Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
ahoj. na mem prihlasovacim uctu se objevil guest:kufr: na net se dostanu ostatni nejde treba obnovit…
kosak73 28.01.2014 11:23
kosak73
Dotaz na PC poradnu vlož zde: http://pc.poradna.net/q/add/ (samotná PC poradna je pak zde: http://pc…
Zarniwúp 28.01.2014 11:33
Zarniwúp
Preco by sa ozval, nielenze netrafil server, ale dokonca ani nebol schopny zalozit vlakno a v zavere… nový
fleg 30.01.2014 12:08
fleg
jsi přeťaženej flegu, odpočívej, já to taky dělám. jinak bych se z toho zbláznil. třeba se jen přeps… nový
kmochna 30.01.2014 12:16
kmochna
zimní spánek má něco do sebe. jen můj šéf to ne a ne pochopit :( nový
lední brtník 31.01.2014 07:17
lední brtník
Mozno len po tolkych rokoch alergicky na ludsku lahostajnost. A cakam, ze sa zase ozve poradnobijec… nový
fleg 31.01.2014 08:57
fleg
kreténi nejste, vezmi si vyhledávač. page rank 4, ale, vyhledávání specifických výrazů vrací na pc p… nový
kmochna 31.01.2014 10:30
kmochna
ozve poradnobijec To myslíš ty dva kašpary? Asi si založili vlastní poradnu a radí tam :-) nový
Dale Cooper 31.01.2014 20:35
Dale Cooper
Dávej si bacha, tvoje příspěvky působí jak hovno na muchy. nový
Prasak 31.01.2014 21:19
Prasak
Já nikoho nejmenoval :-) V souladu s posledním doporučením si ________ už nebudu brát do úst. poslední
Dale Cooper 31.01.2014 21:29
Dale Cooper

Preco by sa ozval, nielenze netrafil server, ale dokonca ani nebol schopny zalozit vlakno a v zavere si ho dokonca ani precitat. Inak by vedel, ze sa tu prave bavime o tom, ze tu neradime, ale tliachame a ze poradne su kusok vedla.
Nie, on videl napis pc poradna, zaplo sa mu v mozocku, ze ma pc problem a drbol to hned sem. A co na tom, ze je to na zlom servri, co na tom, ze je to v blbom vlakne, co na tom, ze je to od veci, sak nejaky debilko sa uz najde, co to presunie/znaviguje ho na to spravne miesto. Ale nie je to plytvanie ludskymi silami prave taketo vodenie za rucicku, zvacsa dospelych ludi???
Neviem preco, ale taketo pohrdanie zo strany uzivatela mi zacina po rokoch vadit.

kreténi nejste, vezmi si vyhledávač. page rank 4, ale, vyhledávání specifických výrazů vrací na pc poradnu. pc poradna má ve výsledku svůj rozcestník. nebylo by to tam, pokud by to nedávalo smysl. já mám téměř 100% jistotu, když hledám, že narazím na pc poradnu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru