Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já bych rád poradil, většinou když chci poradit, je to zamčené, že má dávat dotazy jinde. Jinak nemy… nový
Ficka 06.01.2014 23:04
Ficka
Nic ve zlém, ale tady se neradí. Tady se plká. Máš-li touhu podělit se se svými zkušenostmi, máme ně… nový
mif 06.01.2014 23:08
mif
To chápu, nejsu blej. Ale když se tady někdo slušně zeptá, je odpověď znemožněna zamčnutím. I když t… nový
Ficka 06.01.2014 23:15
Ficka
Já už jsem to tu kdesi psal - tazatel dostane odkaz na relevantní poradnu. Vlákno bude zamčeno, nicm… nový
mif 06.01.2014 23:25
mif
Osina v prdeli je ve srovnání s tebou božská slast. nový
Prasak 06.01.2014 23:38
Prasak
Mělo být "nejsu blbej", měly by ty příspěvky jít opravovat. Ale to je fuk. To je fakt bezva odpověď,… nový
Ficka 07.01.2014 03:21
Ficka
Proč tvrdohlavě nechceš pochopit, že debaty nejsou a nebudou "porady"? ( jo a o tom "pasení", nikde… nový
M-Pol 07.01.2014 06:12
M-Pol
Opravovat prispevky samozrejme idu pokial na ne uz niekto nereagoval. Dovody preco to takto je snad… nový
fleg 07.01.2014 09:49
fleg
Nechte toho trola chcípnout. Nereagujte. nový
Prasak 07.01.2014 10:51
Prasak
ahoj. na mem prihlasovacim uctu se objevil guest:kufr: na net se dostanu ostatni nejde treba obnovit… nový
kosak73 28.01.2014 11:23
kosak73
Dotaz na PC poradnu vlož zde: http://pc.poradna.net/q/add/ (samotná PC poradna je pak zde: http://pc… nový
Zarniwúp 28.01.2014 11:33
Zarniwúp
Preco by sa ozval, nielenze netrafil server, ale dokonca ani nebol schopny zalozit vlakno a v zavere… nový
fleg 30.01.2014 12:08
fleg
jsi přeťaženej flegu, odpočívej, já to taky dělám. jinak bych se z toho zbláznil. třeba se jen přeps… nový
kmochna 30.01.2014 12:16
kmochna
zimní spánek má něco do sebe. jen můj šéf to ne a ne pochopit :( nový
lední brtník 31.01.2014 07:17
lední brtník
Mozno len po tolkych rokoch alergicky na ludsku lahostajnost. A cakam, ze sa zase ozve poradnobijec… nový
fleg 31.01.2014 08:57
fleg
kreténi nejste, vezmi si vyhledávač. page rank 4, ale, vyhledávání specifických výrazů vrací na pc p… nový
kmochna 31.01.2014 10:30
kmochna
ozve poradnobijec To myslíš ty dva kašpary? Asi si založili vlastní poradnu a radí tam :-) nový
Dale Cooper 31.01.2014 20:35
Dale Cooper
Dávej si bacha, tvoje příspěvky působí jak hovno na muchy. nový
Prasak 31.01.2014 21:19
Prasak
Já nikoho nejmenoval :-) V souladu s posledním doporučením si ________ už nebudu brát do úst. poslední
Dale Cooper 31.01.2014 21:29
Dale Cooper

Já bych rád poradil, většinou když chci poradit, je to zamčené, že má dávat dotazy jinde. Jinak nemyslím, že mé rady by někomu k něčemu byly. I když jisté vzdělání mám, tak se necítím povolaný veřejně někomu radit, i když bych kolikrát lepší řešení věděl. Raději se zde zastávám slabších, no když myslíte, že vám na pár neznalých nezáleží, je to vaše věc, mně osobně je to jedno. Nemám rád akorát nespravedlnost a proto se ozývám. Pane Prasak, nemohu se zbavit dojmu, že má popularita u vás je poněkud snížená. Na to máte samozřejmě právo, ale urážet mě pro můj vzhled není zrovna reprezentativní. Že mám bradavici na bradě, která mi praskla nemusíte zveřejňovat s takovou škodolibostí. Takové urážení jsem si pro svůj vzhled z nemoci nezasloužil.

To chápu, nejsu blej. Ale když se tady někdo slušně zeptá, je odpověď znemožněna zamčnutím. I když to plkání tady má zhusta úroveň pokleslého serveru. Připouštíte tu někdy kydy úrovně slabomyslného uživatele ústavu pro choromyslné.

Mělo být "nejsu blbej", měly by ty příspěvky jít opravovat. Ale to je fuk. To je fakt bezva odpověď, poslat sokolíka do jinam=do prdele. Fakt nechápu, proč by tady nešlo také odpovědět. Co by to komu udělalo. A prosím netykejte mi, já vám také netykám, nic jsme spolu nepásli.

Opravovat prispevky samozrejme idu pokial na ne uz niekto nereagoval. Dovody preco to takto je snad pochopis.
Tykanie na internete je normalne, pretoze internet je anonymny a ja nemozem vediet, ci si 15 rocny fracek, co sa sem chodi zabavat alebo 65 rocny zakomplexovany dochodca. Mozno si nieco medzitym, a preto je uplne bezne, ze kazdy kazdemu tyka. Nielen tu, ale vsade na nete.
Mozno som sa ta to uz pytal, ale co ta vediet k tomu chodit na stranky, kde je vsetko zle? Engine je zly, furt ti volaco tu nefunguje (ako jedinemu), ludia su tu zli, osoby stojace za debatami su najhorsie a tak dalej...to je nejaka forma masochizmu z tvojej strany?
Ja osobne nechodim tam, kde sa mi nepaci a pride mi to ako prirodzena reakcia a nejako furt neviem pochopit tvoje myslienkove pochody a preco sa sem chodis potom predvadzat.

Preco by sa ozval, nielenze netrafil server, ale dokonca ani nebol schopny zalozit vlakno a v zavere si ho dokonca ani precitat. Inak by vedel, ze sa tu prave bavime o tom, ze tu neradime, ale tliachame a ze poradne su kusok vedla.
Nie, on videl napis pc poradna, zaplo sa mu v mozocku, ze ma pc problem a drbol to hned sem. A co na tom, ze je to na zlom servri, co na tom, ze je to v blbom vlakne, co na tom, ze je to od veci, sak nejaky debilko sa uz najde, co to presunie/znaviguje ho na to spravne miesto. Ale nie je to plytvanie ludskymi silami prave taketo vodenie za rucicku, zvacsa dospelych ludi???
Neviem preco, ale taketo pohrdanie zo strany uzivatela mi zacina po rokoch vadit.

kreténi nejste, vezmi si vyhledávač. page rank 4, ale, vyhledávání specifických výrazů vrací na pc poradnu. pc poradna má ve výsledku svůj rozcestník. nebylo by to tam, pokud by to nedávalo smysl. já mám téměř 100% jistotu, když hledám, že narazím na pc poradnu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru