Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Seriály k večernímu pokoukání

Hola hej, právě jsem dokoukal That 70s Show a hledám něco, co mě zabaví před spaním.
Na poradně by to nebylo kam zařadit, tak o tom radši podebatujeme :-)
Takže, hledám něco, u čeho se nemusí moc přemýšlet a aby to nebylo moc napínavý, či aby každej díl končil tak, že člověk musí vidět další.
Zkuste mi poradit něco takového, jako se mi líbí, udělám tu seznam a co jste kdo neviděli, určitě doporučuju zkusit !

That 70s show: Perfektní, jak říkám, teď jsem se dodíval. Trumflo to i RD a za toho bych se rval, až by lítaly zuby.
Red Dwarf: Netřeba komentáře :-)
Přátelé: Kravinka na večer, každopádně mě moc nedostala.
Futurama: Ta mi teď už taky skončila.
Raising Hope: Perfektní seriál s nenásilným humorem.
My name's Earl: Asi každý zná, každopádně jsem se na to díval, ještě tu o tom někdo věděl a kdybych na Primě seděl já, vybral bych něco lepšího na překlad a vysílání.
Community: Ha, Gaaaay :-) Taky jeden z novějších seriálů, který potěšej.
IT Crowd: To asi v okolí poradny nemusím představovat :-)
Malviviendo: Neskutečná Španělská kravina která se musí alespoň jednou vidět :-) .
Californication: Srdcovka s Duchovnym. Dal bych sem i X-Files ale to by tu nesměla chybět ani Star Gate a samozřejmě Lost, ale to už není na usínání :-)
Black Books: Kdo neviděl Black Books alespoň 2x pro mě není člověk.

Měl bych toho víc, ale toto je ten ultimátní výběr.
Doporučuju, kdo co neviděl, shlédnout a kdyby jste mi mohli poradit, na co se teď kouknout, byli by jste zlatí.
That 70s show byla perfektní, tu budu oplakávat ještě hodně dlouho.
Díky za všechny příspěvky :-)

Předmět Autor Datum
Ak mas netradicne spracovanie netradicnej temy ala America tak Lost resort, ak mas rad scifi tak Nav…
fleg 11.09.2013 07:28
fleg
Zajimavejch serialu je spousta, otazka taky je co komu zrovna sedne do noty. The Wire - nejlepsi se…
RedMaX 11.09.2013 10:47
RedMaX
[54-serial-1-jpg][55-serial-2-jpg]
IQ37 11.09.2013 12:24
IQ37
Ty taky koukas na vsechno. :-D Nektery veci jsou ale hrozny, Anger Management prvnich 10 dilu OK, a…
RedMaX 11.09.2013 13:26
RedMaX
Netvrdím že všechno jsou perly. Konkrétně ten zmíněný "Primeval New World" je škvár. Perfektní byla…
IQ37 11.09.2013 16:10
IQ37
Me se Primeval New World libil, byli ty dinosauri takovy amatersky, asi vadilo tohle hodne lidem, al…
RedMaX 11.09.2013 16:26
RedMaX
Nešlo o dinosaury, ale o zprasený scénář a mizerné herce.
IQ37 12.09.2013 12:25
IQ37
Me to prislo v pohode, scenar se moc nerozjel, kdyz jsme se poradne nedovedeli, jak to bylo s tim, c…
RedMaX 12.09.2013 12:33
RedMaX
Tak jsem dneska dokoukal poslední díl této série. Musím poopravit svůj názor. Poslední tři díly byly…
IQ37 13.09.2013 21:06
IQ37
Ja toho moc nesleduju, videla jsem par serii dr. House, TBBT, IT Crowd, Black Books (ale jen jednou…
merlouska 11.09.2013 13:38
merlouska
Switched at Birth koukam taky, ale bud by ten serial meli nejak posunout, treba na politickej vzhled…
RedMaX 11.09.2013 15:49
RedMaX
Jinak stejny lidi, kteri produkovali Switched at Birth delali i Make It or Break It. To je jeden z m…
RedMaX 12.09.2013 10:02
RedMaX
Haló, haló! Jistě, pane ministře/premiére Esmeralda. Jsem zvědav na The 100, http://www.edna.cz/the…
L-Core 11.09.2013 15:06
L-Core
The 100 může být dobré (podle tématu), ale jestli to bude něco a lá Revolution, tak sbohem a šáteček…
IQ37 11.09.2013 16:43
IQ37
Presne, Revolution - 2 dily a konec, dal to neslo.
RedMaX 11.09.2013 21:29
RedMaX
Perníkový táta (Breaking bad) :puff: Hra o trůny (game of thrones)
qwerty14 11.09.2013 16:37
qwerty14
Naprosto nezapomenutelné perly, ovšem nic si nezadají s dnešní českou debilní tvorbou na všech TV. N…
M-Pol 11.09.2013 17:05
M-Pol
To prvni neznam, Zena za pultem je vycpela, dneska leda ukrajinka u pasu v hypermarketu. Okres na se…
RedMaX 11.09.2013 21:32
RedMaX
Tak se mi to tu z "něčeho, u čeho se nemusí moc přemýšlet a ať to není napínavý" urodily dost napína…
Rainy 11.09.2013 17:36
Rainy
JO ! Ještě - How Not To Live Your Life - to je jeden z mých nejoblíbenějších :-)
Rainy 11.09.2013 18:23
Rainy
Z tvorby TV Nova: Hospoda, Okresní přebor.
L-Core 11.09.2013 18:58
L-Core
To uz radeji ty co navrhuje M-Pol.
RedMaX 11.09.2013 21:30
RedMaX
Tobě se nelíbil Okresní přebor? Jako oddechovka, bez potřeby nějakého hlubokého přemýšlení, podle mě…
L-Core 12.09.2013 13:32
L-Core
Sice jsem viděl asi jen jeden díl, ale obsazení je vcelku dobrý, Vetchýho mám rád.
Prasak 12.09.2013 13:48
Prasak
Ja na cesky uz vubec nekoukam, nejak mi ty cesky NEherci nesedej. Toho Okresniho preboru jsem videl…
RedMaX 12.09.2013 13:51
RedMaX
Je možný že jste vynechali MASH?
Tomix 12.09.2013 00:43
Tomix
Ještě bych vzpomenul seriál Vikingové. Mám dokoukanou první sérii a prozatím nadšení. Pravda, někter…
Jack 12.09.2013 08:43
Jack
Taky jsem na to koukal, namet je fakt dobrej, provedeni je uz horsi, takovej serial by zaslouzil o d…
RedMaX 12.09.2013 09:50
RedMaX
Star Trek se nelíbí?
Ficka 12.09.2013 14:23
Ficka
Mě nikdy ST neoslovil. Mnohem raději jsem měl Space 1999 (ze 70. let, šlo to v polské TV). Tehdy to…
L-Core 12.09.2013 15:50
L-Core
House, MD.
12.09.2013 20:20
Ked lahke, nenarocne a bez hlbokej myslienky tak za mna jednoznacne Zenaty se zavazky.
hzverbik 13.09.2013 12:22
hzverbik
Dočučel jsem Doctora Who (začali to dávat i u nás na dvojce pod názvem "Pán času") a už se těším na…
mif 13.09.2013 21:15
mif
Jedině Ordinace v růžové zahradě a Doktoři z počátků. To má sílu.:-D A je to z reálného života v ČR,…
Alfons 14.09.2013 17:11
Alfons
Myslim, ze k Ordinaci psal jeden znamej scenar k nekolika dilum a nektery pasaze musel prepisovat, h…
RedMaX 14.09.2013 17:27
RedMaX
Jednodušší lidé dovedou vypěstovat brambory a chovat dobytek pro složitější lidi. Složitější lidé be…
Alfons 14.09.2013 18:24
Alfons
A jednodušší jim tu žárovku nevymění a brambory nevypěstují, protože pořád čumí na ty přiblblé seriá…
karel 14.09.2013 18:28
karel
A ono existuje nějaký nepřiblbý seriál?
Alfons 14.09.2013 18:37
Alfons
Ale jo. Ty neznáš. :-)
Zarniwúp 14.09.2013 19:01
Zarniwúp
Jak rozeznám blbý a neblbý seriál? Můžu to jako blb vůbec rozeznat? Složitější lidé jsou obdařeni vy…
Alfons 15.09.2013 09:36
Alfons
Simpsonovi Ženatý se závazky South park (tohle je podle mě jeden z nej dílů http://www.shlednout.cz/…
cejna 15.09.2013 14:35
cejna
...k té ,,Ordinaci"...nevím už kde ani kdo,ale tam říkali asi toto...ty vole no to je síla,ten kdo t…
babal 15.09.2013 16:30
babal
Kdo by nahodou jeste nevedel, tak zacala ctvrta sezona serialu Haven, channina uz dokonce udelala ti… poslední
RedMaX 15.09.2013 23:02
RedMaX

Zajimavejch serialu je spousta, otazka taky je co komu zrovna sedne do noty.

The Wire - nejlepsi serial vsech dob, ktery uz asi nikdo nikdy neprekona.

Jinak jiste IT Crowd a Black Books jsem oboji videl minimalne 5x a stale se u toho smeju. :-)

Ja jsem serialovej fanda, takze toho sleduju hodne, teda momentalne co si vzpomenu, co zrovna bezi:

Rizzoli & Isles
Low Winter Sun US
The Bridge US
The Newsroom
Under the Dome
Suits

Jinak za 14 dni zacina Homeland 2.0 (3 serie), jestli jsi nevidel prvni dve, tak urcite to dozen.

Ty taky koukas na vsechno. :-D

Nektery veci jsou ale hrozny, Anger Management prvnich 10 dilu OK, ale pak se to zacalo opakovat a vtipny scenky se jen recyklovaly, tak jsem koukat prestal. Crossing Lines jsem zabalil hned po pilotu.

Kdyz bych mel vyzdvihnout z toho co jsi sem pastnul, tak libilo se mi:
Continuum
Person of Interest
Primeval New World (po 1.rade zruseno)
Revenge
The Killing
Touch

Netvrdím že všechno jsou perly. Konkrétně ten zmíněný "Primeval New World" je škvár. Perfektní byla původní - britská verze - jmenovalo se to jen "Primeval". Anger management koukám doposud (má to mít 90 dílů) a ten humor se mi líbí. Jinak ten tvůj výběr je "to lepší" v té plejádě (ale je jich tam povícero). Ono taky záleží na vkusu a momentální náladě.

Ja toho moc nesleduju, videla jsem par serii dr. House, TBBT, IT Crowd, Black Books (ale jen jednou :-D). Takze ja jako doporucovatel serialu nestojim za nic :-)
Co me zaujalo v posledni dobe, byl serial Switched at Birth, kteremu nedavno skoncila druha serie a na pristi rok se chysta treti. Ale je to spis takovej rodinnej serial, to vas asi moc brat nebude.

Taky obcas u kamosky mrknu na Dextera, docela chytlavy, ale .. moc dlouhy dily a uz i moc serii, nejak me to odrazuje od stazeni a zkouknuti :-) Ale mozna se k tomu nekdy dostanu.

No a z ceskych se mi libilo Vypravej.

Jinak stejny lidi, kteri produkovali Switched at Birth delali i Make It or Break It. To je jeden z mych nejoblibenejsich serialu. Ono tech sportovnich moc neni a ikdyz je to takovy hodne "tynejzrovsky", tak se mi to hodne libilo, az na posledni nadstavbovou radu, to je uplnej odpad, nastesti to rychle ukoncili. Oni lidi na ten serial nadavali, ze jsou hrozne laciny triky, takze je videt, ze sestavu provadi nejaka gymnastka a herecka nastupuje az po dopadu, ale tohle je proste dany tim, ze ABC pracuje uplne s jinym rozpoctem nez treba HBO, ktery si muze dovolit opravdu spickove zazemi jako u Game of Thrones.

To prvni neznam, Zena za pultem je vycpela, dneska leda ukrajinka u pasu v hypermarketu. Okres na severu a Muz na radnici se musim podivat, jestli to nekdo nepastnul na Uloz.to, slysel jsem ,ze se s tim ted vyzivaji v TV, ale bednu nemam jinak bych sledoval.

Ja na cesky uz vubec nekoukam, nejak mi ty cesky NEherci nesedej. Toho Okresniho preboru jsem videl vsehovsudy dva dily a uznavam, ze kdybych se nudil, tak je to z ceskejch veci z posledni doby jedno z mala co se zkouknout da, ale casy "Chaluparu" a podobnych vybornych serialu jsou davno pryc.

Dočučel jsem Doctora Who (začali to dávat i u nás na dvojce pod názvem "Pán času") a už se těším na /jestli nějaká bude/ další sérii. Časovka oddechovka s docela tvrdým anglickým humorem. Jinak z těch hemerických můžu House a Mentalistu, z Kanady pak detektiva Murdocha. A nesnáším cokoliv animovaného, pokud to není od Parka :-).

Myslim, ze k Ordinaci psal jeden znamej scenar k nekolika dilum a nektery pasaze musel prepisovat, hlavnimu scenaristovi kterej na to dohlizi, se nelibilo pouzivani slozenejch rozvinutejch vet, prej by to ty jednodusi lidi co na to koukaj nepobrali. ;-)

Jednodušší lidé dovedou vypěstovat brambory a chovat dobytek pro složitější lidi. Složitější lidé bez jednodušších lidí jednoduše pojdou hladem a také tmou, protože si neumí vyměnit žárovku. Tato věta je natolik složita, že to vypadá že složitější lidé pojdou hladem, protože si neumí vyměnit žarovku.:?:

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru