Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zase rýma

Zas mám rýmu. Nejradši bych se na to vyprdnul. Ale musím to nějak přežít, nejhorší jsou první dva dny. Ani nevím, jak a kde jsem to lapnul, do hospody jsem jel poctivě autobusem, zpátky mě dovezli autem. A ještě k tomu s tím musím chodit do práce. No alespoň na nikoho neprskám.

Předmět Autor Datum
Já mám rýmu v jakési formě furt celý rok. Ale zase v takové celkem mírné formě. V létě skoro zmizí a…
Niko Bellic 16.12.2013 21:43
Niko Bellic
Taky mam chronickou rymu cely rok a nejak mi to ani neprijde... Jako decko jsem mel astma, nez jsem…
Roker 16.12.2013 22:24
Roker
To mi povídej. Teď dobrý, ale koncem srpna a koncem září se takhle krátce po sobě o mě cosi pokoušel…
Dale Cooper 16.12.2013 23:16
Dale Cooper
Rýmu nějak přežiju, nažeru se patáků, který mi stejně nepomůžou, a hurá do práce. Mnohem víc mám str…
Moas 17.12.2013 06:54
Moas
Já se snažím s děckama moc nemuchlat, bo stačí trocha a budou taky soplit. A to je pak žůžo dobrodrů…
Prasak 17.12.2013 14:01
Prasak
do hospody jsem jel poctivě autobusem, zpátky mě dovezli autem. Autem s houkačkou na střeše a na z…
Rce. 20.12.2013 00:19
Rce.
Obyčejná ochcávka bez majáků, jeden kolega poctivě vydržel celej večer na čajích. poslední
Prasak 20.12.2013 00:25
Prasak

Rýmu nějak přežiju, nažeru se patáků, který mi stejně nepomůžou, a hurá do práce.
Mnohem víc mám strach o lidi kolem sebe, aby byli v pohodě.
Synek si teď prožil čtyřicítky horečky, nic moc, no.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru