Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem 21.12.2013

!!!ZÍTRA JE KONEC SVĚTA!!!
(Varování: Pokud chcete prožít šťastné vánoce, tak tento článek prosím nečtěte!)

Nepotvrzené informace dokládají, že konec světa jak ho Mayové předvídaly se němel konat 21.12.2012 nýbrž 21.12.2013. Jejich civilizace se teprve rozrůstala a předpověď soudného dne vznikla až rok po dokončení jedné etapy slavného kalendáře, proto došlo k tomuto omylu, který tento den předvídal o rok dříve. Toto tvrzení také potvrzuje nedávné geologické zkoumání geotermální energie v Yellowstonském národním pakru. Pokud by došlo ještě k většímu nárustu energie mohlo by dojít k velkému uvolnění geotrmání energie, která by způsobyla masivní výbuch činné sopky v Yellowstonu. Popel, který by při tom vzniknul by do jednoho roku změnil klima na Zemi tak, že byla neobyvatelná. Veškrý život na naší planetě by byl zahuben. Dalším důkazem je také to, že se o tomto konci vůbec nemluví na rozdíl od loňského roku kdy o tom věděl snad každý. Kdyby se totiž tato informace dostala na veřejnost způsobilo by to velké nepokoje. Tuto informaci si proto nechte prosím jen pro sebe.

Předmět Autor Datum
!!!ZÍTRA JE KONEC SVĚTA!!! Chvála bohu...
mif 20.12.2013 18:29
mif
Tož povím manželce, aby už ty fusekle z pračky netahala a nevěšala, dřela by sa s tím zbytečně.
Prasak 20.12.2013 19:39
Prasak
Že jsem tedy dneska lezl do práce...
Dale Cooper 20.12.2013 20:27
Dale Cooper
Já tam ešče su.
Prasak 20.12.2013 20:35
Prasak
a ještě tě to baví?:-D já jdu zase 27 (teda vlastně nejdu, když to tak čtu). teď jsem si dal v mobil…
kmochna 20.12.2013 20:39
kmochna
Ještě mě to bavit nezačalo. Většina národa má buď dovolenou a lítají po vánočních nákupech, nebo maj…
Prasak 20.12.2013 21:00
Prasak
To už ti uteče... Jsem letos trnul, jestli nějakou pomazanou hlavu nenapadne otevřít pražské pošty v…
Dale Cooper 20.12.2013 21:14
Dale Cooper
Zbavil jsem se hotovosti, do pakárny jdu až šestého, zákošom jsem vypnul telefén (ať jim ta pecka tř…
mif 20.12.2013 21:16
mif
Se máš. Já jdu makat ještě 23, 27 a pak 30 a 31. Pak jdu až osmého, mám dovolenou. Tyhle Vánoce mi p…
Dale Cooper 20.12.2013 21:23
Dale Cooper
hodně nepěkného jsme si od nich vyslechli Njn to je těžký. Je mi celkem jasný, že ti "obyčejní pěšá…
Moas 20.12.2013 21:27
Moas
No, máš v zásadě pravdu. Nicméně nonšalantně se procházející kočenky se nekonají. Jednak je věkový p…
Dale Cooper 20.12.2013 22:04
Dale Cooper
Nemáš to lehké. Rachota by mi ani tak nevadila, lidský faktor ovšen dokáže rozervat nadledvinky styl…
mif 20.12.2013 21:35
mif
Já včera velmi nepěkně mluvil na slečnu na asistenční lince Citroenu. Závada v záruce, do servisu mi…
Prasak 20.12.2013 21:47
Prasak
Ve finále se budeme bavit všichni. Ve Valhalle.
mif 20.12.2013 21:51
mif
Věřily byste, že jsem tohle sepsal ve volné chvilce... ;-) Ale alespoň jsem si zkusil jak vytvářejí…
Wolve 20.12.2013 23:09
Wolve
Nevím jak holky, ale já ti věřím.
mif 20.12.2013 23:27
mif
dívčí válka: mužy s tvrdým. :-D
kmochna 20.12.2013 23:39
kmochna
Mužy vždy s tvrdým. ]:) Kočky po "tom" šly jak po uzeném.
mif 20.12.2013 23:45
mif
:-D
kmochna 20.12.2013 23:46
kmochna
Pomůcka pro psaní i/y: Ženy si hrály s tvrdým a muži odcházeli s měkkým. poslední
Dale Cooper 21.12.2013 08:24
Dale Cooper

To už ti uteče...
Jsem letos trnul, jestli nějakou pomazanou hlavu nenapadne otevřít pražské pošty v neděli. Bylo to asi tři roky zpátky, úplně na houby. Od 10 do 16h jsme se tam dloubali v nose, páč nikdo nechodil.
Naštěstí jsme letos měli běžnou otevírací dobu, na Silvestra budeme mít do 12h.

Se máš. Já jdu makat ještě 23, 27 a pak 30 a 31. Pak jdu až osmého, mám dovolenou. Tyhle Vánoce mi přijdou nějak hektické, hlavně v práci, teda.
Navíc - touhle dobou projde přes uzly a depa až trojnásobné množství balíků. No a do toho přišlo snad pro každého obyvatele na sídlišti rekomando s vyúčtováním za služby od nějakého SBD. Každé fakt hovno u nás musí chodit doporučeně na doručenku. Těch čekajících lidí mi bylo docela líto a hodně nepěkného jsme si od nich vyslechli...

hodně nepěkného jsme si od nich vyslechli

Njn to je těžký. Je mi celkem jasný, že ti "obyčejní pěšáci" za přepážkou za nic nemůžou, ovšem výbušnou atmosféru lze očekávat, když v situaci, kdy pošta má 3 balíková okénka, je v provozu jen jedno a za zády upocené obsluhy u jediného otevřeného okénka se nonšalantně producírují kočenky s čajem v ruce... tak tahle situace si přímo říká o verbální fekálie.
A to, že i pošťák má nárok na přestávky, je v daný okamžik zcela jedno...

No, máš v zásadě pravdu. Nicméně nonšalantně se procházející kočenky se nekonají. Jednak je věkový průměr pobočky, na níž nyní působím, asi 45 let. Kdo může, tak sedí na přepážce. Ovšem v momentě, kdy z 16 lidí 5 marodí, je to těžké... Jasně, lidem je to u prdele, ale našemu vedení bohužel taky. Šetří se na všem a v první řadě na lidech.

Já včera velmi nepěkně mluvil na slečnu na asistenční lince Citroenu. Závada v záruce, do servisu mi to ochotně odvezou, ale přijet si pro to už musím sám. Že prej mi proplatí jízdenku. Ona za to nemohla, ale já jak kokot jezdil do hokny vlakem a stálo mě to hromady času a kilometry pěšky navíc. Tož jsem vypěnil.
Třeba se ten záznam někdy dostane ven a budeme se všichni bavit.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru