Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Český dabing

Kdysi se český dabing označoval jako jeden z nejlepších.
Nezdá se vám že postupně ztrácí na kvalitě?

Kdysi jsem vše pouštěl s dabingem, ale poslední dobou se na to vážně nedá dívat. Například seriály vysílané na Prima Cool, zrůdnost když 30ti letou ženskou mluví puberťačka, u chlapů to samé.
Viděli jste například na coolu seriál "Pán Času"? Vždyť tomu kladné hodnocení nemůže dát snad nikdo.

Zaczynam się przenieść na Polaków.
Co myslíte?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Filmy snad ještě docela jdou, i když už jsem pár let alergický na Soukupa. Většinou se na původní zn…
Zarniwúp 23.12.2013 17:38
Zarniwúp
jj, Red Dwarf urcite, ten je dobre dabovanej. tak ja taky nemam anglictinu na takovy urovni, ze byc…
RedMaX 23.12.2013 18:59
RedMaX
ale číst titulky a přitom si vychutnávat film zrovna moc nejde......
Wolve 23.12.2013 22:19
Wolve
Ale jde.
merlouska 24.12.2013 10:49
merlouska
Nejde
Martin79 03.02.2014 16:33
Martin79
Jde. Hlavne kdyz ti nic jineho nezbyva. Ja si zase neuziju film bez titulku :-)
merlouska 03.02.2014 19:44
merlouska
Tak u tebe je to přece jen kapánek jiný. Ale přidám se k tobě, mám rád filmy s titulkama, kvůli půvo…
Prasak 03.02.2014 20:24
Prasak
Ja vim, ze je to jiny, ale ten zakladni princip je furt stejny, proste me titulky pri koukani na fil… poslední
merlouska 03.02.2014 23:14
merlouska

Filmy snad ještě docela jdou, i když už jsem pár let alergický na Soukupa.
Většinou se na původní znění, protože moje angličtina je prachmizerná, moc nekoukám, takže nemám jak porovnávat. Ale Stalonemu snad nerozumí ani američani, tam je snad dabing i výhoda. :-)
U seriálů bych mohl porovnávat asi jen u Red Dwarf. A imho Vladyka je jako kocour výborný a asi by nám nakonec vadilo, kdyby byl uječený tak moc, jako John-Jules. Kamil Halbich je, myslím, taky dost dobrý. Ovšem originál (Barrie) je lepší.
Celkově je ten seriál nadabovaný velmi dobře, jak staré, tak i nejnovější řady. Podle mě se v tomto případě nemá český dabing za co stydět.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru