Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Silvester 2013 - vtipné príspevky na poradni

Keďže tu máme posledný deň v roku, nemáte chuť si pripomenúť nejaké pamätné thready, vtipné príspevky, "perly", ktoré Vás počas uplynulého roku pobavili?
Nemusia to byť len príspevky z vetvy pc.poradne, ale aj z ostatných. Niekto, niečo čo Vás pobavilo, alebo nejaká "stupidita". :-)

Určite ich bolo viac a na niektoré sa už zabudlo, skúste ich "vyštrachať" z Vašich obľúbených.

Jeden môj obľúbený, ktorý si pamätám dodnes:

vyskakovani-reklam-v-prohlizeci?page=r967071#r967071

Předmět Autor Datum
Dej si na poradně hledat zasrané prázdniny a přečti si ty příspěvky jen tak, bez kontextu. Je to doc…
Niko Bellic 31.12.2013 13:26
Niko Bellic
Mne skôr išlo o pobavenie sa na záver roku, nie čítať stupidné otázky teanegerov, ktoré dokážu akurá…
pme 31.12.2013 13:31
pme
Nemyslím číst všechny thready, které to najde, ale jen ty příspěvky.
Niko Bellic 31.12.2013 13:33
Niko Bellic
"Nechceš? Dobře. Mohl jsi vyhrát jízdni kolo..." :))
pme 31.12.2013 15:02
pme
Moje oblibena perla je tohleto: http://pc.poradna.net/f/view/308292-cervenecoveckove-zaplaticky-od-b…
merlouska 31.12.2013 14:23
merlouska
co si budeme nalhávat: kirkenka nám to nandala všem. edit// já osobně beru jako gól vlákno "vir pol…
kmochna 01.01.2014 06:54
kmochna
Chtěl jsem Ti poslat něco nepopsatelného, užasného, krásného, erotického,..... Ale bohužel se nevejd…
IQ37 31.12.2013 14:50
IQ37
Frikulínův šourek
Niko Bellic 31.12.2013 15:21
Niko Bellic
Toto so hodí pro PC Poradnu: :-D Bavi se dva admini: -Kámoš včera během 5 minut shodil hlavní serve…
Wolve 31.12.2013 18:17
Wolve
Poradna je fajn, ale zaujimava ja tiez posta, cize to co pride na info@poradna.net. Hoci je jasne vy…
fleg 31.12.2013 19:23
fleg
Chápu, že byl štědrý den, ale právě proto jsem volal. To je ten pravý požitek z Vánoc! :-)
IQ37 02.01.2014 14:04
IQ37
Mne potěšilo - když jsem byl loni poslední den v zaměstnání, zazvonil telefon a nějaký otrava otravn…
Yarda 01.01.2014 19:53
Yarda
Také mám zákazníky, kteří volají vždy s nějakým zásadním problémem nejlépe v pátek ve čtyři hodiny o…
JR_Ewing 02.01.2014 15:47
JR_Ewing
To Fleg: Nechápu, jak si můžete dělat legraci z chudáka člověk v nouzi, který potřebuje pomoci a vy,…
Ficka 02.01.2014 02:58
Ficka
Jenze ten email na toto opravdu neslouzi. Muze se bezplatne zeptat na verejne pc poradne. To jako kd…
Menfis_cz 02.01.2014 07:29
Menfis_cz
Ja si z neho srandu nerobim, on ma pobavil automaticky svojou ziadostou? Nabuduce bude chciet, aby s… poslední
fleg 02.01.2014 20:06
fleg
Me takovym zvlastnim zpusobem pobavilo 1153434-vyjebanosti-s-fleskama. Mel jsem jedno opravdu vtipne…
Menfis_cz 02.01.2014 07:45
Menfis_cz
IT je nepřítelem lidstva č. 1! Každý (brát s rezervou) má doma PC a TV. Zatímco relativně pitomou TV…
IQ37 02.01.2014 14:29
IQ37

Chtěl jsem Ti poslat něco nepopsatelného, užasného, krásného, erotického,..... Ale bohužel se nevejdu na display.

Az umru, chci aby moje smrt byla klidna a ticha, abych zemrel ve spanku jako muj deda. Rozhodne nechci jecet a rvat jako vsichni ostatni co s nim v tom aute jeli.

...

Toto so hodí pro PC Poradnu: :-D

Bavi se dva admini:
-Kámoš včera během 5 minut shodil hlavní server.
-On je hacker?
-Ne, debil.

Co je to Hardware ?
Ta část počítače, do které můžete kopnout, když přestane fungovat software.

Jak se modlí počítačoví maniaci?Ve jménu otce,i syna, i ducha svatého ENTER.

Jede opravář, ředitel a programátor autem.
Auto se porouchá a nejede.
opravář: Hned za rohem je servis, to dotlačíme.
ředitel: To je blbost, koupíme nový auto.
programátor: Já bych ještě zkusil vystoupit a zase nastoupit.

Tati, potřeboval bych nový hard-disk..
A kouzelné slovíčko?
Kurva! Vsechno je dneska zaheslovaný!

Poradna je fajn, ale zaujimava ja tiez posta, cize to co pride na info@poradna.net. Hoci je jasne vymedzene v akych pripadoch treba kontaktovat tento mail, dokonca aj boldom pride kazdy den minimalne jedna poziadavka o identifikaciu hada, zaby alebo odblkovanie mobilu, ci opravy PC mailom.
Tento mail je jeden z poslednych a mna osobne velmi pobavil.

Včera jsem volal do SR. Před voláním jsem se na službě informační linky Blesk -Mobilu snažil dovolat operátora, abych si zjistil cenu hovoru do SR za minutu. . Po hodině snahy jsem se nedovolal a ani nezjistil, jak lze s operátorem získat na Blesk-mobilu spojení. Chápu, že byl štědrý den, ale právě proto jsem volal. Po ukončení hovoru trvajícího něco přes 6 minut( kredit před hovorem jsem měl 639 Kč ) , jsem se přes infolinku snažil zjistit, kolik mi zbylo z kreditu. Ovšem neustále mi hlásí automat poruchu. A to již druhý den. Na doporučené *161#* se nikdo nehlásí. Můžete mi zjistit stav mého kreditu? A poradit ohledně získávání spojení s operátorem? Moje číslo sim karty je +420702xxxxxx(radsej som ho vymazal, vy by ste mu urcite volali;o)). Děkuji Vám za kladné vyřízení.

Mne potěšilo - když jsem byl loni poslední den v zaměstnání, zazvonil telefon a nějaký otrava otravný chtěl abych zařídil nějaké zkoušky (to byla moje pracovní náplň, mimo jiné) jinak než jak se to obvykle dělá. Tak jsem mu odpověděl, že bohužel pro něj nemohu nic udělat, že od zítřka jsem v důchodu, ale dám mu kontakt na svého nástupce:-D

To Fleg: Nechápu, jak si můžete dělat legraci z chudáka člověk v nouzi, který potřebuje pomoci a vy, jako poslední jeho naděje, ho určitě v odpovědi pošlete někam. Nebo mu neodpovíte vůbec, což je ještě sprostší. Vy tuto poradnu vedete do záhuby. Za chvíli si tu můžete psát dotazy sami, protože ostatní se půjdou ptát jinam.

IT je nepřítelem lidstva č. 1! Každý (brát s rezervou) má doma PC a TV. Zatímco relativně pitomou TV se nesnaží opravit sám doma nikdo, u PC to neplatí. Tam si každý myslí, že spolu s počítačem si zakoupil i licenci na samoopravu, dále patřičné sebevědomí, že mu těch devět tříd ZŠ (někdy nedodělaných) bude stačit na tu blbinku, kterou mají skoro všichni doma. A tihle jsou pak nejvíc naštvaní na všechny kolem, že jim nikdo dostatečně (a rychle) neporadí s problémem, který sami vytvořili a který, i přes správné rady, nejsou schopni vyřešit.

Это как американский фильм, где парень стучит что-то на клавиатуре, и теперь растет кукуруза в поле!

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru