Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kraceni pisnicek

Vetsinu casu v praci posloucham pisnicky z radia. Vlastne si bez radia praci ani nedokazu predstavit. to co me dokaze ale zvednout ze zidle je zkracovani pisnicek. Tim nemyslim ze zacne hrat song, v pulce ho utnou a navazou zpravami v 15:00. ale 1 sloka, refren, 3sloka, pisen graduje poslednim refrenem a konec. Pisnicku na 4min zkrati na polovinu. proc se to tak przni? to ty radia maji penize z mnozstvi odehranych pisnicek? a to si je muzou beztrestne upravovat?::) Vadilo mi to vzdycky ale pote co mi zkratili Freddieho The Show must go on to uz je do nebe volajici!!!!:-?3-[

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Suvisi to s autorskymi pravami,ale nepriamo,ak by radia vysielali kompletne,ničim neprerušene pesnič…
audax 19.03.2014 21:03
audax
to mozna ale kdo si v dnesni dobe kupuje hudebni nosic? pokud neni fajnsmekr a nedoplnuje kompilace…
kacislavka 20.03.2014 07:37
kacislavka
Rozhlasový poplatek je pro Český rozhlas (státní), televizní poplatek je pro Českou televizi (taky s… poslední
Zdenál 22.03.2014 11:27
Zdenál

Suvisi to s autorskymi pravami,ale nepriamo,ak by radia vysielali kompletne,ničim neprerušene pesničky,ludia by si to nahrali a nekupovali by hudobne nosiče,alebo pesničky cez rozlične online služby,načo,ved v radiu by to mali kompletne v slušnej kvalite a zadarmo........

to mozna ale kdo si v dnesni dobe kupuje hudebni nosic? pokud neni fajnsmekr a nedoplnuje kompilace atd...vetsina stahuje z netu...to mozna platilo driv kdyz se z radia kopirovalo na kazety (i ja to mam za sebou :-D ) navic si platim rozhlasovy poplatek tak proc nemit celou pisnicku (i kdyz vlatne nevim ktera radia do toho patri a ktera ne takze si mozna platim jen debaty na radiozurnalu ;-) )

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru