Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Caj? Caj s mlikem?

Prave tu upijim cerny caj s mlikem, tak me napadlo, ze uz jsem se setkala s nazory, jaky je to fujtajbl.

Co vy? Pijete? Nepijete? Blijete z toho? :-D

Klidne z toho muze byt debata o cajich, at uz s mlikem nebo bez, pytlikovy, sypany, bylinkovy, cokoliv :-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Kdysi jako dítě jsem si zkusil udělat čaj s mlíkem. Od tý doby v tomto směru považuju Angličany za m…
Prasak 03.01.2014 20:00
Prasak
Angličani nejsou magoři... pití čaje s mlékem pro ně bylo v historii nutností, v době kdy se jim ned…
maerlyn 16.01.2014 06:29
maerlyn
Někdo jim mohl vysvětlit, že si tam mohli kápnout chladné vody.
Moas 17.01.2014 09:52
Moas
Oni mají vůbec divné chutě. Dcera tam byla rok a říkala, že si třeba dávají hranolky, posypané sýrem…
Kráťa 17.01.2014 10:00
Kráťa
Slyšel jsem hodně lidí, co se vrátili z anglie, že horší kuchyni ještě nepoznali. I když hranolky s…
Prasak 17.01.2014 10:23
Prasak
jj to zní jako takový smažák podle Babicy. nový
Moas 17.01.2014 12:20
Moas
tak hranolky bych dal tahle taky- kamarád do všeho dává nivu, ten by jí narval i do pudingu. ale to… nový
kmochna 17.01.2014 14:50
kmochna
Mne zas pecene kure chutna vic s ryzi nez s bramborama :-D Mozna zaloz nove tema "Vrcholy kulinarske… nový
merlouska 17.01.2014 16:19
merlouska
Čaj černý sypaný, kafe si melu sám, obojí bez cukru. Do kafe mám docela rád nějaký alkohol whisky, r…
Kráťa 16.01.2014 01:08
Kráťa
bodejť. jestli mu to američan s vrozeným citem pro estetično nabídnul z hrnku s disneyho motivem, mo… nový
lední brtník 17.01.2014 19:17
lední brtník
Caj s mlikem je super a naucila jsem ho pit i pritele. ale musi byt cas cerny (naposledy jsem nasla… poslední
kacislavka 21.01.2014 07:24
kacislavka

Kdysi jako dítě jsem si zkusil udělat čaj s mlíkem. Od tý doby v tomto směru považuju Angličany za magory.

Angličani nejsou magoři... pití čaje s mlékem pro ně bylo v historii nutností, v době kdy se jim nedařilo vyrobit kvalitní porcelán, při nalití vroucího čaje do hrnku hrnky praskaly, proto Angličani začali do hrnku lít nejdřív mléko, které zlehka ochladilo vroucí nalévaný čaj... odtud ten zvyk...

Slyšel jsem hodně lidí, co se vrátili z anglie, že horší kuchyni ještě nepoznali.

I když hranolky se sýrem by se ještě daly.

tak hranolky bych dal tahle taky- kamarád do všeho dává nivu, ten by jí narval i do pudingu.
ale to mi připomnělo: teta v albionu žije dlouhá léta. a oni do huby nedaj jinou houbu jak žampión (hříbky nesbírají), každoročně v lese o sezóně lítala jak blázen a jak to chodí u nás houbařů, když tě popadne amok: ta je moje, taje moje, tahle taky, všechno tadyto je moje.... její muž uvažoval, že si vzal blázna. kdyby věděl, že tady jsou houbaři schopni tě pro houbu umlátit košíčkem...:-D

ale nemusíme chodit daleko: v práci v našem věku se v podstatě bavíme už jen o nemocech a žrádle, a byla zajímavá diskuz, jestli pečené kuře s rýží nebo ne. já to třeba považuju za vrchol nevkusu.:-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru