Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Že jsem tak smělý, jakého okupuješ araba? Horácia nebo treka? Či snad silničku? Sorry za trošku OT.
mif 01.03.2014 09:02
mif
Trek - napůl "cesty" mezi kolem horským a silničním, jak zní definice. Značka Merida, model přesně n…
Niko Bellic 01.03.2014 10:13
Niko Bellic
Jj. Meridku mám taky (akorát horáka) - absolutně bezproblémový hardware. Jestli jezdíš jenom na cykl…
mif 01.03.2014 11:57
mif
No někdy i po lesních cestách právě a už jsem jednou pichl o trn, tak si myslím, že trochu silnější…
Niko Bellic 01.03.2014 12:08
Niko Bellic
Jednou je nahoda. Az budes pichat casteji, zacni to resit.
Kurt 01.03.2014 12:30
Kurt
Mno, používám "levné" Ritchey a píchám taky. Ale jenom v lese (halúzky, kořénky). Na cykláči je to t… poslední
mif 01.03.2014 12:42
mif

Trek - napůl "cesty" mezi kolem horským a silničním, jak zní definice. Značka Merida, model přesně nevím. Už má své roky, kupováno v létě 2006, tehdy za 10k tuším. Zdálo se to jako pálka, ale nelituji. Za celou dobu jsem měnil jenom brzdové špalky a šteloval brzdy. S kvalitou max. spokojenost. Akorát pláště už jsou trochu sjeté, tak je vyměním.

Mno, používám "levné" Ritchey a píchám taky. Ale jenom v lese (halúzky, kořénky). Na cykláči je to tragédie - má to špunty jak z kopaček a vrčím na sto honů. Cykláč, polňačky a trek = polohorské pláště (semislick - postranní drapák a střední slick). Nenabiješ si hubu na mírném terénu a pojede to dobře i na asfaltu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru