Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Paradox: volební preference komunistů

Ahoj, zajímá čím to je, ve volbách se zvyšuje % podíl totalitní strany? Jak vypadají hlasy pro komunistickou stranu v absolutních hlasech? Může za to snad snižující se volební účast při stejné voličské základně této strany? A navíc mám pocit, že v absolutních číslech ani neklesá? To snad ti voliči nevymírají? Kdy odhadujete, že tito reliktní voliči vyhynou?

Předmět Autor Datum
Za dlouho, mi este nebylo ani 40 a umrit se snad nechystam, radsi to du zaklepat. :-) Jinak ale fur…
RedMaX 28.10.2013 14:22
RedMaX
jejich intelektuální základna a totalitní smýšlení jsou stejné jako u dssss, získávají i stejné voli…
lední brtník 28.10.2013 14:51
lední brtník
Budou pořád stejně jako pedofilové, chřipka a pohlavně přenosné choroby, smiř se s tím.
karel 28.10.2013 14:53
karel
Jestli jeste mas hlasovaci listky a nevolil jsi KSCM, tak si jejich kandidatku najdi a koukni se na…
merlouska 28.10.2013 14:57
merlouska
To tak vubec neni, ta strana se jako jedinna prezentuje tak, ze zabrani snizovani duchodu, zvysi min…
RedMaX 28.10.2013 15:36
RedMaX
vubec ne nostalgie Každoroční žvanění s. Semelové u hrobu zločince Gottwalda není nostalgií?
Dale Cooper 28.10.2013 15:47
Dale Cooper
ne to je uchylka, ale zabavna, mou oblibenkyni si do ust neber. ;-)
RedMaX 28.10.2013 15:56
RedMaX
Mi nebude někdo říkat, koho si mám nebo nemám brát do úst. Semelová, Grospič a spol. patří na smetiš…
Dale Cooper 28.10.2013 15:57
Dale Cooper
U Grospiče to budou geny. Jeho tatíka jsem měl podepsaného v první občance. Moje máma taky. :-)
Zarniwúp 29.10.2013 12:49
Zarniwúp
Komanče může volit jen nezodpovědnej blb!
cejna 29.10.2013 14:55
cejna
No hlavne ze treba takova socdem se zrovna momentalne chova velice zodpovedne, Necas z ODS, kdyz chy…
RedMaX 29.10.2013 17:03
RedMaX
To je vždy taková, řekl bych obligátní reakce, mě známá hlavně z "hovnovinek" "No, hlavně že ten ne…
Roker 30.10.2013 11:15
Roker
Zemlbába zábavná není.
karel 29.10.2013 15:29
karel
u semelové vůbec nechápu rodiče, kteří chtějí, ať jim taková pi.. učí děcka. zášť gestapačky, iq tyk…
lední brtník 29.10.2013 07:38
lední brtník
nevim, treba je dobra ucitelka, ja ji osobne neznam.
RedMaX 29.10.2013 12:01
RedMaX
zášť gestapačky, iq tykve, fanatismus bobliga z edelstadtu. myslíš že to jde odložit před vstupem d…
lední brtník 30.10.2013 20:17
lední brtník
Není to fér, ale pomoci jsem si nemohl. :-) http://www.youtube.com/watch?v=6uqijBmAuKs
Zarniwúp 30.10.2013 20:24
Zarniwúp
no jo, to je klasika :-) poslední
RedMaX 30.10.2013 20:52
RedMaX
Šestí nejstarší z 24 subjektů: http://vdb.czso.cz/vdbvo/tabparam.jsp?voa=tabulka&cislotab=VOL0123UU&…
Kurt 28.10.2013 15:51
Kurt
Hezka tabulka, ani jsem nevedela, ze i takovy statistiky se vedou :-)
merlouska 28.10.2013 17:43
merlouska
Statistici jsou prostě "jiní". ;-) Ty údaje jsou zpracovány skutečně podrobně: http://vdb.czso.cz/vd…
Kurt 28.10.2013 17:54
Kurt
Koho tak asi může volit za komunistů vážený soudruh kádrový náměstek dobře prosperujícího JZD, nyní…
L-Core 28.10.2013 15:14
L-Core
Ve Vatikane je volili dva traktoristi co tam diecezy obdelavaji pole, ale to uz jsi zjistil sam. :-D
RedMaX 28.10.2013 15:31
RedMaX
:-D:-D:-D
L-Core 28.10.2013 16:01
L-Core
Napíšu to takto, až budou všichni (celý národ) doktoři, umělci, právníci a další slušná společnost,…
M-Pol 28.10.2013 15:36
M-Pol
Já jsem jedním ze dvou skupin úspěšných voličů: První je ANO a druhá KSČM. Ostatní ve volbách prohrá…
IQ37 28.10.2013 15:49
IQ37
V čem spočívá úspěch KSČM? Že budou jejich poslanci čtyři (spíš asi méně) roky u koryta?
Dale Cooper 28.10.2013 15:53
Dale Cooper
V čem spočívá ten úspěch? Myslíš, že dostali malo hlasů? Já za to nemůžu, že to štve 95% návštěvníků…
IQ37 28.10.2013 15:55
IQ37
Mě to neštve, mě je to celkem jedno. Komunisti dnes nejsou strašákem, jsou jen jakýmsi panoptikem k…
Dale Cooper 28.10.2013 15:57
Dale Cooper
Možná to NIC prosadí vláda bez jejich podpory. Třeba bude vláda potřebovat hlasy při hlasování o dův…
IQ37 28.10.2013 16:00
IQ37
Toť otázkou, jestli nějaká vláda bude. Aktuálně se čeká, až se oranžoví dohodnou, kdo je vlastně ved…
Dale Cooper 28.10.2013 16:03
Dale Cooper
A to bude předtím, nebo potom, co prosadí ten fungující stát?
Kurt 28.10.2013 16:07
Kurt
Kolego, co chceš po tomto zparchantělém "národu"? Stačí se podívat jaký názor vede a jaké převládají…
Roker 28.10.2013 16:59
Roker
Taky ses mohl narodit nějaký židovský rodině během druhý světový války v Německu nebo třeba v Africe…
GTS 28.10.2013 18:12
GTS
Takže má být vlastně happy, že jsme taková banda ubožáků s krátkou pamětí, co jsou tolerovat svině m…
Prasak 29.10.2013 00:46
Prasak
Ne, nic takovýho jsem neřek.
GTS 29.10.2013 10:10
GTS
Akorát by neměl obviňovat všechny. Když tu bude půlka debilů mít pořád ty nefungující zastaralý názo…
GTS 29.10.2013 10:23
GTS

Za dlouho, mi este nebylo ani 40 a umrit se snad nechystam, radsi to du zaklepat. :-)

Jinak ale furt doufam, ze drive nez vsichni volici KSCM zemrou, se ten zastaraly politicky system navazujici na feudalni stat zrusi a clovek se zase pohne o kus dopredu.

Jestli jeste mas hlasovaci listky a nevolil jsi KSCM, tak si jejich kandidatku najdi a koukni se na vek tech lidi. Nevim, jak jinde, ale tady ve Stredoceskem kraji uz byl ten vekovy prumer docela nizky. Docela dost tricatniku apod.

Nevymiraji. Proste uz je zacinaji volit i mladi. Duchodci na socik vzpominaji s nostalgii, generace 40+ uz zapomnela, jake to bylo a ti mladsi ani nevi, jake to bylo a pokud jejich rodice/prarodice vypraveji, jake to bylo tenkrat super, vsichni meli praci, jidlo bylo kvalitni a levny, dovca v jugosce prima apod., tak co bychom chteli.

No hlavne ze treba takova socdem se zrovna momentalne chova velice zodpovedne, Necas z ODS, kdyz chytil druhou mizu, tak se taky choval zodpovedne. Snad jedine dobry hospodar Kalousek se zosobnenim zodpovedneho cloveka :-D, skoda ze se tak ale nechova a nadelal nam za ta leta ministrovani poradnej statni dluh.

To je vždy taková, řekl bych obligátní reakce, mě známá hlavně z "hovnovinek"

"No, hlavně že ten nebo tamten to a to..."

Mě nezajímá socdem, ani Topolánek, pro mě je to stejněj ksindl. Myslím, že i Cejna měl na mysli vaši zvrácenou ideologii jako celek. Ten kvazi ideální stav vybudovat zkrátka nejde, to přiznávají i sami bolševici, jde jen neustále budovat a to jedině totalitně, jiné řešení prostě není. Musíte převychovávat a selektovat individualisty, zkrátka ty, kdo se nespokojí s tím, co vy pohodíte atd. atd. Je to na delší debatu, ale zkrátka to vyplívá z principu vaší ideologie. No a nynější KSČM se jí nijak nezříká, to snad mluví dostatečně samo za sebe, pominu-li kované kádry a návaznost na zmrdy - mladé komunisty atd.
Ostatně to mě přivádí na myšlenku, že, podlě mě, jsi to samé jako Vojtacz = troll, co se dobře baví a dělá si tu z lidí (_._)
Prostě odmítám věřit tomu, že člověk s posledními zbytky zdravého rozumu, by mohl obdivovat takovou arogantní svini jako je Semelová (a klanění se praseti jako byl KG, není nic jiného než arogantní výsměch nevinných lidí, kteří v tom režimu zaplatili přinejmenším svobodou, zdravím nebo dokonce životem).
A podle mě, ty žádný idiot nejsi...

Koho tak asi může volit za komunistů vážený soudruh kádrový náměstek dobře prosperujícího JZD, nyní poslední traktorista, rozvážející močku po poli (jeho kvalifikace tomu přesně odpovídá)?

Je to o preferencích jednotlivce. Že může jezdit na Západ a má svobodu, je nezaměstnanému ex-horníkovi naprosto jedno.

Kolego, co chceš po tomto zparchantělém "národu"?
Stačí se podívat jaký názor vede a jaké převládají v celé diskuzi... Volme nyní klidně bývalé SSáky a GESTAPáky, protže přece "tehdy byla taková doba", oni za to nemohou!
Když dnes vidím ten falešný patriotismus a čtu hesla typu "Jsme šikovný a dobrý národ, ale (bla bla bla)..." tak se mi otvírá kudla v kapse. Kdo se trochu kouká kolem, dělá s lidmi a všímá si, tak by podle mého názoru, musel vidět, co jsme v globále za ovarové, vepřové, knedlíkové, přízemní a tupé hlavy (čest výjimkám)...

P.S. Urazil-li jsem někoho, upřímně se omlouvám, ale bohužel, tak to vidím já. Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží a nám asi opravdu nezbyde, než ta totalita - "oplocený kotec, miska na žrádlo, druhá na vodu a když každý den zaštěkám, jak si páníček žádá, budou pravidelně zbytky od oběda, trocha vody a pokud páníčkovi polezu patřičně do análu, tak i poklus kolem kotce jednou za měsíc!" Toto tento národ, dle mého názoru, chce. Já se ale ptám, čím jsem si já zasloužil tento národ?

Taky ses mohl narodit nějaký židovský rodině během druhý světový války v Německu nebo třeba v Africe nebo v Číně. Pořád je ti líto, že ses narodil v Čechách a mluvíš česky? Nikdo ti nebrání abys ukázal svoji chytrost někde jinde a vzdal se českýho občanství.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru