Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zase rýma

Zas mám rýmu. Nejradši bych se na to vyprdnul. Ale musím to nějak přežít, nejhorší jsou první dva dny. Ani nevím, jak a kde jsem to lapnul, do hospody jsem jel poctivě autobusem, zpátky mě dovezli autem. A ještě k tomu s tím musím chodit do práce. No alespoň na nikoho neprskám.

Předmět Autor Datum
Já mám rýmu v jakési formě furt celý rok. Ale zase v takové celkem mírné formě. V létě skoro zmizí a… nový
Niko Bellic 16.12.2013 21:43
Niko Bellic
Taky mam chronickou rymu cely rok a nejak mi to ani neprijde... Jako decko jsem mel astma, nez jsem… nový
Roker 16.12.2013 22:24
Roker
To mi povídej. Teď dobrý, ale koncem srpna a koncem září se takhle krátce po sobě o mě cosi pokoušel… nový
Dale Cooper 16.12.2013 23:16
Dale Cooper
Rýmu nějak přežiju, nažeru se patáků, který mi stejně nepomůžou, a hurá do práce. Mnohem víc mám str… nový
Moas 17.12.2013 06:54
Moas
Já se snažím s děckama moc nemuchlat, bo stačí trocha a budou taky soplit. A to je pak žůžo dobrodrů… nový
Prasak 17.12.2013 14:01
Prasak
do hospody jsem jel poctivě autobusem, zpátky mě dovezli autem. Autem s houkačkou na střeše a na z… nový
Rce. 20.12.2013 00:19
Rce.
Obyčejná ochcávka bez majáků, jeden kolega poctivě vydržel celej večer na čajích. poslední
Prasak 20.12.2013 00:25
Prasak

To mi povídej. Teď dobrý, ale koncem srpna a koncem září se takhle krátce po sobě o mě cosi pokoušelo. Rýma, teploty, děs. Ono nyní není divu, je teplo, tak se těm neřádům daří. Když bude dva tři týdny deset pod nulou, tak to takhle řádit nebude.

Rýmu nějak přežiju, nažeru se patáků, který mi stejně nepomůžou, a hurá do práce.
Mnohem víc mám strach o lidi kolem sebe, aby byli v pohodě.
Synek si teď prožil čtyřicítky horečky, nic moc, no.

Já se snažím s děckama moc nemuchlat, bo stačí trocha a budou taky soplit. A to je pak žůžo dobrodrůžo, když se v noci dusí soplama a budí se s řevem. Ono to celý počasí je debilní, ani zima, ani teplo, jen hnusný, studený vlhko.

Obyčejná ochcávka bez majáků, jeden kolega poctivě vydržel celej večer na čajích.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru