Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Paradox: volební preference komunistů

Kolego, co chceš po tomto zparchantělém "národu"?
Stačí se podívat jaký názor vede a jaké převládají v celé diskuzi... Volme nyní klidně bývalé SSáky a GESTAPáky, protže přece "tehdy byla taková doba", oni za to nemohou!
Když dnes vidím ten falešný patriotismus a čtu hesla typu "Jsme šikovný a dobrý národ, ale (bla bla bla)..." tak se mi otvírá kudla v kapse. Kdo se trochu kouká kolem, dělá s lidmi a všímá si, tak by podle mého názoru, musel vidět, co jsme v globále za ovarové, vepřové, knedlíkové, přízemní a tupé hlavy (čest výjimkám)...

P.S. Urazil-li jsem někoho, upřímně se omlouvám, ale bohužel, tak to vidím já. Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží a nám asi opravdu nezbyde, než ta totalita - "oplocený kotec, miska na žrádlo, druhá na vodu a když každý den zaštěkám, jak si páníček žádá, budou pravidelně zbytky od oběda, trocha vody a pokud páníčkovi polezu patřičně do análu, tak i poklus kolem kotce jednou za měsíc!" Toto tento národ, dle mého názoru, chce. Já se ale ptám, čím jsem si já zasloužil tento národ?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat