Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kraceni pisnicek

Vetsinu casu v praci posloucham pisnicky z radia. Vlastne si bez radia praci ani nedokazu predstavit. to co me dokaze ale zvednout ze zidle je zkracovani pisnicek. Tim nemyslim ze zacne hrat song, v pulce ho utnou a navazou zpravami v 15:00. ale 1 sloka, refren, 3sloka, pisen graduje poslednim refrenem a konec. Pisnicku na 4min zkrati na polovinu. proc se to tak przni? to ty radia maji penize z mnozstvi odehranych pisnicek? a to si je muzou beztrestne upravovat?::) Vadilo mi to vzdycky ale pote co mi zkratili Freddieho The Show must go on to uz je do nebe volajici!!!!:-?3-[

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Suvisi to s autorskymi pravami,ale nepriamo,ak by radia vysielali kompletne,ničim neprerušene pesnič… nový
audax 19.03.2014 21:03
audax
to mozna ale kdo si v dnesni dobe kupuje hudebni nosic? pokud neni fajnsmekr a nedoplnuje kompilace… nový
kacislavka 20.03.2014 07:37
kacislavka
Rozhlasový poplatek je pro Český rozhlas (státní), televizní poplatek je pro Českou televizi (taky s… poslední
Zdenál 22.03.2014 11:27
Zdenál
Ještě se vrátím k tématu. O tom vysílání zkrácených písniček jsem skutečně četl. Ale, jak jsem již u… nový
Zerozero 20.03.2014 08:06
Zerozero

Suvisi to s autorskymi pravami,ale nepriamo,ak by radia vysielali kompletne,ničim neprerušene pesničky,ludia by si to nahrali a nekupovali by hudobne nosiče,alebo pesničky cez rozlične online služby,načo,ved v radiu by to mali kompletne v slušnej kvalite a zadarmo........

to mozna ale kdo si v dnesni dobe kupuje hudebni nosic? pokud neni fajnsmekr a nedoplnuje kompilace atd...vetsina stahuje z netu...to mozna platilo driv kdyz se z radia kopirovalo na kazety (i ja to mam za sebou :-D ) navic si platim rozhlasovy poplatek tak proc nemit celou pisnicku (i kdyz vlatne nevim ktera radia do toho patri a ktera ne takze si mozna platim jen debaty na radiozurnalu ;-) )

Ještě se vrátím k tématu. O tom vysílání zkrácených písniček jsem skutečně četl.
Ale, jak jsem již uvedl výše, nemohu doložit pravdivost. Zdálo se mi to celkem logické, tak jsem to
bez velkého přemýšlení sem napsal.
Pokud se to tedy nezakládá na pravdě, za omyl se omlouvám.
Pokud bych k tomu něco zjistil, dám to sem.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru