Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Seriály k večernímu pokoukání

Hola hej, právě jsem dokoukal That 70s Show a hledám něco, co mě zabaví před spaním.
Na poradně by to nebylo kam zařadit, tak o tom radši podebatujeme :-)
Takže, hledám něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet a aby to nebylo moc napínavý, či aby každej díl končil tak, že člověk musí vidět další.
Zkuste mi poradit něco takového, jako se mi líbí, udělám tu seznam a co jste kdo neviděli, určitě doporučuju zkusit !

That 70s show: Perfektní, jak říkám, teď jsem se dodíval. Trumflo to i RD a za toho bych se rval, až by lítaly zuby.
Red Dwarf: Netřeba komentáře :-)
Přátelé: Kravinka na večer, každopádně mě moc nedostala.
Futurama: Ta mi teď už taky skončila.
Raising Hope: Perfektní seriál s nenásilným humorem.
My name's Earl: Asi každý zná, každopádně jsem se na to díval, ještě tu o tom někdo věděl a kdybych na Primě seděl já, vybral bych něco lepšího na překlad a vysílání.
Community: Ha, Gaaaay :-) Taky jeden z novějších seriálů, který potěšej.
IT Crowd: To asi v okolí poradny nemusím představovat :-)
Malviviendo: Neskutečná Španělská kravina která se musí alespoň jednou vidět :-) .
Californication: Srdcovka s Duchovnym. Dal bych sem i X-Files ale to by tu nesměla chybět ani Star Gate a samozřejmě Lost, ale to už není na usínání :-)
Black Books: Kdo neviděl Black Books alespoň 2x pro mě není člověk.

Měl bych toho víc, ale toto je ten ultimátní výběr.
Doporučuju, kdo co neviděl, shlédnout a kdyby jste mi mohli poradit, na co se teď kouknout, byli by jste zlatí.
That 70s show byla perfektní, tu budu oplakávat ještě hodně dlouho.
Díky za všechny příspěvky :-)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
[54-serial-1-jpg][55-serial-2-jpg]
IQ37 11.09.2013 12:24
IQ37
Ty taky koukas na vsechno. :-D Nektery veci jsou ale hrozny, Anger Management prvnich 10 dilu OK, a…
RedMaX 11.09.2013 13:26
RedMaX
Netvrdím že všechno jsou perly. Konkrétně ten zmíněný "Primeval New World" je škvár. Perfektní byla…
IQ37 11.09.2013 16:10
IQ37
Me se Primeval New World libil, byli ty dinosauri takovy amatersky, asi vadilo tohle hodne lidem, al…
RedMaX 11.09.2013 16:26
RedMaX
Nešlo o dinosaury, ale o zprasený scénář a mizerné herce.
IQ37 12.09.2013 12:25
IQ37
Me to prislo v pohode, scenar se moc nerozjel, kdyz jsme se poradne nedovedeli, jak to bylo s tim, c…
RedMaX 12.09.2013 12:33
RedMaX
Tak jsem dneska dokoukal poslední díl této série. Musím poopravit svůj názor. Poslední tři díly byly… nový
IQ37 13.09.2013 21:06
IQ37
Star Trek se nelíbí? nový
Ficka 12.09.2013 14:23
Ficka
Mě nikdy ST neoslovil. Mnohem raději jsem měl Space 1999 (ze 70. let, šlo to v polské TV). Tehdy to… nový
L-Core 12.09.2013 15:50
L-Core
House, MD. nový
12.09.2013 20:20
Ked lahke, nenarocne a bez hlbokej myslienky tak za mna jednoznacne Zenaty se zavazky. nový
hzverbik 13.09.2013 12:22
hzverbik
Dočučel jsem Doctora Who (začali to dávat i u nás na dvojce pod názvem "Pán času") a už se těším na… nový
mif 13.09.2013 21:15
mif
Jedině Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z počátků. To má sílu.:-D A je to z reálného života v ČR,… nový
Alfons 14.09.2013 17:11
Alfons
Myslim, ze k Ordinaci psal jeden znamej scenar k nekolika dilum a nektery pasaze musel prepisovat, h… nový
RedMaX 14.09.2013 17:27
RedMaX
Jednodušší lidé dovedou vypěstovat brambory a chovat dobytek pro složitější lidi. Složitější lidé be… nový
Alfons 14.09.2013 18:24
Alfons
A jednodušší jim tu žárovku nevymění a brambory nevypěstují, protože pořád čumí na ty přiblblé seriá… nový
karel 14.09.2013 18:28
karel
A ono existuje nějaký nepřiblbý seriál? nový
Alfons 14.09.2013 18:37
Alfons
Ale jo. Ty neznáš. :-) nový
Zarniwúp 14.09.2013 19:01
Zarniwúp
Jak rozeznám blbý a neblbý seriál? Můžu to jako blb vůbec rozeznat? Složitější lidé jsou obdařeni vy… nový
Alfons 15.09.2013 09:36
Alfons
Simpsonovi Ženatý se závazky South park (tohle je podle mě jeden z nej dílů http://www.shlednout.cz/… nový
cejna 15.09.2013 14:35
cejna
...k té ,,Ordinaci"...nevím už kde ani kdo,ale tam říkali asi toto...ty vole no to je síla,ten kdo t… nový
babal 15.09.2013 16:30
babal
Kdo by nahodou jeste nevedel, tak zacala ctvrta sezona serialu Haven, channina uz dokonce udelala ti… poslední
RedMaX 15.09.2013 23:02
RedMaX

Ty taky koukas na vsechno. :-D

Nektery veci jsou ale hrozny, Anger Management prvnich 10 dilu OK, ale pak se to zacalo opakovat a vtipny scenky se jen recyklovaly, tak jsem koukat prestal. Crossing Lines jsem zabalil hned po pilotu.

Kdyz bych mel vyzdvihnout z toho co jsi sem pastnul, tak libilo se mi:
Continuum
Person of Interest
Primeval New World (po 1.rade zruseno)
Revenge
The Killing
Touch

Netvrdím že všechno jsou perly. Konkrétně ten zmíněný "Primeval New World" je škvár. Perfektní byla původní - britská verze - jmenovalo se to jen "Primeval". Anger management koukám doposud (má to mít 90 dílů) a ten humor se mi líbí. Jinak ten tvůj výběr je "to lepší" v té plejádě (ale je jich tam povícero). Ono taky záleží na vkusu a momentální náladě.

Dočučel jsem Doctora Who (začali to dávat i u nás na dvojce pod názvem "Pán času") a už se těším na /jestli nějaká bude/ další sérii. Časovka oddechovka s docela tvrdým anglickým humorem. Jinak z těch hemerických můžu House a Mentalistu, z Kanady pak detektiva Murdocha. A nesnáším cokoliv animovaného, pokud to není od Parka :-).

Myslim, ze k Ordinaci psal jeden znamej scenar k nekolika dilum a nektery pasaze musel prepisovat, hlavnimu scenaristovi kterej na to dohlizi, se nelibilo pouzivani slozenejch rozvinutejch vet, prej by to ty jednodusi lidi co na to koukaj nepobrali. ;-)

Jednodušší lidé dovedou vypěstovat brambory a chovat dobytek pro složitější lidi. Složitější lidé bez jednodušších lidí jednoduše pojdou hladem a také tmou, protože si neumí vyměnit žárovku. Tato věta je natolik složita, že to vypadá že složitější lidé pojdou hladem, protože si neumí vyměnit žarovku.:?:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru