Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem 21.12.2013

!!!ZÍTRA JE KONEC SVĚTA!!!
(Varování: Pokud chcete prožít šťastné vánoce, tak tento článek prosím nečtěte!)

Nepotvrzené informace dokládají, že konec světa jak ho Mayové předvídaly se němel konat 21.12.2012 nýbrž 21.12.2013. Jejich civilizace se teprve rozrůstala a předpověď soudného dne vznikla až rok po dokončení jedné etapy slavného kalendáře, proto došlo k tomuto omylu, který tento den předvídal o rok dříve. Toto tvrzení také potvrzuje nedávné geologické zkoumání geotermální energie v Yellowstonském národním pakru. Pokud by došlo ještě k většímu nárustu energie mohlo by dojít k velkému uvolnění geotrmání energie, která by způsobyla masivní výbuch činné sopky v Yellowstonu. Popel, který by při tom vzniknul by do jednoho roku změnil klima na Zemi tak, že byla neobyvatelná. Veškrý život na naší planetě by byl zahuben. Dalším důkazem je také to, že se o tomto konci vůbec nemluví na rozdíl od loňského roku kdy o tom věděl snad každý. Kdyby se totiž tato informace dostala na veřejnost způsobilo by to velké nepokoje. Tuto informaci si proto nechte prosím jen pro sebe.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Věřily byste, že jsem tohle sepsal ve volné chvilce... ;-) Ale alespoň jsem si zkusil jak vytvářejí…
Wolve 20.12.2013 23:09
Wolve
Nevím jak holky, ale já ti věřím.
mif 20.12.2013 23:27
mif
dívčí válka: mužy s tvrdým. :-D
kmochna 20.12.2013 23:39
kmochna
Mužy vždy s tvrdým. ]:) Kočky po "tom" šly jak po uzeném.
mif 20.12.2013 23:45
mif
Pomůcka pro psaní i/y: Ženy si hrály s tvrdým a muži odcházeli s měkkým. poslední
Dale Cooper 21.12.2013 08:24
Dale Cooper

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru