radí na herní poradně. Co děláš pro poradnu ty?
Niko Bellic 29.03.2014 12:54
Niko Bellic
A s čím tam radí? Jak vyzrát nad nepřáteli? Trochu ubohé, nemyslíš? Já nemám status rádce, ty ano! C…
Chocholoušek 29.03.2014 14:04
Chocholoušek
Nevím, proč se opíráš o rádce a celkově o Poradnu. To že máš názory osmdesátiletýho s ničím nespokoj…
GTS 29.03.2014 17:04
GTS
Když už se tu někde razí právo neodpovídat, tak ty jsi byl první, kdo ho nevyužil a byl jsi první, k…
Prasak 29.03.2014 19:34
Prasak
Nenapsal jsem podle mě nic tak hroznýho, prostě jsem jen dal najevo, co si o tom myslím, to tu vlast…
GTS 29.03.2014 19:48
GTS
Co na tom bylo tak příšernýho? Asi su natvrdlé, ale můžeš mi to objasnit? A ta debilita, kterou jsi…
Prasak 29.03.2014 19:55
Prasak
Kdo si občas nerýpne? Zvlášť tady na debatách.. Normální lidi to ustojí a napíšou třeba něco trefnéh…
Niko Bellic 29.03.2014 20:07
Niko Bellic
Podívej se na to znovu od začátku - Chochol nenapsal nic strašnýho a GTS na něj vyskočil skoro s mač…
Prasak 29.03.2014 20:13
Prasak
Proč ta okamžitá ofenziva? Asi už věděl, co je zač. I já jsem si hned vzpomněl. Dovolil by si to tře…
Niko Bellic 29.03.2014 20:20
Niko Bellic
Než vytvářet nepřátelský prostředí, mohl využít svýho práva nereagovat. Tedy nechat to smrdět. Musel…
Prasak 29.03.2014 20:25
Prasak
Jak už Niko psal, po tý dřívější diskuzi jsem si fakt servítky nebral, kdyby to napsal kdokoliv jine…
GTS 29.03.2014 20:34
GTS
Obávám se, jestli nespřádá plány, jak si nás najít v reálu.. :-D Možné je všechno..
Niko Bellic 29.03.2014 20:45
Niko Bellic
jen, aby tě nenavštívil s tou věcí co má na fotce... to by jsi se měl začít bát a stavět si "řopík" poslední
jvdc 29.03.2014 20:48
jvdc

Aha, tak ty radíš? Jediné, co děláš, je ostudu této poradně. Myslel jsem si, že tento statut mají jen prověření lidé, schopni debatovat na úrovni a bez urážek či agrese. Ty jsi asi nějaká výjimka, nebo co. A ještě se tím "rádcem" chvástat, no, to jsi opravdu ukázal, co jsi zač! Gratuluji moderátorům, za tak "výborného" rádce, co tady máte s nickem Niko Bellic.

Nevím, proč se opíráš o rádce a celkově o Poradnu. To že máš názory osmdesátiletýho s ničím nespokojenýho dědka je věc jedna a že zrovna tenhle rádce se vyjadřuje normálnějc a ne jako ty, to je věc druhá.

A s čím tam radí? Jak vyzrát nad nepřáteli? Trochu ubohé, nemyslíš?

Třeba radím, jak co zprovoznit, takže pak nemusí tazatel litovat, že ten produkt kupoval zbytečně, je to moje hobby. A ty? Vedeš tu tyhle kecy. Potlesk.

Když už se tu někde razí právo neodpovídat, tak ty jsi byl první, kdo ho nevyužil a byl jsi první, kdo v této debatě užil invektiv. Proč jsi to udělal? Pokud ti Chocholoušek vadí, prostě na jeho příspěvky nereaguj, má stejný právo na plky tady, stejně jako kdokoliv jinej. Je to tu veřejnej pokec, ne jen pro vyvolený z poradny, takže ohánět se užitečností na poradně je tady na debatách hodně přízemní. Je to tu otevřené všem politickým světonázorům, můžeš oponovat, ale nemáš právo upírat.

Nenapsal jsem podle mě nic tak hroznýho, prostě jsem jen dal najevo, co si o tom myslím, to tu vlastně dělají všichni. Promiň, ale to, co napsal bylo fakt příšerný, nemohl jsem si pomoct. Beztak jen čekal, než do něj někdo rýpne, aby se mohl pak ohánět.

Kdo si občas nerýpne? Zvlášť tady na debatách.. Normální lidi to ustojí a napíšou třeba něco trefného jako odpověď a pak se může rozvíjet debata. Copak tu neproběhlo už X politických debat? A nikdo si do nikoho nerýpnul? Ale Chocho na to prostě nemá. Začne sprostě útočit. V konečné fázi si začne zjišťovat informace o diskutujících. Když už nemá žádný argument, tak začne citově vydírat.. Bylo hned jasné, kam tím míří. I podle jeho dřívějších výlevů..

Než vytvářet nepřátelský prostředí, mohl využít svýho práva nereagovat. Tedy nechat to smrdět. Musel do toho rejpat? Nemusel. Ale někteří toho prostě nejsou schopni, musí kopat i do mrtvol. Diskutujte, ale věcně, ne vulgaritami. Pokud někoho nemáte rádi, neznamená, že sem nesmí psát, není to tu jen pro vyvolené.

Jak už Niko psal, po tý dřívější diskuzi jsem si fakt servítky nebral, kdyby to napsal kdokoliv jinej, nechal bych to.
Ale on si prostě o to říká a těší se na to, až tu bude moct řvát, že je to nefér a že on je tu nějaká obět poradenský šikany rádců, proti kterejm nikdo nic neřekne či co, tak jsem si kopl. Teď si určitě zase užívá, jak to odnáším.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru