Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem jsou "operátoři" padlí na hlavu nebo más mají za blbce?

Ahoj, nechápu proč mi volá "operátorka" a nabízí mi tarif za 300, když tolik ani měsičně neprovolám. Tyhle dotazy probíhají tak 3x zarok a já provolám furt stejně. Dokonce i z předchozích hovorů ví, že tolik neprovolám. Dokonce mi i pak po dotazu řekne, že lepší předplacenou kartu stejně nemají. (ikdyž jsem našel lepší - tarif NA!VÝBER má nižší cenu) A to už ani neberu úvahu to, že pravděpodobně mají informace o délce hovorů, tak snad i středoškolák by dal dohromady program/algoritmus, který by našel zákazníky, kterým by mohl nabídno lepší tarif.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Když mě takto zavolají v čase,když třeba na něco čekám,tak s nimi pohovořím,jinak ne.Volání mě přišl… nový
wlk 16.11.2013 11:00
wlk
Dobré je si s nimi pohrávat, odpovádat na otázky dlouho, ptát se jich(na to nejsou zvyklí/é). nový
mnua.al 17.11.2013 21:08
mnua.al
Jsou padlí na hlavu. Již nejméně rok jsem převedl celou firmu (asi 15 telefonů) od Vodafone do O2. O… nový
Rce. 18.11.2013 12:58
Rce.
Oni nemají přehled ani obráceně. Po roce jsem zrušil internet od O2 a následně asi tři měsíce potom… poslední
Zarniwúp 18.11.2013 13:03
Zarniwúp

Jsou padlí na hlavu. Již nejméně rok jsem převedl celou firmu (asi 15 telefonů) od Vodafone do O2. Od té doby mi tak jednou za 14 dní volají z O2, jestli nechci k nim přejít. Původně jsem se jim snažil vysvětlit, že už dávno u nich jsme. Nyní je posílám do prd*ele. Výsledek je tentýž. Zavolají o5.

Oni nemají přehled ani obráceně. Po roce jsem zrušil internet od O2 a následně asi tři měsíce potom posílali sms s nabídkami úpravy - vylepšení smlouvy. V době, kdy už byla smlouva dávno ukončená (doklad mám v ruce). Žádná nabídka nové smlouvy, ale úprava stávající...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru