Předmět Autor Datum
žádný. TV H@vna nesleduju, natož jejich zpravodajství pro retardy.
touchwood 27.10.2013 20:25
touchwood
V rámci duševní hygieny zprávy TV Sračkomet nesleduju.
mif 27.10.2013 20:32
mif
Mnóóó.... Když se dá kýbl na krev pod televizi....
Rce. 27.10.2013 20:32
Rce.
Televizi celkově sleduju málo a Novu ještě méně, ale nechápu, proč bych si měl na Novu dělat názor p…
IQ37 27.10.2013 20:35
IQ37
Kdysi jsem celkem pravidelně sledoval pořad Víkend. Takový skoro dokument o vše mmožném, imho docela…
Niko Bellic 27.10.2013 20:40
Niko Bellic
Nesleduji. Respektive vidím jen pasivně, jsem-li někde, kde to náhodou běží. Přímo fyzicky nesnáším…
L-Core 27.10.2013 20:44
L-Core
zprávy čt1 kdysi měly informační hodnotu, ale byly smrtelně nudné. s příchodem dvořáka znovákovatěly…
lední brtník 27.10.2013 21:11
lední brtník
Z 90% bezobsažná vata, jednostranný náhled na věc, bulvár. TV Prima jim v tom zdatně sekunduje. Stej…
Prasak 27.10.2013 21:12
Prasak
Názor na to nemám, neb na to nekoukám. Stejně tak nečtu Blesk a podobné tiskoviny.
Dale Cooper 27.10.2013 22:35
Dale Cooper
Nemam TV, takze aktualne nevim jak moc srackojdni to je, ale uz pred lety mi jejich zpravodajstvi pr…
RedMaX 27.10.2013 22:47
RedMaX
V jednom z videí od Gameballcz byl takový dobrý postřech, když se dělal nábor na moderátory zpravoda…
Wolve 27.10.2013 23:15
Wolve
jedna znama rika, ze se chce v TV divat na hezky lidi, tech osklivejch vidi v realu kazdej den dost.…
RedMaX 28.10.2013 00:12
RedMaX
Vidíš, já mám zas rád odborníky. Od počasí se mi líbí Alča zpoza rybníka (žádná kráska, ale sportovn…
mif 28.10.2013 00:22
mif
Jo v pohode, nekomu se libi novacka barbina a jinemu udelana sportovkyne, kazdej ma svy, ale vedej o…
RedMaX 28.10.2013 00:24
RedMaX
To je smutná pravda :-).
mif 28.10.2013 00:33
mif
Když chci znát počasí, dívám se na radary CHMI (aproximuju si, kdy na nás doletí to pršení) a Aladin…
L-Core 28.10.2013 05:41
L-Core
Alča je především plachtařka. Kromě toho táta pilot, manžel pilot, to už je samo o sobě záruka intel…
jirka44 28.10.2013 18:49
jirka44
Na TV moc casto nekoukam, novacke zpravodajstvi chytnu tak jednou za mesic, dva. Vetsinou sleduju ma…
merlouska 27.10.2013 23:27
merlouska
celkem odrazi intelekt prumerne a podprumerne casti naroda tohle naprosto nesnasim My (pseudo)inte…
RedMaX 28.10.2013 00:22
RedMaX
CT, MfD, Lidovky apod. jsou aspon trochu strizlivejsi. Nerikam, ze jde o nejaka superkvalitni media,…
merlouska 28.10.2013 00:39
merlouska
Jenomze tva MfD je uplne stejne nenarocna zabava jako ten Blesk. To mas na podobny urovni ako kdyby…
RedMaX 28.10.2013 04:59
RedMaX
Tak určitý drobný, nezanedbatelný rozdíl mezi Bleskem a třeba Hospodářskými Novinami bude.
Zarniwúp 28.10.2013 07:01
Zarniwúp
Asi ti porad unika, ze mezi "nejde o nejake superkvalitni medium" a "je to zumpa" je porad dost siro…
merlouska 28.10.2013 14:44
merlouska
Ne, ja to s tim intelektualnim pochopil, ze to je nadsazka. Neshodnem se v jiny veci, ja si totiz na…
RedMaX 28.10.2013 15:19
RedMaX
Vzdyt DNES, Pravo a dalsi maji v tech svych novinach uplne stejny hlody, akorat o trochu min vybarve…
touchwood 28.10.2013 16:54
touchwood
Ctu respekt
JR_Ewing 29.10.2013 10:58
JR_Ewing
nedá se sledovat ani čt1, furt tam meloou o volbách, 75% jsou reprízy, rádoby průzkumy, furt tyy sam…
mnua.al 28.10.2013 14:04
mnua.al
Nikdo tě nenutí sledovat ČT a poslouchat třeba ČRo...
Dale Cooper 28.10.2013 14:16
Dale Cooper
Pro máš právo volby kanálu. Třeba Šlágr TV.
L-Core 28.10.2013 15:09
L-Core
Pozor, ale tam je rozdil v tom, ze zatimco Slagr TV je vyborna televize, kterou si rad jednou za cas…
RedMaX 28.10.2013 15:28
RedMaX
Z našich peněz se financuje nejen TV. Taky s tím třeba nesouhlasím, ale mám v zásadě čtyři možnosti:…
Dale Cooper 28.10.2013 15:50
Dale Cooper
to je a1), jeste muzes a2) remcat a platit ;-)
RedMaX 28.10.2013 15:53
RedMaX
ale zrovna CT by sla prodat myslim za slusny penize a z vytezku by se mohla umazat cast statniho dlu…
Prasak 28.10.2013 23:55
Prasak
Nevím, co proti zprávám na Nově máte. Jsou zajímavé a informují i o tom, o čem další stanice mlčí.
Ficka 28.10.2013 22:33
Ficka
Sakra, když chci odpovědět, tak mi to píše furt "Nemůžete přidat příspěvek, protože nejste zaregistr…
Ficka 28.10.2013 22:35
Ficka
http://www.youtube.com/watch?v=6657AM_f0iY
Wolve 28.10.2013 23:05
Wolve
Ficka uz sa opakujes, ved toto si tu uz riesil pred par tyzdnami nie? Proste ta to len odhlasilo, da…
fleg 29.10.2013 11:03
fleg
A byl by problem ten text upravit na "Nemuzete pridat prispevek, protoze nejste zaregistrovan/prihla…
merlouska 29.10.2013 12:09
merlouska
informují i o tom, o čem další stanice mlčí. nestojím o prasečí bulvár, nezajímá mě. nic jiného nav…
lední brtník 28.10.2013 23:20
lední brtník
No, zaznamenal jsem jednu zprávu, o které ČT mlčela a Nova o ní vysílala, která rozhodně není bulvár…
JR_Ewing 29.10.2013 11:01
JR_Ewing
Tak to bych CT zrovna nezazlival, teto skupine obcanu, ktera za valky hajlovala a za komunistu houfn…
RedMaX 29.10.2013 12:06
RedMaX
teto skupine obcanu, ktera za valky hajlovala a za komunistu houfne podepisovala antichartu O kom k…
merlouska 29.10.2013 12:11
merlouska
To bude o komediantech obecně. A v principu bych s ním i souhlasil, propagace i anti (přeneseně je t…
Zarniwúp 29.10.2013 12:46
Zarniwúp
jj, presne tak, kdyby to nebylo pred volbama, tak se to da vzit, protoze proste zpravodajstvi ma inf…
RedMaX 29.10.2013 12:56
RedMaX
Ber na vědomí, že ČT je státní televize a pokud jím něco zakážou vysílat tak s tím nic nemůžou dělat…
Wolve 29.10.2013 12:28
Wolve
pokud jím něco zakážou vysílat Jakým právem? Pokud to neodporuje zákonu, nemá kdokoli cokoli zakazo…
JR_Ewing 29.10.2013 13:16
JR_Ewing
Současná veřejnoprávní ČT je cenzurovaná možná ještě víc než ta komunistická. A lepší to asi v dohle…
cejna 29.10.2013 14:49
cejna
pokud jím něco zakážou vysílat A kdo to zakáže? Jedině zákon, jednotliví papaláši do toho nemaj co…
Prasak 29.10.2013 20:13
Prasak
w: to si pleteš s komunismem, ruskem, čínou, venezuelou a podobným hnojem.
lední brtník 29.10.2013 20:46
lední brtník
No, já zase věřím tomu, že i v tomhle bordelu existují síly, které dokážou mééédiím zavřít huby. I k…
IQ37 30.10.2013 01:11
IQ37
existují síly tam dosad penize proc asi maji TV reklamu firmy jako Lesy CR
RedMaX 30.10.2013 05:29
RedMaX
Tak na Novu jsem nečuměl hodně dlouho, tak nevím jak to zpravodajství vypadá. Nečumím na ně kvůli re…
manas 30.10.2013 09:45
manas
To je hrůza, takový pěkný reklamy a oni to přerušujou filmem. poslední
Prasak 30.10.2013 20:00
Prasak

Televizi celkově sleduju málo a Novu ještě méně, ale nechápu, proč bych si měl na Novu dělat názor podle nějakého smontovaného pamfletu. Jsou to totiž stejné sračky, jakými krmí "lidi" Nova. Pokud máš něco reálného, co chceš kritizovat, tak sem dej odkaz na skutečné vysílání (stejně mě to nezajímá).

Kdysi jsem celkem pravidelně sledoval pořad Víkend. Takový skoro dokument o vše mmožném, imho docela na úrovni. Potom už jsem sledoval TV čím dál míň a dneska občas čučím jen na události ČT. Nevím teda, co Nova vysílá teď, ale podle těchto videí i originálních reportáží asi hodně klesla. Naštěstí si na to vydělává sama a nikdo nás nenutí je sledovat, takže můj postoj je: nech brouka žít.

zprávy čt1 kdysi měly informační hodnotu, ale byly smrtelně nudné. s příchodem dvořáka znovákovatěly - vysílají o hovadinách. je to přitom poslední zpravodajství, na které se dá ještě dívat.

samotná nova už nemá se zpravodajstvím skoro nic společného - události jsou filtrované podle zábavnosti (donedávna i podle počtu mrtvol a krve), mnoho důležitějších zpráv se ve vysílání kvůli malé zábavnosti neobjeví.
v hlavním zpravodajství jsou denně vysílané pitomosti místního významu, ze kterých nováci dojemnou hudbou vyrábí háelpéčko. nedávné povinně rozchechtané konce zpráv jsou dnes nahrazeny upoutávkami na nováckou seriálovou stoupu.
a už tam ty svině ani nedávají zvířátko nakonec.

jejich moderátoři včetně borhyovky mě nijak netrápí. vidím to leda u souseda nebo přepínám, když čt1 vysílá kulturu, sport a podobné hovadiny.

Nemam TV, takze aktualne nevim jak moc srackojdni to je, ale uz pred lety mi jejich zpravodajstvi prislo profesionalnejsi nez co predvadela CT, ta mi lezla vzdycky krkem mnohem vic, jeji nafoukany moderatori a redakturci co si hrajou na BBC, ktere ve skutecnosti nesahaji ani po kotniky, ne ze by snad NOVA tech kotniku dosahovala.

jedna znama rika, ze se chce v TV divat na hezky lidi, tech osklivejch vidi v realu kazdej den dost. :-D

chapu to, treba ona meteorologie, me je uplne jedno jestli mi to precte barbie nebo meteorolog, ale pokud mi neustale hlasej, ze bude slunicko a venku chcije jak z konve, tak ta barbie aspon vypada hezky, ten meteorolog me akorat nasere. ]:)

ja se tech moderatoru z NOVA nijak nezastavam, ale oni neplacaji o nic vic nez moderatori na CT, pricemz pokud tvrdis, ze ti z NOVA jsou aspon hezci, tak jednoznacne + pro ne, ty namyslenci z CT mi pijou krev, ikdyz je ztisenej zvuk. ]:)

Na TV moc casto nekoukam, novacke zpravodajstvi chytnu tak jednou za mesic, dva. Vetsinou sleduju maximalne jednim okem, protoze pulce nerozumim (nemaji skryte titulky), ale i to malo mi staci k tomu, abych kroutila hlavou.

Proste bulvarni brak. Stejne jako Blesk.
Taky je Blesk nejctenejsimi novinami a Nova nejsledovanejsi TV stanici.

Imho to celkem odrazi intelekt prumerne a podprumerne casti naroda. A kdyz to tak vezmete, prumer a podprumer tvori vetsinu, tak proc by to pro ne nedelali. Dokud budou vetsinu naroda zajimat rozpitvane tragedie, nejnovejsi drby o Dzambulce a smutne pribehy zviratek ci postizenych, tak to Nova bude vysilat a Blesk psat.

My (pseudo)intelektualove muzeme sledovat a cist cokoli jinyho. Takze kde je problem? :)

celkem odrazi intelekt prumerne a podprumerne casti naroda

tohle naprosto nesnasim

My (pseudo)intelektualove muzeme sledovat a cist cokoli jinyho

Jo a co jinyho?

Znas nejaky nebleskojdni noviny? Vzdyt DNES, Pravo a dalsi maji v tech svych novinach uplne stejny hlody, akorat o trochu min vybarveny a mozna prekryjou prsa na obrazku cernou paskou, ale jinak se to vubec nelisi. TV uplne to same, me uplne staci, kdyz navstivim rodice a maji zrovna pustenou TV v dobe kdy jde zpravodajstvi na CT.

Pry jedinne noviny u nas, ktere se zabyvaji i clankama o obcanskych aktivitach jsou Halo noviny, nevim, ja to kdysi parkrat cetl a neslo to, placali sice jinak nez v Pravu a DNES, ale placani to bylo taky.

Tim si nechci stezovat na kvalitu ceskych medii, me je to naprosto volny, ale idiot co si mysli, ze je nejakej intelektual, protoze cte Lidovky me maximalne pobavi, vzdyt je to ta sama zumpa jako ten Blesk.

CT, MfD, Lidovky apod. jsou aspon trochu strizlivejsi. Nerikam, ze jde o nejaka superkvalitni media, ale aspon nezacinaji zpravodajstvi podrobnou reportazi o tom, co dnes delala Dzambulka, jaka celebrita se zase rozvadi, kterou manzel bije, ktera byla pristizena pri chlastu apod. A to je ten zasadni rozdil mezi Bleskem/Novou a CT/Mfd/LN/HN/...

Ja nijak zvlast narocna nejsem (ti intelektualove byli nadsazka, pokud ti to nedoslo), takze kdyz uz si chci nejake noviny precist a jedu se Student Agency, tak sahnu po MfD (za nakup uz mi zadne noviny nestoji, ctu si zpravy na netu, maximalne si obcas koupim Reflex, kdyz me zaujme obalka). Kdyz se chci podivat na zpravy v TV, tak se kouknu na CT. Staci mi to, vic nepotrebuju. Blesk (ten obzvlast) a Novu proste povazuju za neco naprosto pod uroven a nezajimaji me, tak je nectu a nekoukam na to.

A nechapu, co se ti nelibi na te vete, co jsi ocitoval jako prvni. Dyt to tak je. Ti lidi chteji nenarocnou zabavu, tak ji maji.

Jenomze tva MfD je uplne stejne nenarocna zabava jako ten Blesk. To mas na podobny urovni ako kdyby te bavilo pleteni a ja bych se ti smal, ze jses hloupa, ze ve volnem case pletes, protoze ja ve volnem case jezdim na kole. Chapes, ze to je nesmysl. Stejne tak nekoho bavi si precist Blesk a nekoho bavi si precist MfD, asi se neshodnem v tom, ze ja tvrdim, ze ani jedno z toho neni lepsi, nectu ani jedno, ale ten Blesk mi prijde sympatictejsi, ze si na nic nehraje, zatimco MfD si hraje na intelektualno, ale ve skutecnosti je to uplne stejna zumpa jako ten Blesk.

Nevim teda co odrazi intelekt prumerne a podprumerne casti naroda, ale MfD urcite neodrazi intelekt nadprumerne casti naroda. Chci tim rict, ze ty mas v tom Student Agency na vyber jenom zumpu nebo si nevzit zadne noviny, ale vzit si intelektualni noviny vubec nemuzes, protoze zadne na vyber nejsou. A jak rikam, nemam vubec problem, ze na vyber nejsou, jenom mi prijde smesny, kdyz ctenar zumpy MfD se diva skrz prsty na ctenare zumpy Blesku. :-D

Asi ti porad unika, ze mezi "nejde o nejake superkvalitni medium" a "je to zumpa" je porad dost siroky rozpeti.

I noviny jako MfD, LN, HN se prizpusobujou tomu, na co lidi slysi, to nepopiram. Ale porad jsou na hony vzdaleny od hromady exkrementu jako je Blesk. Je mi jedno, jestli si hrajou nebo nehrajou na "intelektualni" noviny (co jsi btw nepochopil na tom, jak jsem psala, ze to slovo bylo pouzite v nadsazce?).

A jestli je MfD, LN nebo CT nenarocna zabava, tak Nova a Blesk jsou extremne nenarocna zabava. Kdyz uz si obcas MfD prectu, tak aspon nemam pocit, ze mi mozkove bunky houfne pachaji ritualni sebevrazdu.

Vzdyt DNES, Pravo a dalsi maji v tech svych novinach uplne stejny hlody, akorat o trochu min vybarveny a mozna prekryjou prsa na obrazku cernou paskou, ale jinak se to vubec nelisi.

Tak tady jsi naprosto mimo. Zkus si ty noviny někdy koupit. Např. do Práva píše pravidelně Bělohradský, a to není článek na osminu stránky, ale poctivá analýza na celou stranu. Ale možná Bělohradského neuznáváš, protože ho komunisti vyštvali do Terstu.. Každý den jsou ke čtení zajímavé sloupky a polemiky, stačí jen nalistovat. Podobně je na tom MfD, HN..

nedá se sledovat ani čt1, furt tam meloou o volbách, 75% jsou reprízy, rádoby průzkumy, furt tyy samý témata okolo voleb, jako kdyby si mysleli, že přijdou na něco nového. trapné ankety myslíte že se situace po volbaách změní? Jste spokojeni s výsledky voleb? Tohle sledovat by nevydrželi ani v psychiatrické léčebně.

Pozor, ale tam je rozdil v tom, ze zatimco Slagr TV je vyborna televize, kterou si rad jednou za cas poslechnu (na 10 minut, pak bych z tho asi zacal magorit :-D), ktera je placena ze soukromych zdroju, odpad jmenem CT je verejnopravni televize, na jejimz financovani se bohuzel podilime vsichni i ja ktery koncesionar nejsem, nebot vlastni TV doma nemam, akorat platim z dani o neco mene nez koncesionari.

Mimochodem, v programu SSO jsem nenasel ani zminku, ale zrovna CT by sla prodat myslim za slusny penize a z vytezku by se mohla umazat cast statniho dluhu.

Tak to bych CT zrovna nezazlival, teto skupine obcanu, ktera za valky hajlovala a za komunistu houfne podepisovala antichartu, pred volbama zasadne prostor ve vysilani nedavat a nenechat je volby ovlivnovat - myslim ve verejnopravni TV, v soukrome TV si samozrejme muzou prostor zaplatit nebo ta je muze vysilat jak se ji zlibi, tam je to OK.

jj, presne tak, kdyby to nebylo pred volbama, tak se to da vzit, protoze proste zpravodajstvi ma informovat ovsem, ale pred volbama by minimalne museli stejny prostor dat nejake skupine, ktera ty udajne totalitni strany podporuje a akorat by se do toho zamotali, nakonec to neni nejaka super dulezita zprava, takze v ramci zpravodajstvi by se dalo klidne tu zpravu, ze se nejaky takovy koncert konal odvysilat az po volbach, ale koho to zajima.

pokud jím něco zakážou vysílat

Jakým právem? Pokud to neodporuje zákonu, nemá kdokoli cokoli zakazovat. Co je to za logiku?

Naopak, ve veřejnoprávní televizi bych očekával vyvážené informace, protože není závislá na soukromých penězích. Politici tu nejsou od toho, aby si na náš úkor vládli (nakazování televizi), ale aby pro nás sloužili.

Tak na Novu jsem nečuměl hodně dlouho, tak nevím jak to zpravodajství vypadá. Nečumím na ně kvůli reklamám, jednou za rok dají nějakej pěknej film a snad každejch 20 min do toho nacpou reklamy. Do seriálu nacpou dva bloky reklam a dokonce narvou reklamu i do pořadu který má okolo 20 min. Chápu že má televize z reklam prachy ale žádná jiná TV to až tak nepřehání jako Nova.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru