Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Dnešní děti a internet

Rád bych tady rozvedl diskuzi, co si myslíte o dnešních dětech na internetu, popřípadě nějaké zajímavé otázky nebo tak, s čím jste se setkali ať už na poradně nebo kdekoli.
Mě třeba hned dneska pobavil klučina, který si chce do notebooku HP 630 nacpat grafickou kartu nV 660.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
musí se v nich pěstovat logika a selský rozum - to je tvá výzva.
kmochna 28.01.2014 23:51
kmochna
to je tvá výzva Slovo výzva má v tomto kontextu nějaký jiný význam? Já tomu termínu nerozumím, i kd…
IQ37 02.02.2014 16:16
IQ37
význam je v tom, že je to musíš naučit- používat lebeňu. sami kopírují dospěláky - bohužel...nesmíš…
kmochna 03.02.2014 21:42
kmochna
Jo, zážitek s výpravy s oddílem: Blížíme se k přejezdu, začne blikat chvilku před námi, tak se zasta… poslední
JR_Ewing 03.02.2014 21:47
JR_Ewing

význam je v tom, že je to musíš naučit- používat lebeňu. sami kopírují dospěláky - bohužel...nesmíš lhát,někdo zvoní, když to bude soused, tak nejsem doma. kdo mu dá příklad? já si třeba nedovolím přejít na zebře na červenou, když je tam dítě.

vezmeme si jednoduchý příklad: dáš si třeba v hospodě dvě piva- cena 51 korun- takže logicky nedů věřuješ liché cifře za sudý sortiment, když selsky víš, že se v hospodě na halíře nejede= snaží se tě okrást.

Jo, zážitek s výpravy s oddílem:
Blížíme se k přejezdu, začne blikat chvilku před námi, tak se zastavíme s tím, že tohle znamená stát a v žádném případě se tam nesmí vstupovat. Z protější strany však i přes znamění přecházejí lidé. Když jedna paní uslyšela, jak tam poučuju děti (dost nahlas, aby mě zaslechla), tak k pánovi vedle povídá:"To jsme těm dětem dali teda přiklad.". Jo souhlasím s tebou, začít především u sebe a nikdy neodporovat svým chováním zásadám, jež se snažím dítěti vštípit a žádám po něm, aby je dodržovalo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru