Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Koprová + křenová omáčka, játra s rýží. Na vině školní jídelná ZŠ. :-(
Zarniwúp 24.02.2014 16:59
Zarniwúp
Me se ve skolni jidelne znechutila napriklad nakladana repa, kterou nam davali skoro ke kazdemu jidl… nový
JR_Ewing 03.03.2014 08:03
JR_Ewing
a školní jídelně by to chtělo založit další debatu... byla by jistě hodně bohatá. poslední
jvdc 03.03.2014 10:17
jvdc
Chren. Stačí mi k nemu len čuchnúť a hľadám kýbel. A tiež kremžskú horčicu.
25.02.2014 19:56
a jakto ? špatná zkušenost z minula ?
jvdc 25.02.2014 20:02
jvdc
Nie, proste ho nemôžem už od nepamäti. Smrdí to a chutí ešte horšie. A tiež som ešte zabudol brokoli… nový
26.02.2014 20:23
Přitom tohle je vážně dobrota. nový
oldsoft 01.03.2014 18:59
oldsoft
no dej pokoj. bůček, masíčko- to co se nemá jíst furt, nedietní jídlo by nebylo?:)) edit: ale tohle… nový
kmochna 02.03.2014 12:49
kmochna
jistě to dobrý je..... ale ta plynatost potom.... stejně raději maso. nový
jvdc 02.03.2014 12:54
jvdc
Vždy si říkám, že každý si má jíst, co mu chutná...nikoho neodsuzuji a zásadně neříkám FUJ...osobně… nový
Zydy 02.03.2014 19:47
Zydy
jako malej jsem neměl rád kečup. naši kupovali nějakej docela kyselej... ale i ten jsem si pak docel… nový
jvdc 02.03.2014 19:59
jvdc
Zrovna u kečupu to je docela o výrobci a metodě výroby...inu, není kečup jako kečup...stejně jsem mě… nový
Zydy 02.03.2014 20:02
Zydy
souhlas. nový
jvdc 02.03.2014 21:00
jvdc
Jo, namátkou si vzpomenu na dvě - to první je lečo. Jako děcko ani za nic a teď si to dám rád. Druhý… nový
Prasak 02.03.2014 22:09
Prasak
Jj, na vojně, hermelín s mlíkem. :-) nový
Zarniwúp 02.03.2014 22:27
Zarniwúp
Jím téměř všechno, ale nesnesu dvě jídla. Když někdo vyndá housku s paštikou, odcházím, nemůžu ji an… nový
Potkan007 02.03.2014 22:37
Potkan007

Me se ve skolni jidelne znechutila napriklad nakladana repa, kterou nam davali skoro ke kazdemu jidlu. Ale postupne se k tem jidlum dopracovavam a rehabilituji je. Osobne rad experimentuji s jidlem, nemam jidlo, ze ktereho by se mi zvedal zaludek, jen jsou urcita mnozstvi a urcite upravy, ktere zrovna nemusim.

Vždy si říkám, že každý si má jíst, co mu chutná...nikoho neodsuzuji a zásadně neříkám FUJ...osobně si myslím, že jsem ochutnal leccos, někdy však pouze jednou a jak havran NIKDY VÍCE. kdybych měl uvést co opravdu ne - veškeré orgány (játra, ledvinky a podobně), to mi dělá problém i po slečně umýt, jak to jen cítím, ale když zase vidím, jak ji to lahodí, překousnu leccos. :-) Uvažoval jsem nad tím, že chuť se zajisté vyvíjí, jelikož jsem asi 20 let měl totální odpor k rajské, koprovce a podobně a po létu na ně nedám dopustit. A co vy? Nestalo se vám někdy, že z "brrrr-jídla" se stalo vaše oblíbené? :-)

Jo, namátkou si vzpomenu na dvě - to první je lečo. Jako děcko ani za nic a teď si to dám rád. Druhý jídlo je hermelín (camebert). Ono na vojně to bylo vcelku jednoduchý - buď ten hermelín k snídani sežeru, nebo budu do oběda hladem. Tož jsem to sežral a vono to bylo dobrý.

Jím téměř všechno, ale nesnesu dvě jídla.
Když někdo vyndá housku s paštikou, odcházím, nemůžu ji ani cítit. Že bych ochutnal nepřipadá v úvahu.
Druhým jídlem je hrachová kaše. Hrášek miluju na všechny způsoby, chodím ho ožírat na zahradu, stejně tak mám moc rád hrachovou polévku, ale hrachovou kaši nezvládnu sníst.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru