Předmět Autor Datum
Prý Franta Kocourek. Ale možná je to jen pomluva.
Zarniwúp 01.12.2013 16:04
Zarniwúp
Já jsem bral steroidy a dojel jsem na to. Chytli mě v lékárně.
IQ37 01.12.2013 16:05
IQ37
Bože... Moc děkuji....:x:
SliMousCZ 01.12.2013 16:09
SliMousCZ
Tak treba Arnie, i kdyz se to moc nevi, ma nekolik (tusim ze 3) bypassu a v hajzlu ledviny a jatra..…
Roker 01.12.2013 16:11
Roker
Bohuzel nepomuzu, ale videl jsem o tom dokument USA, kde prave ruzny jejich celebrity - svalovci, kt…
RedMaX 01.12.2013 16:24
RedMaX
Tak v ty dobe to bylo po celym svete, netykalo se to jen USA. MS Olympia se bez sypacky neobesel...…
Roker 01.12.2013 16:48
Roker
Kobalamin ale není steroid :-). Standardně se předepisuje na podporu krvetvorby.
mif 01.12.2013 18:14
mif
B12 nepodporuje rast svalov priamo, ale len sekundarne, predpisuje sa pre deti pri nechutenstve a po…
fleg 01.12.2013 19:49
fleg
Díky
SliMousCZ 02.12.2013 22:07
SliMousCZ
Taky nejak narust svalove hmoty u sebe nevidim, ikdyz "fetuju" B12 o sto sest. :-D Jako vegetarian t…
RedMaX 02.12.2013 23:30
RedMaX
Ani nemozes, pretoze po B12 by si mal mat zvysenu chut do jedla a vegetariani vo vseobecnosti moc tu…
fleg 03.12.2013 11:54
fleg
Nevim, mozna jsem si to jen spatne zafixoval a nejednalo se primo o umrti. Zkusim se na to jeste poz…
RedMaX 03.12.2013 16:04
RedMaX
AKo vegetarian mas dostatok B12 v mlieku, v syroch a vo vajciach, predpokladam, ze ich teda konzumuj…
fleg 03.12.2013 17:02
fleg
On ten pojem vegetarian je sirokej, no ja nejsem vylozene prisnej vegetarian, o vanocich asi bude ry…
RedMaX 03.12.2013 17:14
RedMaX
Tak buď v klidu. Žereš kachny, vajica, sýry, ryby... Netřeba ničím kompenzovat teoreticky chybějící…
mif 03.12.2013 20:10
mif
No pockej, jsem mel o minulych velikonocich jednu porci kachny po nekolika letech a ty hned ze zeru… poslední
RedMaX 04.12.2013 01:03
RedMaX

Tak treba Arnie, i kdyz se to moc nevi, ma nekolik (tusim ze 3) bypassu a v hajzlu ledviny a jatra... No ale v te dobe to bez "sypacky" dost dobre neslo, takze to byla v podstate dan za uspech.
No a myslim, ze Ota Zaremba na tom zdravotne neni taky nejslavneji, chodil se mi zda i na dialyzy. Holt si ty socialsticke treninky, abychom to tomu imperialistickemu zapadu ukazali vybraly svou dan... O stopach na jeho dusevnim zdravi, kdyz kandidoval za dsss, ani nemluvím :-(

Tak v ty dobe to bylo po celym svete, netykalo se to jen USA. MS Olympia se bez sypacky neobesel... Dneska jsou jine legalni prostredky, ale sype se samozrejme taky.
Muj znamy se dostal levne k B12ce a nepreju ti videt co to s nim za 2mesice udelalo... Svalovy narust byl tak enormni, ze mu popraskala kuze na bicepsech, zadech a stehnech...
Ja mel taky moznost, ale nikdy bych do toho nesel, v zivote jsem nemel ani creatin. Hovezi rostenec na grilu, kureci prsicka, nebo pul kila tataracku bohate staci :-D No a kdyztak, tak kvalitni proteinak...

B12 nepodporuje rast svalov priamo, ale len sekundarne, predpisuje sa pre deti pri nechutenstve a pod.
Sam som si ich daval (teda pichala mi ich mamka...zdravotna sestra), pretoze som pri posilovani narazil na hranicu, cez ktoru som sa nevedel dostat. Moc mi nepomohli, svoju prirodzenu vahu som neprekrocil.
Pisal sa rok 1992.

Ani nemozes, pretoze po B12 by si mal mat zvysenu chut do jedla a vegetariani vo vseobecnosti moc tucni nebyvaju;o).
Proste by si musel viacej zrat (malo by ti chutit), aby si pribral, inak nema B12 ziadny ucinok.
U vegetarianov je problem s 3 esencialnymi aminokyselinami, kedze rastlinne produkty ich neobsahuju a telo si ich same vytvorit nevie. Kedze vsak konzumujes mliecne vyrobky a vajcia nemal by si mat problem ani s tymito.
O umrtnosti vegetarianov s B12 pocujem 1x a hned na prve pocutie je to pekna blbost.

On ten pojem vegetarian je sirokej, no ja nejsem vylozene prisnej vegetarian, o vanocich asi bude ryba, loni o velikonocich byla u rodicu kachna, ... ale snazim se o komplexnost, teda i ty vejce, jogurty, syry postupne minimalizuju. Asi nejvic jim syry (eidam), ono na chleba neni jinak moc co si dat. :-)

No pockej, jsem mel o minulych velikonocich jednu porci kachny po nekolika letech a ty hned ze zeru kachny. ::):-D

Myslim, ze ta B12, ze jsem nekde cetl, ze je ji v mlecnych vyrobcich bud minimalne nebo ze je jenom v mase a ja opravdu mam maso (drubez, ryby), tak jednou za ctvrt roku. Vajicka obcas v nejakej babovce nebo necem takovem, to tam mamka urcite dava. No sam jsem si onehdy udelal knedliky s vajickem, protoze jsem na to dostal chut, ale jinak jsem vejce predtim nemel asi pul roku vyjma tech sladkosti do kterych se bezne pridavaji. Takze radeji tu B12 davam, teda jim jako doplnky vsechny vitaminy - B, C, D (akorat A ne, protoze jim hodne mrkev, barevny papriky, tam ho je hodne).

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru