Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Váš názor na zprodajství TV Nova

Jenomze tva MfD je uplne stejne nenarocna zabava jako ten Blesk. To mas na podobny urovni ako kdyby te bavilo pleteni a ja bych se ti smal, ze jses hloupa, ze ve volnem case pletes, protoze ja ve volnem case jezdim na kole. Chapes, ze to je nesmysl. Stejne tak nekoho bavi si precist Blesk a nekoho bavi si precist MfD, asi se neshodnem v tom, ze ja tvrdim, ze ani jedno z toho neni lepsi, nectu ani jedno, ale ten Blesk mi prijde sympatictejsi, ze si na nic nehraje, zatimco MfD si hraje na intelektualno, ale ve skutecnosti je to uplne stejna zumpa jako ten Blesk.

Nevim teda co odrazi intelekt prumerne a podprumerne casti naroda, ale MfD urcite neodrazi intelekt nadprumerne casti naroda. Chci tim rict, ze ty mas v tom Student Agency na vyber jenom zumpu nebo si nevzit zadne noviny, ale vzit si intelektualni noviny vubec nemuzes, protoze zadne na vyber nejsou. A jak rikam, nemam vubec problem, ze na vyber nejsou, jenom mi prijde smesny, kdyz ctenar zumpy MfD se diva skrz prsty na ctenare zumpy Blesku. :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat